‘ما باید اذعان کرد که تهدید’: Dutton باز می شود درب به قدرت بیشتر برای مقابله با دخالت خارجی


صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون باز درب به سازمان های امنیتی قدرت های بیشتری برای مبارزه با دخالت خارجی پس از این کشور جاسوسی داخلی رئیس نشان داد که “جای خواب” عامل مخفیانه عمل در کشور برای سال قبل از گرفتار شدن.

این حرکت به نظر بازبینی این کشور دخالت خارجی و جاسوسی قوانین پیروی از هشدارهای امنیتی که قدرت بیشتر ممکن است مورد نیاز برای مقابله با بی سابقه تهدید ناشی از عوامل خارجی است.

Peter Dutton says foreign interference needs to be dealt with.

پیتر داتون می گوید دخالت خارجی باید با رسیدگی می شود.اعتبار:Alex Ellinghausen

ASIO مدیر کل Mike Burgess دوشنبه شب صدا زنگ در کشورهای خارجی دخالت در استرالیا در امور سیاسی گفت: بازدید از دانشمندان و دانشگاهیان بودند ingratiating خود را با دانشگاه های استرالیا در تلاش برای انجام مخفی هوش مجموعه است.

ASIO به حال دستگیر افزایش تعداد جاسوسان در تلاش برای ورود به کشور گفت, هشدار, وجود دارد, بیشتر از عوامل خارجی عامل در استرالیا در حال حاضر نسبت به دوران جنگ سرد است.

تبلیغات

چین قبلا متهم شده است که توسط استرالیا در سازمان های امنیتی برای مقیاس بزرگ نرم در شرکت های خصوصی و ملت و مجلس در حالی که استرالیا امنیتی و اطلاعاتی سازمان (ASIO) در حال بررسی ادعای چینی جاسوسی حلقه سعی به نصب یک عامل برای پکن در یک صندلی در پارلمان فدرال.

آقای Dutton گفت: صبح روز سه شنبه اگر سازمان های امنیتی بر این باور بودند که نیاز بیشتر به وضوح در اطراف قدرت خود را “پس از آن ما خواهد شد نگاه کنید که در آن”.

“ما حمایت کرده اند 19 تراشه ها جای دادند [امنیت ملی قانون] از طریق مجلس; کار اقدام به آب کردن تقریبا همه آنها,” او گفت:.

“اگر این سازمان باید بیشتر قوانین سپس ما را فراهم خواهد کرد که پشتیبانی از آنجا که این یک تهدید بسیار جدی است و من فکر می کنم Mike Burgess برخورد با این بسیار موثر وقتی که او گفت: ما در سطح بی سابقه ای از نظر دخالت خارجی در کشور ما است.

“ما باید اذعان کرد که تهدید ما باید برای مقابله با آن ما نیاز به ارائه پشتیبانی به ادارات و ما در حال انجام است که از آنجا که ما می خواهم به نگه داشتن استرالیایی امن است.”

همراه با دخالت خارجی آقای برگس نگرانی در مورد تهدید رو به رشد از جناح راست افراطی گری و نشان داد ASIO بررسی شد دو بار به عنوان بسیاری از تروریسم منجر به در همان زمان در سال گذشته است.

بریتانیا افزوده است دو جناح راست افراطی سازمان به لیست خود را از تجویز گروه های تروریستی است.

پرسید که چرا استرالیا تا به حال هیچ زمان جناح راست گروه در لیست سازمان های تروریستی از جمله آقای Dutton گفت: دولت “بسیار باز” به یک لیست جدید اما با تکیه بر مشاوره از ASIO سایر سازمان ها و وزارت خانه امور.

“ASIO کار کرده است در جناح راست افراط گرایی به معنای واقعی کلمه برای چند دهه در کشور ما” آقای Dutton گفت. “من واقعا نمی مراقبت که در آن مردم هستند و در این طیف است. من نمی مراقبت از آنچه در کشور آن است که ما در حال صحبت کردن در مورد این که آیا آن را چین یا روسیه یا ایران – اگر مردم یک تهدید برای کشور ما با آنها برخورد خواهد شد با توجه به سطح است که تهدید.

ASIO boss Mike Burgess warned foreign interference was at unprecedented levels.

ASIO رئیس Mike Burgess هشدار داد دخالت خارجی در سطح بی سابقه است. اعتبار:Alex Ellinghausen

“و ASIO کور است که به کسی ایدئولوژی. اگر آنها یک تهدید برای زندگی بشر در ما
کشور و سپس آنها می توانند انتظار یک دست کشیدن بر روی درب خود را از ASIO و یا از استرالیا
پلیس فدرال و یا از سازمان های دیگر.

“و اگر ما مردم که در حال تداخل با ما مهاجر در جوامع در اینجا در استرالیا و یا آنها تداخل با روند دموکراتیک و یا آنها سرقت مالکیت معنوی آنها می توانند انتظار را به صورت کامل نیروی قانون صرف نظر از اینکه آیا آنها یک دولت بازیگر یا پیچیده غیر دولتی و این راهی است که شما انتظار می رود ما را به عمل می کنند.”

صفحه اصلی وزیر امور نیز گفت: مهم بود که سازمان های امنیتی تا به حال قدرت برای دسترسی به پیام های رمزگذاری شده و “وب تاریک” به شکار کردن سندیکاهای غربی آنلاین.

دولت است و با توجه به قدرت های اضافی برای مقابله با “end-to-end encryption” و گسترش حواله از استرالیا سیگنال های اداره برای کمک به پیگیری آنلاین paedophiles تروریست و جدی دیگر جنایتکاران.

“در حال حاضر شما رو سندیکاهای که در حال معامله در این تصاویر در آنلاین سوء استفاده جنسی از کودکان پرداخت و شکنجه کودکان آنلاین, و ما می توانیم هر چیزی در مورد آن” آقای Dutton گفت.

“و غم انگیز در حال حاضر این است که شرکت های که ارائه این سیستم عامل مانند اپل و Facebook و در عین حال آنها رو سیستم عامل که در آن این دیوانه می تواند این تبادل ایده و یا این تصاویر و ما باید برای مقابله با آن است.

“اگر آنها عامل در وب تاریک و آنها می دانند که آنها نمی تواند به ما آژانس حتی با یک حکم از دادگاه پس از آن که یک وضعیت غیر قابل قبول است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>