ما نیاز به یک متحد غیر حزبی صدای آن را بگویید آن را به عنوان


در اینجا یک قطعه از مشاوره ناخواسته به نخست وزیر سلامتی خود را به مشاوران است که ارائه راهنمایی در مورد COVID-19 بحران عمومی و هر گونه امور خارجه premiers و مسئولان در برخورد با این بیماری همه گیر — کلمه “مقیاس” و ارسال آن که در آن همه که کاغذ توالت هیچ یک از ما می تواند کردهاید و قرار است تا پایان.

“مقیاس پذیر” است و اداری شرکت آرمان است که استفاده می شود از اواخر برای توصیف favourably – یا حداقل این است که قصد – اقدامات است که دولت ها استفاده کند و در نهایت جلوگیری از گسترش coronavirus.

Brendan Murphy has one of the most challenging jobs anyone has filled in postwar Australia.

برندان مورفی یکی از چالش برانگیز ترین شغل هر کسی پر کرده است در پس از جنگ استرالیا.اعتبار:Alex Ellinghausen

اگر رفتار بخش بزرگی از جامعه است که هر راهنمای آن به نظر نمی رسد کار بسیار خوبی است. چرا که به حدی است که هر یک از ما خارج از سیاست-ساخت حباب درک آن را “مقیاس پذیر” به معنی “تغییر” و یا بیشتر به طور خاص “افزایش خواهد یافت”.

که در این صورت چرا شما را اطلاع زیادی از آن را به ویژه هنگامی که وجود دارد یک vulture از صدای دیگر ارائه مشاوره و آموزش در مورد چگونه به بهترین ما مردمی عادی باید در مورد زندگی روزمره ما در این ترسناک ،

تبلیغات

درست است “مقیاس پذیر” است که به طور کلی همراه با کلمه “پایدار” استفاده می شود که توسط اسکات موریسون به عنوان او / این اقدامات به توافق ملی کابینه تاسیس شده به کشور از طریق این بیماری همه گیر. “پایدار” بیشتر حس می کند. اما “مقیاس پذیر” فقط در مورد لغو آن است.

پاسخ به سیاست های دولت و توصیه های بسیاری از استرالیایی از خانه پدر و مادر و سرپرستان و خریداران به اصول از نخبگان مدارس خصوصی و تعداد فزاینده ای از شرکت های بزرگ شده است “با تشکر برای سهم خود را, ما در حال انجام خود ما چیز”.

Illustration: Andrew Dyson

تصویر: اندرو Dysonاعتباری:

انجام چیزی که خود را مربوط به رفتار خود را — از جمله فردی مدرسه آتن نگه داشتن بچه ها در خانه, خرید بیش از حد بسیاری از مواد غذایی و به سختی هر چیز دیگری و در نتیجه تضعیف بیشتر اقتصاد — و به دنبال جایگزین مشاوره به مقام چیزهای که مشاهده شده است در زمانهای گوناگون و به عنوان ناقص گیج کننده و یا متناقض است.

آن سخت است برای دیدن چرا این اتفاق می افتد. برای مثال در روز دوشنبه 500 نفر محدود در تجمع جرم به اجرا در آمد. تنها دو روز بعد از آن بود که تغییر به 100 نفر محدود می کند. یکشنبه گذشته مشترک المنافع افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی, ABC گفت که آن را OK به لرزش دست مگر اینکه شما یک بازگشت مسافر اما این تغییر خواهد کرد اگر وجود دارد بیشتر جامعه انتقال است. که توصیه شد از پنجره به بیرون اواسط هفته.

استاد مورفی در حال حاضر یکی از چالش برانگیز ترین شغل هر کسی پر کرده است در پس از جنگ استرالیا پس او سزاوار همدردی و احترام. آنچه شناخته شده در مورد COVID-19 تغییرات با هر ساعت به لطف جهانی گسترش و تغییر روش های کاربردی برای برخورد با آن توسط دولت های مختلف و مقامات بهداشتی.

