یک روز پس از صندوق بین المللی پول (IMF) پیش بینی کرد نرخ رشد هند به 1.9 درصد در سال 2020 اعطای وام در آژانس روز چهارشنبه گفت: این حمایت فعال تصمیمات گرفته شده توسط دولت در مبارزه با کروناویروس.

“هند وارد این بیماری همه گیر آشفتگی در میان یک بحران اعتباری ناشی از رکود و بهبود چشم انداز نامشخص تر می شود” گفت: چانگ یونگ Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول در آسیا و اقیانوس آرام در بخش خبرگزاری PTI گزارش شده است.

“با وجود رکود اقتصادی دولت اجرا در سراسر کشور مستند و ما از هند فعال تصمیم” Rhee اضافه شده است.

هند وارد سه هفته مستند در 25 مارس بود که میله میله برای پایان دادن به در مارس 14, اما بعد از آن تمدید شد تا آوریل 3.

آسیا رشد اقتصادی این سال را به توقف خرد برای اولین بار در 60 سال به عنوان coronavirus بحران یک “بی سابقه” تلفات در این منطقه را بخش خدمات و عمده صادرات به مقصد Rhee گفت.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند موارد در 12370; صندوق بین المللی پول و کسی که پشت در هند تلاش

این بدتر از سالانه به طور متوسط نرخ رشد در طول بحران مالی جهانی (4.7 درصد) و یا بحران مالی آسیا (1.3 درصد). در واقع آسیا را تجربه کرده است رشد صفر در 60 سال گذشته, او گفت:. “که گفت: آسیا رشد هنوز هم کرایه بهتر از مناطق دیگر است.”

برای 2021 گفت: امید وجود دارد. اگر مهار سیاست های موفق وجود دارد می تواند یک جهش در رشد او گفت:.

در ضمن MD Kristalina Georgieva روز چهارشنبه گفت: مایلی کهن روبرو است و تقاضای زیادی از بی سابقه 102 صندوق بین المللی پول 189 کشور عضو اضافه کردن آن آماده است به ارتکاب کامل آن $1 تریلیون برای دیدار با تقاضا.

این بحران شبیه هیچ دیگر Georgieva به خبرنگاران گفت: تکرار آژانس ارزیابی که اقتصاد جهانی است که در آن بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ دهه 1930.

همچنین بخوانید: Covid-19 Factoid: ما بیشتر coronavirus موارد از بعد از چهار ترکیب

او و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass هر دو ستایش تصمیم گرفته شده در روز شنبه با وزیران دارایی و رؤسای بانک های مرکزی گروه 20 عمده کشورهای صنعتی به اعلام تعلیق پرداخت بدهی برای کشورهای کم درآمد.

بدهی تعلیق ممکن است از 1 تا پایان این سال است با هدف اجازه دادن به کشورهای فقیر برای حفظ حدود 12 میلیارد دلار است که آنها می توانید استفاده کنید برای ملاقات با مراقبت های بهداشتی و دیگر نیازهای ناشی از کوروناویروس.

در یک چشم انداز اقتصادی آماده شده برای این هفته بحث های صندوق بین المللی پول پیش بینی می کند که اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد توسط 3 ٪ در این سال به مراتب بیشتر از 0.1% شیب رخ داده است که در سال 2009 در پی بحران مالی جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de