در 38 هفته باردار, آخرین چیزی که کسیدی Tackley نیاز است سه ساعت رانندگی به هنگام تولد.

اما شیوع کروناویروس در تاسمانی را north-west که مجبور به بسته شدن بیمارستان های دولتی و خصوصی در بورنی دارای طرح میتوانست به طرح او را به هنگام تولد در نزدیکترین بخش زنان و زایمان یک ساعت دور از خانه اش در Sorento.

Cassidy Tackley is staying in a hotel in Launceston after her nearest hospital in Burnie closed due to a COVID-19 outbreak.

کسیدی Tackley اقامت در یک هتل در لانسستون پس از او نزدیکترین بیمارستان در بورنی بسته با توجه به COVID-19 شیوع.اعتبار:Kellie Bransden

روز جمعه 22 ساله بود در بسته بندی کیسه های خود پیش از رانندگی طولانی با او شریک Dyllan قهوه ای و دختر Avayah, 2, به لانسستون که در آن دولت قرار است رشد خانواده در یک هتل.

“این کمی نا امید کننده است که ما شنیده ام از هر واقعی ماماها و یا بیمارستان” Tackley می گوید صبح سیدنی هرالد و سن. “گمان می کنم آنها در حال تلاش برای دریافت از طریق آنهایی که عقب افتاده هستند.”

تبلیغات

تاسمانی مقامات بهداشتی در حال کار برای راه اندازی یک ویژه زنان و زایمان واحد برای 40 یا بیشتر زنان از شمال غرب که مجبور به نقل مکان به لانسستون پیش از تولد خود را.

Sophie Pilkington, 38 weeks pregnant, is travelling four hours to get to Launceston to be near the hospital.

سوفی Pilkington, 38 هفته باردار در سفر چهار ساعت برای رسیدن به لانسستون به نزدیکی بیمارستان.

Tackley برنامه ریزی شده بود برای القاء شود قبل از موعد مقرر در شمال غرب منطقه ای در بیمارستان به دلیل شرایط بهداشتی است که آن را خطرناک برای بارداری به بیش از تمام مدت.

سوفی Pilkington, 26 است و حتی بیشتر برای سفر به لانسستون از گاو مزرعه که در آن او زندگی می کند در Arthur رودخانه در سواحل غرب است.

شوهرش دیوید بود به صرف دوشنبه رانندگی چهار ساعت به رها کردن او در هتل تنها به بازگشت به ساحل که در آن کار در حال اجرا در مزرعه خانواده می شود را در خود نگه دارد.

این جفت ارز در حال امیدوار است که او قادر خواهد بود به آن را برای تولد اولین فرزند خود را.

Pilkington همچنین 38 هفته باردار نشده است قادر به ترتیب یک قرار ملاقات با یک ماما در لانسستون.

“من نام آنها را به تلاش و سازماندهی یک و اساسا آنها گفت: آنها واقعا مشغول و آنها احتمالا قادر نخواهد بود برای دیدن من به مدت سه هفته,” او می گوید.

بسته شدن بخش زنان و زایمان است کوچک از چگونه شمال غرب تاسمانی شیوع کروناویروس – اعتقاد به شروع با COVID-19 بيمار از روبی شاهزاده کشتی کروز — است که بر جامعه است.

بیماران مبتلا به سرطان در منطقه داشته و طرح درمان قطع شده و دولت دهکدهای از دست داد 20 درصد از آن حاد بیمارستان ظرفیت در حالی که 1200 بهداشت و درمان کارگران و بیشتر از 3800 نزدیک خانواده مخاطبین قرار داده شده اند و تحت 14 روز انزوا.

دفاع نیروی نامیده شده است در به راه اندازی موقت اورژانس است.

به عنوان در 5 بعد از ظهر روز جمعه تاسمانی تا به حال 180 تایید موارد coronavirus از جمله 10 مربوط به شیوع در دولت, north-west سه نفر از آنها کارمندان شمالی منطقه ای غرب در بیمارستان و یا شمال غرب بیمارستان خصوصی و یا هر دو. شده اند وجود دارد هفت مرگ و میر در کشور است.

