“ما در ترس زندگی می کنند هر روز’: فرانسه مجالس ترحیم در زمان coronavirus

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر فرانسه, مراسم تشییع جنازه, صفحه اصلی, مدیران, چهره ظریف وظیفه حفاظت از کارکنان خود را در حالی که حمایت از خانواده های عزادار در حالی که این کشور همچنان در مستند.

تبلیغات

بیش از دو هفته گذشته باپتیست Santilly مدیر کفن که خرس نام خود ثبت کرده است 40% افزایش در تعداد از تدفین که خود شرکت پرداخته است. “ما به کار گرفته شده 26 نفر به طور مستقیم مرتبط به COVID-19 که بزرگ است در مقایسه با تعداد کل مرگ و میر,” او گفت: فرانسه 24.

به فرانسه می پردازد آن را بدترین بحران بهداشتی در یک قرن تشییع جنازه مشاوران دربانان embalmers – که آماده سازی بدن قبل از دفن و جسد سوزی اپراتورها در حال حاضر پیدا کردن خود را در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

اما مدیران مراسم تشییع جنازه به طور فزاینده ای نگران اقدامات جدید برای آماده سازی بدن و عدم وجود تجهیزات حفاظتی لازم برای کارکنان.

پایان دادن فوری به تابوت بسته

“این دیوانگی است” اذعان می کند Franck Vasseur, مدیر کفن l’autre Rive (بانک دیگر) که دارای دو شاخه در پاریس و لیون. Vasseur, شرکت, مانند بسیاری دیگر, تلاش است برای مقابله با یک افزایش قابل توجهی در تدفین مربوط به COVID-19.

“این یک وضعیت در حال تحول” او می گوید: با اشاره به آخرین مقررات در مورد شرایط لازم بهداشتی برای مجالس ترحیم از coronavirus مربوط به مرگ و میر.

تا مارس 24, توصیه های از شورای عالی بهداشت عمومی (HCSP) منجر شد توسط یک نگرانی برای ایمنی ، وجود دارد به هیچ سردخانه آماده سازی بدن, بدون, ارائه, از مرحوم را به خانواده و فوری بسته شدن تابوت.

این دقیق دستورالعمل حاضر شده تا حدودی آرام است. Embalming در حال حاضر مجاز به محل و اعضای خانواده مجاز به دیدن بستگان متوفی.

قوانین بودند آرام چون HCSP ادعا کرد که پتانسیل انتقال این ویروس کاهش یافته بود پس از یک بیمار مرگ است. “بستگان هم اکنون می توانید دیدن چهره فرد متوفی در بیمارستان سردخانه و یا تشییع جنازه اتاق اگر آنها احترام مانع اقدامات” این HSCP گفت: در آزادی مطبوعات.

در عمل بسیاری از متخصصان در مراسم تشییع جنازه بخش هستند امتناع. “ما کاملا با آن مخالف زیرا در غیر این صورت در یک هفته زمان وجود خواهد داشت نه هر بیشتر کارکنان به دفن افراد می گوید:” Vasseur. او توضیح می دهد که سیاست شرکت هنوز هم می شود که فوری دفن (بدون ارائه بدن به خانواده) با تابوت سپرده به طور مستقیم در یک مراسم تشییع جنازه به خانه در حالی که در انتظار تشییع جنازه.

Santilly انتخاب کرده است به دنبال همان سیاست است. “من نمی خواهد تغییر راه من از انجام کارهایی که می گوید:” مدیر مراسم تشییع جنازه که نه سازمان در Île-de-France منطقه و همسایه Oise بخش که در آن اصلی خوشه ای از موارد برای اولین بار پدید آمده است.

“من می خواهم به نگاه پس از استفاده کارکنان از آنجا که ما واقعا نمی دانیم که آیا یک بدن باقی می ماند بسیار عفونی و یا کمتر است بنابراین از زمانی که بیمار زنده بود” او همچنان ادامه دارد.

“ما در ترس زندگی می کنند هر روز’

مدیران مراسم تشییع جنازه باید در تمام هزینه های محافظت از خود را در حال حاضر تحت مجهز کارکنان به منظور محدود کردن گسترش ویروس.

“ما بر این باوریم که کارکنان ما دریافت نشده است حفاظت کافی به دلیل این است که نه به عنوان یک حرفه پزشکی می گوید:” Vasseur. “ما مطلقا هیچ چیز. ما سه کثیف, ماسک, اما ما یک تیم پنج تا ما به طور مداوم در تعامل با مردم است.”