اما به عنوان تعدادی از شهروندان مبتلا به این ویروس شروع به صعود همراه نمایی مسیر ما در نقطه مهمی در پیشرفت ما دست زدن به از این تهدید به عنوان یک جامعه است. هر دو نفر متهم با ما مشاوره و دولت های فدرال و ایالتی سطح است که به بالا که مشاوره با قوانین و مقررات آن را به ما راست یا ما نزدیک به هرج و مرج.

Illustration: Dionne Gain

تصویر: دیان به دست آوردناعتبار:

تدریجی و همهجانبه رویکرد ارج فضائل یک مجموعه ای از سیاست ها در حالی که به طور همزمان از آنجا که آنها نمی خواهد گذشته را تشویق نمی کند رعایت. ما نیاز به یک متحد غیر حزبی صدای ما گفتن آن را به عنوان است. ملی دولت طراحی شده است را به ما بدهد که, اما آن را هنوز وجود دارد.

در تعطیلات آخر هفته ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton به قلم یک روزنامه مقاله که در آن او توصیه می شود که مردم در خرید مواد غذایی به اندازه کافی به آنها را از طریق دو هفته و به اندازه کافی دارو به 60 روز گذشته. آن را در سراسر مانند یک بیت از مستقل توسط دولت ویکتوریا.

زدنی صدای شنیده شده در اطراف ملبورن در صبح روز یکشنبه بود که نویسنده در تپانچه به عنوان ویکتوریایی رهبری به سوپر مارکت ها و داروخانه ها به خالی کردن قفسه – یک وظیفه آنها می خواهم در ابتدا مبادرت ورزیده تا حداقل دو هفته قبل از آن. Disgustingly برخی گروه ها در حومه اجاره اتوبوس آنها را به منطقه ای شهرهای جایی که آنها ساخته شده مانند ملخ, رقص برهنه کردن قفسه های لخت در چه در بسیاری از موارد تنها سوپر مارکت در دسترس مردم محلی.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews بعد تاکید کرد که این مشاوره مربوط به دو هفته منابع نه دو ماه اما آسیب انجام شد.

ملت وحشت زده است و در یک فرایند نفرت انگیز خود را با خودخواه و غیر منطقی حتی رفتار خشونت آمیز برخی از شهروندان است. به اعتبار خود نخست وزیر, پس از آمدن در سراسر به عنوان unserious با عملکرد خود بیش از کوسه ها’ فصل اولین هفته گذشته به صدای به این انزجار فصاحت در روز چهارشنبه.

او صراحت و شور و بدیهی است که واقعا احساس بود دقیقا آنچه مورد نیاز استرالیا برای دیدن; آن را فقط مایه تاسف است که از آن نمی آمد زودتر از آنجا که ما در حال رفتن را از طریق بدون آن. انگشتان عبور pussyfooting در مورد آنچه که به احتمال زیاد برای آمدن به پایان رسیده است.

بیایید آن روبرو هستند — اگر وزرا و دیگران مجاز به صحبت می کنند نمی تواند ارائه یک راستگو مجموعه ای از پیام های که ما را تشویق به رفتن همراه با آنچه پیشنهاد شده است و برای پیش بینی آینده, هر آنچه که ما در حال رفتن به دنبال پاسخ جاهای دیگر بود این پادکست ها و یا رسانه های اجتماعی و یا زباله صحبت از یک همسایه.

این چند ماه آینده خواهد شد یا شروع به بازگرداندن ما آسیب دیده و ایمان در ما نهاد و یا آسیب آنها بد است که این احتمال وجود دارد که جامعه نمی خواهد بهبود می یابند. چنین چیزهایی اتفاق می افتد در جنگ است و این به عنوان نزدیک به زمان جنگ وضعیت ما در حال رفتن به تجربه. ما امیدواریم.

شان کارنی به طور منظم نویس.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>