‘ما در حال آزاد عشق عالی’: فیلم نقد و بررسی

برای هر Lin-مانوئل میراندا طرفداران که دل غرق تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آنها افزایش یافت پس از شنیدن آن وجود دارد “همیلتون” و بدون آن نمی توان برای یکی دیگر از 20 ماه یاری ممکن است در راه در قالب یک احتمالا سریع تر-ورود فیلم است که ویژگی های میراندا در تقریبا به عنوان بزرگ نقش بازی خود را. “ما در حال آزاد عشق عالی” که متمایل در جشنواره فیلم ساندنس است که ظاهرا تاریخ یک بداهه کمدی-هیپ هیپ گروه تئاتر است که میراندا تاسیس و گاهی اوقات هنوز هم جهش به. اما doc همچنین در خدمت به عنوان موثر منشاء داستان “در ارتفاعات” و در نهایت “همیلتون” نه فقط به این دلیل که برخی دیگر از اعضای جمعی در ادامه به بخشی از این تولیدات بیش از حد, اما دلیل این که شما می توانید ببینید که چگونه قافیه احساسات که قرار به استفاده از برای خنده در Freestyle عشق عالی را صمیمی نشان می دهد تبدیل به بعید مسائل برادوی شکسته.

به اعتبار آن فیلم طول می کشد در حالی که برای حتی اطراف به شناسایی میراندا با نام بر روی صفحه نمایش بسیار کمتر استناد شبح ریاست جمهوری موسیقی خواهد شد که یکی از نتایج پایان از همه این است. “ما در حال آزاد عشق عالی” کاهش به عقب و جلو بین معاصر فیلم از این گروه در حال آماده شدن برای اجرای مراسم را نشان می دهد و نوار ویدئویی اصلی خود را فروتن اوج در اواسط 2000s. میراندا و گروه های توماس Kail و آنتونی Veneziale بودند نه همه که دور از کارشناسی خود را روز در وسلی زمانی که آنها تاسیس گروه تئاتر به ترکیب خود را “تئاتر nerd” آرمان با رپ ستایش.

اگر شما تصادفا فیلم ناگهان در کابل, شما فقط ممکن است فکر که یکی از اعضای بازیگران نگاه کمی آشنا در آنچه در ابتدا به نظر می رسد اعضای یک بیش از تپه باند برگشت با هم به بطور منظم احساس جوانی افتخارات آخرین بار. سوپ کلم گروه مدیر اذعان به دوربین که در حال حاضر که همه آنها معلق در هوا کمی بالاتر یا پایین تر از سن 40 این ممکن است نشان دهنده یکی از آخرین شانس آنها را مجبور به گرفتن دور با معتبر رپ روی صحنه است. میراندا نام و مشهور وضعیت واقعا اذعان کرد در همه تا لحظه ای که یکی از کاربران می گوید که در آینده خود را در اجرای آنها باید خود را تنظیم زمان اجازه می دهد تا برای این واقعیت است که “لین” ممکن است کمی بیشتر تمدید مخاطبان پاسخ از هر کس دیگری.

یک بار فیلم قطره که نه-تا-راز secret — که “بسیاری از مردم در Freestyle عشق عالی در حال شکل گیری آنچه که آمریکا تئاتر به نظر می رسد در حال حاضر” و دارد که یک سوپراستار در میان برابر در اینجا — آن را نمی کند از روی لئامت دادن در دادن میراندا طرفداران در مورد به همان اندازه نزدیک و شخصی با او به عنوان آنها می تواند برای آرزو. آن نیز نشانی از یک کار خیلی خوب از ایجاد استعدادها و اساسی شخصیت اصلی مرد شش گروه. (با رفت و آمد بیش از یک دوجین نوازندگان آمده اند به بخشی از آزاد عشق عالی در یک زمان و یا دیگر — در نهایت از جمله علاوه بر این از دو در جدید ترین تجسم که فقط پیچیده تا سه ماه به اجرا در برادوی غرفه تئاتر فقط در ماه گذشته است.)

آن را ممکن است یک کشش به آنها تماس بگیرید “بیتلز از تریک-کمدی-rap” فقط به خاطر طبیعت بداهه به معنای زودگذر و انجام می شود در یک فضای کوچک. اما قطعا وجود دارد یک حس است که در آن شما احساس می کنید که چگونه بعید است و معجزه آن است که هنگامی که یک گروه از دوستان با بیشتر یا کمتر به طور مساوی همسان درخشندگی اتفاق می افتد به در همان محل در همان زمان. که نسبتا تعداد کمی از مردم خواهد شد که تا کنون بدست, برای دیدن یکی از آنها را نشان می دهد ساخته شده است تا به صورت کمی این سند اما اغلب آن نهایی حاصل در نهکاملا-به عنوان-خنده دار “همیلتون” بود که به کارگردانی Kail و تا به حال FSL خانه balladeer کریستوفر جکسون به عنوان یکی از آن مرحله فیلمهای اصلی ستاره.

تجلیل برای اولین بار از ویژگی های مدیر اندرو سرخ شده برای داشتن دوراندیشی به نوبه خود دوربین بر روی دوستان خود را به زمانی که آنها تواضع سفر به ادینبورگ حاشیه جشنواره — و آن را راه اندازی به طوری که آنها به عنوان خوانده شده خود را برای اولین بار بررسی بد وجود دارد با صدای بلند (چیزی میراندا را به دریافت بیش از حد عادت کرده اند) و به فیلم برداری میراندا و کلم پیچ را در راه خود را به “در ارتفاعات” تمرینات در میدان تایمز شوخی در مورد چگونه آنها را هرگز به رسمیت شناخته شده است. این فیلم تقریبا بی وقفه احساس خوب و عادلانه باشد آن را آسان به suss آنچه وجود دارد می توان به احساس بد در مورد اینجا. توضیحات خود را در یک لحظه از حساب زمانی که ما پیدا کردن که FSL عضو Utkarsh Ambudkar ستاره دار در “همیلتون” کارگاه های آموزشی و ثابت شد به بازی Aaron Burr اما تبر به دلیل, مهمانی, راه های. (از دست رفته که به ضرب گلوله کشته شد یک گام به سمت رپ-بازیگر که چهار سال هوشیار در زمان مصاحبه.)

دیگر تیره تر shadings سخت به آمده و در یک مجموعه داستان که در آن فقط در مورد هر کس می آید به عنوان یک mensch — بیشتر از همه میراندا که به عنوان Kail اشاره می کند و اجازه نمی دهد کمی ستایش دیگران مانند او Tonys و مک آرتور نابغه گرانت در راه بازگشت به گروه و گرفتن بر روی چهار دست و پا به بازی یک مبتلا به صرع سگ. همه چیز در مورد نه فقط او و دیگر اعضای گروه اما کار خود را به نظر می رسد فروتن و گرم-دل — آنومالی شاید در دنیای رپ, کمدی و شاید حتی حلال مرحله. آن را در مورد به عنوان شیرین به دیدن دوستی زنده ماندن موفقیت آن را به عنوان است برای دیدن Lin-مانوئل میراندا به adorkable بیستی پسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>