Australian Defence Force and Australian Medical Assistance team members arrive at Burnie Airport.

نیروی دفاع استرالیا و استرالیا کمک های پزشکی و اعضای تیم می رسند بورنی فرودگاه.اعتبار:وزارت نخست وزیر و کابینه

در روز جمعه ظهور آن است که یک کارگر در بیمارستان هم مشغول به کار در سراسر سه سالخورده مراقبت از امکانات که در آن ساکنان در حال حاضر تست شده است.

خوشه آمد و به عنوان یک شوک به Tasmanians که امیدوار بود کمی خود را تکه از بهشت خواهد بود ایمن از مرگبار جهانی همه گیر پس از برتر پیتر Gutwein سرعت عمل خود به بان کی مون کشتی های کروز از docking و دولت مرزهای ماه گذشته.

فدرال مستقل سناتور برای تاسمانی, Jacqui Lambie توصیف احساسات بر روی زمین در بورنی و گفت: “ما شده ایم در راه رفتن گذشته مردم در پارک در طول چند روز گذشته گفت:” اوه, و ما فکر کردیم که ما امن ترین مکان روی زمین.”

“این می تواند واقعا تند و زننده در اینجا. ما رو سالمند جمعیت بسیاری از مردم در اینجا زندگی می کنند و یا زیر خط فقر و احتمالا نمی کردم بهترین سلامت است.”

هنگامی که اخبار از بیمارستان شیوع آمد آخر هفته گذشته, کل, north-west منطقه قفل شده بود با تمام اما ضروری کسب و کار مجبور به بسته خود را درب ها و بیمارستان ها بسته برای تمیز کردن عمیق.

پاسخ کشیده شده ستایش از فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار که این هفته با اشاره به north-west به عنوان مثال از اینکه چگونه یک واکنش سریع می تواند شامل جدا شیوع هنگامی که محدودیت های اجتماعی شد و به تدریج کاسته سراسر کشور.

اما روز جمعه مشخص شد مهار تلاش بود هنوز کامل نشده.

Gutwein گفت: در حالی که دولت تا به حال “گرفته شده و در هر مرحله که ما احتمالا می تواند به محافظت از Tasmanians”, شیوع باقی مانده است “به چالش کشیدن وضعیت” به عنوان مقامات بهداشتی شروع به تست ساکنان در سه سالخورده-امکانات مراقبت.

کلمه به سرعت گسترش می یابد در منطقه تاسمانی و در شمال غرب شایعات در مورد کسی است که مقصر این فاجعه شیوع پرواز کرده ضخیم و سریع است.

در روز سه شنبه, ملت افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی, خراشیده کسانی که به تماشای خود شواهد به نیوزیلند تحقیق پارلمانی زمانی که او ادعا کارگران بیمارستان در حال گسترش عفونت از طریق یک “غیر قانونی مهمانی شام”.

در حالی که آقای Gutwein با اشاره به اتهام — که استاد مورفی به سرعت عقب نشینی در میان خشم از پرستاران’ union — به پلیس شایعه آسیاب شده پس از نقل مکان به نظریه های دیگر از جمله این که یک locum, دکتر, از ملبورن ممکن است منبع.

این واقعیت است که به طور جدی بیمار مبتلا به تایید COVID-19 تحت درمان در بیمارستان به نظر می رسد کم رنگ به پس زمینه می گوید مستقل تاسمانی دولت MP اموزش فارست.

The North West Regional Hospital is closed in Burnie, Tasmania.

شمال غرب بیمارستان منطقه ای بسته است در Burnie, Tasmania.اعتبار:AAP

“مردم می خواهند به تقسیم کردن سرزنش و نه هر گونه مسئولیت را برای خود” فارست گفت.

