ما با احاطه مواد شیمیایی در خانه ما است. در اینجا چگونه برای سم زدایی


پس از انقلاب صنعتی ما سنتز بیش از 80,000 مصنوعی مواد شیمیایی و تقریبا همه آنها ساخته شده راه خود را به هوا و آب و خاک و مواد غذایی است. “و به طوری که به ما می گوید:” دکتر جنی گودمن که دارای تخصص در اثر تغذیه نامناسب و آلودگی های زیست محیطی در حال داشتن بر بدن ما و مغز و نویسنده یک کتاب جدید, زنده ماندن در سمی بار.

به عبارت دیگر ما در یک سمی جهان است.

Beauty and cleaning products can often be absorbed through our skin and into our bloodstream.

زیبایی و تمیز کردن محصولات اغلب می تواند جذب از طریق پوست وارد جریان خون ما است.اعتبار:iStock

در خانه ما با استفاده از زیبایی و محصولات تمیز کردن با مواد سمی می گوید گودمن که اکثر آنها چربی-محلول و قابل جذب از طریق پوست وارد جریان خون ما است.

در بسیاری از موارد این سموم فشار مواد مغذی سالم از سیستم ما. برای مثال آلومینیوم موجود در اسپری هل سیلیس مورد نیاز است که برای ما بافت همبند است. “آلومینیوم یافت شده است در مغز افراد مبتلا به آلزایمر پس از مرگ و در سینه تومور,” گودمن می گوید من بیش از یک لیوان آب از شیر آب در کتابخانه بریتانیا که در آن او نوشت: بسیاری از کتاب او.

تبلیغات

گوش دادن به او را می توان به آسانی سقوط به ناامیدی ناامیدی.

رنگ مو مرتبط با سرطان پستان و سرطان مثانه. تشک شما فقط خریداری کرده اید آغشته است با مقاوم در برابر آتش هستند که تنها نیاز به دلیل آن ساخته شده از مواد مصنوعی. آن مقاوم در برابر آتش شامل برم که هل ید ضروری برای عملکرد غده تیروئید است.

فقط در این ماه یک مطالعه نشان می دهد پارابنها معمولا در شامپو مرطوب کننده ها و برخی از مواد غذایی می تواند باعث افزایش وزن در نوزادان مادرانی که از آنها استفاده کنید. برخی از دانشمندان مورد انتقاد روش مطالعه. اما هیچ کس اختلافات که آنها هورمون disrupters.

مطمئنا اگر این اقلام روزمره در اطراف ما مطرح شده چنین خطر, ما می خواهم در مورد آن را می دانم? زمانی که من از او برای اثبات علمی از او بصورتی پایدار و محکم برگزار اعتقادات او مرا هدایت به 28 صفحه از ارجاع به مطالعات علمی و پزشکی مجلات در پایان کتاب.

یکی از روشن ترین و مهم آنهایی که هر چند یک مطالعه که نیست در واقع آن را به کتاب. با عنوان های “عصبی-رفتاری اثرات توسعه سمیت” منتشر شد در لنست (مغز و اعصاب) در سال 2014 و به نظر می رسد در برخی از بسیار شایع مواد شیمیایی صنعتی و لینک آنها را با اوتیسم اختلال خواندن و نوشتن و سایر اختلالات شناختی در کودکان در سراسر جهان است. “این ترسناک است. این مقاله خلاصه ای به پایان می رسد با یک تماس به عمل; معمول نیست برای لانست! می گوید:” دکتر گودمن.

این وضعیت به سختی بهتر از خارج است. نیکل است که در ماشین دود سکه و سوخت جت هل روي حیاتی برای سیستم ایمنی بدن ما. بیش از حد کلسیم هل منیزیم است. “همه خانم ها با پوکی استخوان با مصرف کلسیم – چیزی که آنها نیاز است -ویتامین D و K می گوید:” گودمن.

