“ما باید به زندگی با این ویروس در اروپا و فرانسه PM جزئیات طرح به سهولت مستند

صادر شده در: بروز رسانی:

نخست وزیر فرانسه Édouard Philippe نشان داد دولت او بسیار در انتظار طرح به سهولت سخت در سراسر کشور coronavirus مستند, on May 11 به مجلس شورای ملی در روز سه شنبه از جمله چگونه بسیاری از آزمایشات ویروس آنها امید انجام خواهد شد و در هر هفته.

تبلیغات

کاهش فرانسه Covid-19 مستند اقدامات به نظر می رسد به عنوان یک خطر ناک فرآیند به عنوان عوارض بیماری همچنان به کوه هر چند در نرخ آهسته تر بیش از یک ماه پس از یک مستند در سراسر کشور در محل قرار داده شد.

به عنوان بخشی از طرح تمام مغازه ها و بازارهای اما کافه ها و رستوران ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن پس از آوریل 11. او همچنین گفت که مردم باید پوشیدن ماسک صورت در عمومی “را به عنوان آنجا که ممکن است”.

فرانسه هستم رونمایی طرح را بلند مستند: “ما باید یاد بگیرند برای زندگی با ویروس’

به این مرحله جدید کار نخست وزیر فرانسه را با هدف به آزمون هر کسی که شده است در تماس با کسی که آلوده به ویروس coronavirus. هدف دولت است 700,000 آزمون هر هفته با شروع از آوریل 11.

“هنگامی که یک فرد دارای آزمایش مثبت ما آغاز خواهد شد برای شناسایی و تست تمام کسانی علامتی یا نه که تا به حال تماس نزدیک با آنها. همه این تماس با موارد تست خواهد شد و خواسته خواهد شد که به منزوی کردن خود برای 14 روز” فیلیپ گفت.

فیلیپ همچنین وعده داده است که به اندازه کافی ماسک در دسترس خواهد بود برای همه از آوریل 11. دولت او خواستار همه شرکت ها برای ارائه به کارگران با ماسک و کمک خواهد کرد که شرکت های کوچک به دست آوردن آنها در صورت نیاز. ماسک نیز برای فروش در این پست وب سایت و پنج میلیون دلار ساخته خواهد شد هر هفته به آسیب پذیر ترین مردم است. از آن خواهد شد اجباری برای دانش آموزان مدارس متوسطه به پوشیدن یک.

اما بر خلاف آزمون فیلیپ نمی دهد یک هدف خاص برای تعدادی از ماسک های صورت است که دولت را در دسترس است. فرانسه در زمان تلاش برای ارائه تعداد کافی از ماسک را به بهداشت و درمان کارگران است. شده است وجود دارد یک “شکست دولت” در مورد این موضوع گفت: فرانسه 24 سیاسی ویرایشگر مارک پرلمن.

خطر از اقتصاد در حال سقوط از هم جدا’

تنظیم اصول پشت اقدامات دولت فیلیپ تاکید کرد که “ما باید به زندگی با ویروس”. او مورد ستایش قرار داد این مستند با اشاره به یک مطالعه نشان می دهد که سلول مانع “70,000 مرگ” در فرانسه اضافه کرد که آن “اثرات مثبت هرحال اثرات منفی آن”.

او استدلال کرد که “طولانی مستند” را “پیامدهای منفی” از جمله “کودکان رفتن به مدرسه” یک “فقدان” بازدید بین خانواده و دوستان و عدم سرمایه گذاری”. این همه در معرض خطر “اقتصاد در حال سقوط از هم جدا” فیلیپ گفت.

مدارس کسب و کار حمل و نقل: فرانسه هستم رونمایی طرح برای مارس 11 خروج از مستند

برخی از منتقدان ممکن است استدلال می کنند که مبارزه با به طور مستقیم و طولانی مدت مستندات کمک خواهد کرد که اقتصاد بیش از دراز مدت و همچنین صرفه جویی در زندگی. یک مطالعه توسط موسسه تکنولوژی ماساچوست منتشر شده در مارس 31 یافت که در آخرین بیماری همه گیر به جهان توسط طوفان 1918-19 آنفولانزای اسپانیایی شهرهای ایالات متحده که در آن مستندات و اجتماعی فاصله به طول انجامید و طولانی ترین “انجام بهتر” از لحاظ اقتصادی پس از بیماری خود را اجرا کرده بود ،

تاخیر در لغو مستند?

نخست وزیر اضافه این نکته که این مستند نخواهد بود برداشته on May 11 اگر تعداد موارد جدید است که بالاتر از 3000 در هر روز و همچنین خط کشی نیاز برای فرانسه به “نظم” قبل از آن تاریخ است. افرادی که از خانه کار می کنند هنوز هم انتظار می رود برای انجام این کار.

بر این اساس است که “گردش ویروس نیست همان در سراسر کشور” فرانسه را به پرده در مارس 7 یک لیست از مناطق نگه داشتن سخت مستند. منطقه پاریس و Alsace-Lorraine در شرق این کشور شده اند به ضربه بسیار سخت Covid-19.

فیلیپ ارائه خواهد شد و پس از دو و نیم ساعت بحث و فرانسه در مجلس پس از انتخابات در “استراتژی ملی د-حبس در طرح”.

این موضوع شده است یک منبع acrimony در محافل سیاسی با احزاب مخالف خواستار حداقل 24 ساعت به بررسی طرح دولت پیش از رای دادن. درخواست خود را به من رد در روز دوشنبه.

فرانسه ثبت کرده است و در مجموع 23,293 Covid-19 مرگ و میر با اضافی 437 ثبت بیش از یک دوره 24 ساعته دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>