او گفت: در حالی که منطقه ای سیستم بهداشت و درمان را تکیه بر locums که نیاز به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود در دولت سرزنش پرواز در پرواز کردن بود نه منطقی فرض پس از “این بیماری در حال حاضر در بیمارستان”.

نخست وزیر اسکات موریسون اضافه شده به انتقاد از بهداشت و درمان کارگران در روز جمعه هنگامی که او را متهم مردی که تا به حال مشغول به کار در سه سالخورده مراقبت از امکانات و بیمارستان در حالی که آلوده به دروغ به تماس با ردیاب با استفاده از این مورد به تقویت دولت خود فشار برای استرالیایی ها برای دانلود یک برنامه ردیابی.

Gutwein و تاسمانی مدیر بهداشت عمومی را علامت Veitch گفت: روز جمعه در حالی که این مرد تا به حال روشن است که علائم خود را ممکن است شروع زودتر از ابتدا گزارش مقامات نمی شد او را متهم به عدم صداقت است.

Lambie به نام دولت برای راه اندازی یک کمیته پارلمانی برای بررسی ریشه ها و دست زدن به شیوع. Gutwein می گوید دولت او خواهد خوش آمدید پرس و جو پس از همه گیر شده است.

در حالی که Lambie شده است هل دادن برای “state-of-the-art” بیمارستان جدید برای بورنی فارست میگه موجود بیمارستان دارای سابقه خوب با اشاره به داده ها از موسسه استرالیا از سلامت و رفاه نمایش بهتر-از-میانگین رکورد کنترل عفونت.

“بنابراین به نظر می رسد بعید است که بی پروا کارکنان رفتار دخیل در این بیماری,” او می گوید.

استرالیا انجمن پزشکی تاسمانی جمهور John Burgess می گوید بيمارستان مستعد ابتلا به COVID-19 شیوع بیماری به عنوان دیده می شود در خارج از کشور و در سیدنی و ملبورن که در آن خوشه ها تا کنون موجود به فرد بخش.

“این فقط یک هشدار به تمام مناطق و تمام مناطق … ما فقط باید به در بالا از آن یاد بگیرند و از هر آنچه که باید آموخته شود از آن” استاد بورگس می گوید.

استرالیا پرستاری و مامایی فدراسیون تاسمانی, منشی, Emily چوپان می گوید: بهداشت و درمان کارگران تحت انزوا — از جمله کسانی که بیمار با COVID-19 — بود “در هم شکسته” توسط مورفی مهمانی شام نظر.

“نه تنها آن است که شخصی خود را سلامت و تندرستی را تحت تاثیر قرار در حال حاضر آن را نیز که از خانواده های آنها داده می شود که شرکای خود و دیگر خانواده نیز تا به حال برای رفتن به انزوا و همچنین,” او می گوید. “که به معنای برخی از نسبتا قابل توجه فشار مالی برای همکاران که قادر به کار است.”

بهداشت و خدمات اجتماعی دولت اتحادیه دستیار وزیر رابی مور می گوید: محدودیت در دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان ممکن است یک عامل اشاره کرد که همه از آلوده کارگران مراقبت از تایید COVID-19 موارد است.

تاسمانی وزیر بهداشت سارا کورتنی در روز جمعه گفت: دولت بیمارستان با پیروی رسمی PPE دستورالعمل که در سراسر استرالیا نیاز به P2 و N95 ماسک عینک پشت بام ها و لباسهای مورد استفاده قرار گیرد تنها برای بیماران در معرض خطر و روش برای حفظ سهام میان عرضه و نگرانی است.

مور می گوید: از آنجا که منطقه ای بیمارستان ها مانند آنهایی که در بورنی کوچک هستند کادر پزشکی حرکت بین بخشهای بیشتر از اتفاق می افتد در یک شهری بزرگتر بیمارستان.

“شما می توانید ببینید که چگونه به سرعت آن را به راحتی می تواند گسترش هنگامی که شما کردم به مردم که,” او می گوید.

در نهایت هر چند او می گوید: “این می تواند اتفاق افتاده در هر نقطه”.

ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im