تحقیقات نشان داده است که بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید و دیابت نوع 1 و MS نیز می تواند مرتبط با سميت.

زمان هورمونی تحول مانند یائسگی هستند به خصوص تحت تاثیر آنچه بدن ما ناخواسته جذب هر روز. هنگامی که زنان آمده گودمن شکایت از ناتوان کننده علائم یائسگی – گرگرفتگی و بی خوابی و نوسانات خلق و خوی و پس از او برای اولین بار آنها را می پرسد در مورد سموم در زندگی خود را.

“زنان شوکه هستند به شنیدن این که مورد علاقه خود را در رنگ مو عطر یا لاک ناخن پر از مواد شیمیایی خطرناک,” او می گوید. “فقط خواندن لیست مواد تشکیل دهنده و نگاه آنها را. رنگ مو مستقیما از طریق پوست وارد جریان خون شده اند و مربوط به مثانه و سرطان پستان. عطر حاوی بنزن و دیگر برنامه به طور بالقوه سرطان زا پتروشیمی و مستقیما به بدن و مغز را از طریق بینی و ریه ها و پوست است.”

در مورد یک بیمار که مبتلا به درد شدید گرگرفتگی اما نمی خواست به HRT تجویز ویتامین E کمک قابل توجهی. به طور طبیعی ویتامین E موجود در مواد غذایی مانند تخم مرغ و آوکادو و آجیل و تخمه و کاهو است که در واقع هشت موادی که با هم کار کنند. در عین حال ویتامین E مکمل های حاوی آلفا توکوفرول است که آسان تر به synthesise در یک آزمایشگاه. گودمن توصیه می کند زندگی فرمت مکمل که شامل تمام هشت sub-انواع ویتامین E.

حصول اطمینان از شما در حال گرفتن طیف وسیعی از مکمل های با کیفیت است که از یک نقطه شروع عالی برای مبارزه با سموم. گودمن طول می کشد ویتامین C و D را از طریق زمستان و روی و منیزیم بسیار به طور منظم. “من یک B کمپلکس در صبحانه اگر من احساس می کنم انجام بیش از حد” او می گوید.

در حالت ایده آل ما می توانید بسیاری از ما ویتامین از رژیم غذایی ما است اما با توجه به تخلیه مواد مغذی در خاک از فشرده روش های کشاورزی که کلم بروکلی شما در حال غذا خوردن نیست به عنوان منیزیم بسته بندی شده به عنوان آن را یک بار شده اند. او همچنین توصیه دراز خود را در صفحه اصلی از غیر اصلی محصولات تمیز کردن و جایگزین کردن آنها را با مارک های چنین به عنوان Ecover.

باید همه ما خندق دئودورانت? “آنچه ما باید انجام دهیم این است که شستن از زمان به زمان و reacclimatise خودمان کمی به بوی انسان عرق.”

چگونه بسیاری از ما مایل به ایجاد این تغییرات به این چیزهایی که ما می بینیم به عنوان بخشی از زندگی روزمره ؟ گودمن برابر آنها را به همان یادگیری برای زندگی بدون کیسه های پلاستیکی.

همه متخصصان پزشکی بر این باورند که ما سمی محیط زیست است چیزی برای نگرانی بیش از حد در مورد آن ، دکتر آرون Thiyagarajan پزشکی مدیر بهداشت Bupa درمانگاه به من گفت که: “اگر چه هر روز سموم ممکن است برای سلامت شما بد است, این مهم است برای قرار دادن در معرض خطر به چهار چوب. با استفاده از یک محصول تمیز کردن گاه به گاه به عنوان مثال بعید است که به هر علت قابل توجه زیان به سلامت ما است.

“در حالی که مردم ممکن است انتخاب کنید برای جلوگیری از برخی از محصولات توصیه من خواهد بود به تمرکز بر روی چیزهای بزرگتر. ورزش منظم و ترک سیگار و کاهش مصرف الکل و محافظت از پوست خود را از نور خورشید برخی از موثر ترین راه برای سالم ماندن. آنها همچنین می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان است.”

