“ما غلبه خواهد کرد’ coronavirus بحران نذر رهبران G20 پس از تصویری جلسه

صادر شده در: بروز رسانی:

رهبران G20 در روز پنج شنبه گفت: آنها متعهد به ارائه یک جبهه متحد در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار آن خود را “اولویت مطلق” به مقابله با آن سلامت اجتماعی و اقتصادی اثرات.

تبلیغات

در طی یک ویدئو کنفرانس به بحث در مورد تاثیر coronavirus بحران رهبران بزرگ جهان اقتصاد گفت: آنها متعهد به بازگرداندن اعتماد به نفس, حفظ ثبات مالی و احیای رشد.

این رهبران G20 گفت: آنها متعهد به رفع اختلال در عرضه جهانی زنجیر و پرسید: وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران به هماهنگی به طور منظم با هم و با سازمان های بین المللی به منظور توسعه یک طرح عمل در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“ما در حال تزریق بیش از 5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی به عنوان بخشی از هدف سیاست های مالی و اقتصادی اقدامات و تضمین طرح برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و مالی اثرات بیماری همه گیر” رهبران در بیانیه ای گفت: پس از یک اجلاس اضطراری آنلاین.

آنها همچنین متعهد به کار سریع با چند جانبه بدن مانند صندوق بین المللی پول و سازمان جهانی بهداشت و بانک های منطقه ای برای استقرار یک “قوی” بسته مالی برای حمایت از کشورهای در حال توسعه.

در این بیانیه آمد و در پایان فوق العاده, 90 دقیقه ویدئو کنفرانس برگزار شده توسط عمده جهان اقتصاد هماهنگ عمل بیش وقوع است که آلوده بیش از 470,000 نفر کشته و بیش از 21,000 در سراسر جهان است.

پادشاه عربستان خواستار پاسخ هماهنگ

در سخنرانی خود در آغاز این نشست مجازی, عربستان سعودی, پادشاه سلمان نام رهبران G20 به افزایش بودجه برای coronavirus واکسن رزومه جریان عادی کالاها و خدمات در اسرع وقت و کمک به کشورهای در حال توسعه غلبه بر بهداشت جهانی بحران.

“ما باید موثر و پاسخ هماهنگ به این بیماری همه گیر” پادشاه گفت. “در تجارت جبهه G20 باید با ارسال یک سیگنال قوی برای بازگرداندن اعتماد به نفس در اقتصاد جهانی با از سرگیری به عنوان به زودی به عنوان ممکن است عادی جریان کالا و خدمات به خصوص حیاتی تجهیزات پزشکی.”

G20 در حال حاضر به ریاست عربستان سعودی مواجه شده است به انتقاد از آهسته پاسخ به وخیم تر شدن بحران است که انتظار می رود باعث رکود اقتصادی جهانی است.

برخی از کشورهای عضو اعلام کرده اند بسته های محرک اقتصادی برای جبران گسترده تعلیق سفر هوایی و خاموش شدن ناگهانی از بسیاری از کسب و کار.

اتاق بازرگانی ایالات متحده خواست رهبران G20 برای مطابقت با یک تعهد توسط کشورهایی مانند استرالیا و کانادا برای حفظ زنجیره تامین کفش و جلوگیری از کنترل صادرات.

اصطکاک و سرزنش بازی

پادشاه اردن خواست همکاری در تامین مالی تحقیق و توسعه برای درمان و واکسن حصول اطمینان از در دسترس بودن حیاتی لوازم پزشکی و تجهیزات و کمک به کشورهای کمتر توسعه یافته ایجاد ظرفیت.

رئیس جمهور چین به دنبال او دفاع مشترک سیاست های اقتصاد کلان برای جلوگیری از ورود به رکود اقتصادی و ایجاد ثبات جهانی صنعتی زنجیره تامین با تسهیل تجارت و رفع موانع.

با وجود تماس برای همکاری G20 خطر گرفتاری در یک قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه و اختلاف بین آمریکا و چین بیش از منشاء ویروس.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>