مراسم تشییع جنازه کارگران نیست در لیست “اولویت” دسترسی به ماسک. “این بسیار ناراحت کننده” موافقت Santilly. “به طور معمول زمانی که ما به جمع آوری کسی که مرده است از COVID-19 ما پوشیدن تجهیزات ویژه: یک دست کت و شلوار محافظ کلاه و ماسک و عینک و پلاستیک, پلاستیک. اما آن را بسیار دشوار است برای دریافت نگه دارید از این و ما لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات. من فقط امیدوارم که دولت همه چیز را در دسترس ما بسیار به زودی.”

پس از کار خود را شامل تماس مستقیم و طولانی مدت با مرحوم بسیاری از embalmers نیز خواستار حق خود را به امتناع از تمرین. “آنها حتی نمی خواهید به مداخله برای حذف ضربان ساز است که به طور معمول یک روش اجباری برای سوزاندن و یا دفن” می افزاید: Santilly. اما او می گوید او از این کار امتناع چرا که او می خواهد برای حفاظت از کارکنان خود را.

خود شرکت نیز در محل قرار داده و تعدادی از اقدامات بیشتری برای حفاظت از مشتریان و کارکنان از جمله دستکش یکبار مصرف و قلم و پلاستیکی صفحه نمایش بین مشتریان و کارکنان.

“در حال حاضر ما دریافت کاملا چند خانواده شده اند که در تماس با یک فرد که مرده است از COVID-19 یا که خود را آلوده به,” او توضیح می دهد. “ما در ترس زندگی می کنند هر روز.”

علاوه بر این دو خانه های مراسم تشییع جنازه تماس با فرانس 24 گفت که انتصاب در سازمان خود را محدود به سه نفر (دو تن از اعضای خانواده متوفی و یک تشییع جنازه مشاور). این در حال حاضر کاهش یافته است فقط یکی از اعضای خانواده آن است که اگر در تشییع جنازه کسی که مرده است از COVID-19.

آن لازم است اما با این حال دشوار است و اندازه گیری با توجه به Vasseur. “آن را از روی حیله و تزویر که باید به زور مردم را به ماندن در خارج.”

‘حفظ همدلی پیچیده است’

همه این محدودیت ها همچنین می توانند به سوزاندن و دفن میکنند. “این ممکن است به یک مراسم در کوره های جسد سوزی تنها ویژگی های اعمال می شود در حال حاضر وجود دارد. تابوت قرار داده شده است در کوره های جسد سوزی و هولوکاست می گیرد بدون خانواده حضور” توضیح می دهد که Vasseur.

کلیساها برای بخش خود را محدود به تعداد افرادی که می توانند به حضور در مراسم مذهبی به 20 و اصرار دارند که اجتماعی فاصله اقدامات محترم در یک پیشنهاد برای جلوگیری از عفونت. گورستان پایبند به همان سیاست که در آن تعدادی از افراد مجاز به دیدن است که اغلب محدود به ده.

همه این اقدامات بیشتر پیچیده و طولانی فرایند هایی است که خانواده ها از طریق زمانی که آنها از دست دادن یک دوست. در هفته های اخیر از 65 مجالس ترحیم به کار گرفته شده توسط خود شرکت Santilly می گوید که او دیده است حدود 20 بدون حضور خانواده در تمام.

“در هر صورت مردم بودند در حال حاضر آلوده خود را و یا آنها بیش از حد ترس به ترک خانه های خود را,” او توضیح می دهد. سعی کنید برای کمک به مردم احساس می کنند که آنها هنوز هم می تواند در حال حاضر در چنین بحرانی خانواده لحظه Santilly شروع فیلمبرداری مجالس ترحیم برای اطمینان بخشیدن به خانواده ها که همه چیز خوب پیش رفت.

تشییع جنازه شرکت اعتراف می توان آن را دشوار است برای حفظ یک عنصر انسانی به خدمات خود را در این زمان مشکل. “هیچ مراسم تشییع جنازه دستیار آماده است برای این کار می گوید:” Santilly. “ما باید احترام اقدامات امنیتی و اجتماعی فاصله… البته هنوز هم وجود دارد همدلی, اما آن را بسیار پیچیده است.”

“ما تحت استرس است. این یک مقدار زیادی از کار, اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به انجام آن را به درستی” موافق Vasseur. “این کار ما,” او می گوید. “و این نه فقط در مورد قرار دادن مردم در یک جعبه و بسته شدن آن است.”

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>