او را توصیه نمی کند مصرف مکمل مگر اینکه شما شده اند توصیه می شود آنها را با خود GP و گفت: “اکثریت مردم خواهد بود قادر به دریافت ویتامین ها و مواد مغذی لازم را از غذا خوردن یک رژیم غذایی سالم و متعادل. شاید تنها رایج استثنا است ویتامین D به عنوان این به طور معمول می آید از قرار گرفتن در معرض خورشید – که ما استرالیایی ها اغلب نمی کنید برای دیدن!”

گودمن اما اصرار دارد که یک “21 قرن سم زدایی است و نه فقط به صورت مبهم یا امیدوار دلایل”. آن را بدون تعمیر سریع ، برای افسردگی او برای اولین بار normalises یک بیمار B و ویتامین D سطح و سپس به آرامی کاهش می دهد سطح خود را از افسردگی است.

“آهسته پزشکی نیاز به مقدار زیادی از تعیین از بیماران. امید من این است که برای توانمند سازی عمومی برای یادگیری آنچه که من و همکارانم دانش آموزان و بیماران آموخته اند در مورد چگونه به خوبی و خوب باشید.”

چگونه سم زدایی: شیوه ها و محصولات است که ممکن است شما دنیای خوب

سونا
عرق کردن است که بهترین راه برای از بین بردن سموم. بسیار مهم است به پاک کردن عرق هر چند دقیقه در غیر این صورت سموم آزاد شده از بافت به پوست به سادگی خواهد شد reabsorbed توسط پوست است. و پس از آن.

سبزیجات آبمیوه

هدف این است که برای پاک کردن روده و در نتیجه کبد است. آبمیوه نیز فراهم می کند یک تازه و منبع متمرکز از ویتامین ها و مواد معدنی و آنتی اکسیدان های طبیعی است که ما باید برای رفع رادیکال های آزاد سمی در بدن ما است.

حمام نمک فرنگی اصل
تقریبا همه ما منیزیم, کمبود, دلیل برای انجام با رژیم غذایی از استرس و آلودگی و آن را آسان تر برای جذب آن از طریق پوست از آن است که به صورت خوراکی. منیزیم حیاتی برای آرامش عضلات و نگهداری از نرمال قند خون ساختار استخوان و حداقل 100 مهم آنزیم واکنش های درون بدن است. همچنین کمک می کند تا فشار فلزات سمی از بدن است. از سولفات جزء از نمک فرنگی اصل پشتیبانی از برخی از کبد سم زدایی مسیرهای.

مکمل های خاص
نگاهی B کمپلکس و ویتامین C و a پروبیوتیک با صبحانه و روی منیزیم و ویتامین D با شام. همیشه ذره بین خود را با شما در هنگام خرید مکمل و بسیار مراقب باشید در هنگام خواندن برچسب. Nasties به نگاه کردن شامل تالک است که پودر تالک; دی اکسید تیتانیوم سفید رنگ نیز استفاده می شود در رنگ و کرم های ضد آفتاب; سوربات پتاسيم نگهدارنده است که می تواند جرقه تب یونجه یا آسم در افراد حساس و کربنات کلسیم است که اساسا از سنگ آهک یا گچ. گودمن مارک های مورد علاقه برای خلوص و ایمنی هستند Viridian, Metabolics خالص زیستی و BioCare.

دوز بالای ویتامین C
برای خلاص شدن از فلزات سنگین ویتامین C بسیار ارزشمند است اما به طور موثر نیاز به استفاده از آن به عنوان یک دارو به جای به عنوان یک مکمل. ساخت دوز روزانه خود را به تدریج خود را برای پیدا کردن فردی “روده تحمل”.

تلگراف انگلستان

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>