سازمان دیده بان ملکه & Adam Lambert دوباره تصویب گروه زندگی می کنند کمک های اولیه در مجموعه, استرالیا, آتش سوزی به نفع

Queen + Adam Lambert لرزاند طرفداران استرالیا با تصویب دوباره از این گروه یاد 1985 زندگی می کنند کمک های عملکرد به نفع کمک به کسانی که تحت تاثیر این کشور اخیر bushfires.

گروه انجام شده روز یکشنبه در یک نفع برای مبارزه با آتش استرالیا در سیدنی ANZ Stadium, بالا بردن بودجه برای bushfire تسکین داد و کنسرت را برانگیخت اضافی درمان با شش آهنگ, تفریح, که برجسته بود در سال 2018 ملکه biopic “Bohemian Rhapsody.”

مجموعه لیست شامل “Bohemian Rhapsody,” “Radio Ga Ga” (با مشارکت مخاطبان در تقلید از اصلی لحظه) “چکش به سقوط” “Crazy Little Thing Called Love,” “We Will Rock You” و “ما قهرمانیم.” Lambert —لباس پوشیدن و در سرد سبز-پلنگ-الگو کت و شلوار — میدرخشید در دومی song داشتن لحظه ای با قدرت طویل توجه داشته باشید برای بالا بردن جمعیت است.

اصلی ملکه خواننده Freddie Mercury مفتخر شد و همچنین به عنوان فیلم از او به یاد ماندنی “Ay-oh” تماس-و-پاسخ با جمعیت گنجانده شد.

این اولین بار از زمان band — گیتاریست برایان ممکن است درامر راجر تیلور و لامبرت — اختصاص داده شده خود را تنظیم برای تبدیل ساعت به عقب تقریبا 35 سال به جولای 13, 1985 برای زنده کمک های عملکرد.

“این است که استرالیا, درد, اما آن را به بشریت مشکل” گفت: ممکن است با توجه به انگلستان ایمیل های روزانه.

اضافه شده لمبرت: “هنگامی که ما در مورد آتش سوزی در استرالیا, قلب ما شکسته شد. همه شما را به عشق و وحدت را مشکل بهتر است.”

این رویداد برجسته 10 ساعت اجرای موسیقی از جمله مجموعه از آلیس کوپر و استرالیا ستاره 5 Seconds of Summer, جان Farnham, Olivia Newton-John و یخچال.

درآمد حاصل از مطرح $9.5 میلیون در نشان دادن پایان برای کمک به جوامع تحت تاثیر استرالیا عظیم bushfires. این کنسرت هدف این بود که به کمک کلید سازمان ارائه کوتاه و متوسط و بلند مدت نجات بازیابی و توانبخشی کمک در استرالیا آتش-مناطق آسیب دیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>