سازمان دیده بان Shawn Mendes و Camila Cabello خواندن “What a Wonderful World” در “با هم در خانه’

چیزی که در مورد استانداردهای این است که آن را آسان به آنها را انجام دهد بد — اما این مورد در شنبه شب هنگامی که Shawn Mendes و Camila Cabello تیمی به صورت یک جلد از “What a Wonderful World” است که احتمالا بهترین و شناخته شده در Louis Armstrong کلاسیک 1967 نسخه.

دو نفر از آنها نشسته و از نزدیک با هم پشت یک پیانو با شاون بازی و Camila کار او Fifth Harmony حرکات دست. و در حالی که آنها جامد هنگامی که معامله در آیات این آهنگ واقعا برداشته زمانی که آنها هماهنگ در دروس خود را آلتو پایین نگه داشتن کم پایان در حالی که خود را بالاتر از صدای lofted ملودی بالا است. دو تا از خوانندگان جوان را احترام و نسخه حرفه ای از یک آهنگ است که ممکن است بیش از دو نفر از آنها با هم قرار داده.

در حالی که “با هم در خانه” است و نه سنتی رویداد جمع آوری کمک های شهروند جهانی سایت شناسایی راه های مختلفی بینندگان می توانید درگیر:

آن را “اقدام” سایت شامل راه های متعدد مردم می توانند صدای خود را شنیده و اهدای پول:

https://www.globalcitizen.org/en/take-action/

منطقه ای آن پاسخ همکاران فراهم می کند لینک به بسیاری از سازمان های جهانی شهروند برجسته برای کار آنها در جوامع خود:

در شهروند جهانی ما می دانیم این بی سابقه بار تماس به صورت بی سابقه همکاری. به همین دلیل از طریق یک جهان: با هم در خانه ما در حال تشویق شرکت ما و بشردوستانه همکاران به حمایت واکنش جهانی تلاش از طریق سازمان بهداشت جهانی به عنوان به خوبی به عنوان منطقه ای و محلی پاسخ در تلاش برای اطمینان حاصل شود بودجه نیز به کارگردانی جوامع در برخورد با اثرات COVID-19. با کلیک بر روی لینک زیر کلیک کنید برای یادگیری در مورد برخی از سازمانهای ما در حال برجسته که در حال انجام کار باور نکردنی در جوامع خود.

https://www.globalcitizen.org/en/connect/togetherathome/regional-partners/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>