“ما تنها در آغاز’ از coronavirus اپیدمی پاکسازی می گوید

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شنبه هشدار داد که فرانسه شد “تنها در آغاز” از شیوع کروناویروس که به کشته شدن 30 نفر در کشور و آلوده 1,606.

تبلیغات

“ما تنها در آغاز این اپیدمی” پاکسازی گفت: پس از یک سفر به سامو خدمات آمبولانس در نکر بیمارستان در پاریس در حالی که اصرار مردم را به وحشت و گفت مقامات به خوبی سازمان یافته و به صورت بحران است.

فرانسه دوم-بدترین آسیب دیده کشور در اروپا پس از ایتالیا – که به طور موثر به مستند برای متوقف کردن گسترش ویروس – و وزیر فرهنگ و ارشاد Franck Riester و پنج تن از نمایندگان مجلس در میان کسانی که تست مثبت است.

اقدامات پیشگیرانه نیز شدت در Élysée کاخ ریاست جمهوری با پاکسازی کابینه رئیس دستور داد به محل کار از خانه پس از داشتن شده است در تماس با فرد آلوده.

اما تنها با یک کسری از 463 مرگ و میر گزارش شده توسط ایتالیا و فرانسه است و تا کنون خودداری از مصرف سخت گیرانه اقدامات به دستور دولت ایتالیا.

خوشه از موارد شناسایی شده اند و در نیمی از مناطق فرانسه با مدارس بسته در شمال Oise منطقه شمال شرقی Haut-Rhin منطقه و شهر آژاکسیو در جزیره مدیترانه ای از جزیره کورس.

>> بیشتر بخوانید: نگرانی احتکار و گول shrugs به عنوان بند برای coronavirus

گردهمایی بیش از 1000 نفر ممنوع شده است پس از تعطیلات آخر هفته منجر به تعطیلی موزه از جمله موزه لوور – و چندین رویدادهای ورزشی و کنسرت, که به نام خاموش. مدونا در پاریس کنسرت این هفته به عنوان بخشی از “مادام X” تور بودند در میان کسانی که لغو شد.

پاکسازی گفت: در پی گرفتن یک منطقه های منطقه رویکرد به شیوع.

“یکی باید انتظار نیست که در یک لحظه از یک ساعت در کشور وجود دارد خواهد بود یک تغییر بزرگ زمانی که همه چیز تغییر,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت همچنان به اتخاذ یک “متناسب” در پاسخ به این بیماری همه گیر.

فرانسه در حال حاضر پرده برداری از یک قایق از اقدامات با هدف نگه داشتن کسب و کار خاص شناور به عنوان مصرف کنندگان در خانه بماند.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>