صادر شده در: ویرایش:

آیووا از دست می دهد صبر و شکیبایی به عنوان دولت دموکراتیک حزب تاخیر انتشار حزبی نتایج فرانسوی اسکیت است roiled اتهامات سوء استفاده جنسی و انگلیس در نهایت برگ اتحادیه اروپا. گرفتن در این هفته پوشش با هفته ما در نقد و بررسی.

تبلیغات

مقالات

آیووا از دست می دهد صبر و شکیبایی به عنوان دموکرات تاخیر انتشار حزبی نتایج

آمریکا دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه رو به هرج و مرج شروع در آیووا روز دوشنبه با نتایج حاصل از این دولت قفقاز برای ساعت تاخیر (و پس از آن روز) به عنوان حزب مقامات دو بررسی “تناقضات” در اولیه شمارش. چندین حوزه گفت که کارگران تا به حال مشکل با استفاده از یک برنامه جدید برای گزارش نتایج.

اسکیت تجاوز اتهامات ‘تنها نوک کوه یخ’ به صورت, فرانسوی, ورزشي

مرکل و مقامات مورد استفاده قرار گیرد به ادعای آنها تا به حال کمتر رسوایی سوء استفاده جنسی از دیگران چون خود را ضعیف سیستم بهتر کار می کرد. با این باور در حال حاضر شکسته دولت امیدوار کننده پرقدرت اقدام برای مقابله با بحران roiling کشور, اسکیت روی یخ, فدراسیون به عنوان به خوبی به عنوان آن لیگ فوتبال.

Sarah Abitbol, a 10-time French figure skating champion, has accused her former coach of raping her when she was aged 15 to 17.
سارا Aaronson 10 بار روی یخ, قهرمان, او را متهم کرده است مربی سابق تجاوز به او هنگامی که او در سن 15 تا 17. © ژاک Demarthon AFP

سرد فن سالاری’: سوگ قانون شکست مفتضحانه فرو پاکسازی حزب به آشفتگی

در فرانسه حزب حاکم تقلا برای دفع اتهام از کوردلی و بی کفایتی پس از آن نمایندگان مجلس رای دادند را یک لایحه تمدید مرخصی با حقوق از کار برای والدین که باید از دست یک کودک.

پست-Brexit بلوز, آمار, انگلیسی, مقامات منتخب در فرانسه

با تشکر از Brexit 760 انگلیسی, مشاوران محلی در فرانسه نخواهد بود واجد شرایط برای اجرای انتخابات پارلمانی در ماه مارس سال 2020 انتخابات شهرداری. این دردناک را تغییر دهید برای این مهاجران که به شدت سرمایه گذاری در زندگی خود به تصویب رسید خانه.

‘کاملا خونین خشمگین’: یک معاند بریتانیا برگ اتحادیه اروپا

شکاف بین باقی می ماند و ترک اردوگاه های تحت سلطه اتحاد ملی گفتمان و آنها نشان دادند که هیچ نشانه ای از با هم آمدن در هنگام Brexiteers گرفت و با شادی در میدان پارلمان لندن اواخر جمعه به عنوان بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در حالی که طرفدار اروپایی ابراز ترس خود را در همان مربع یک شب پیش از آن.

تقسیم انگلیسی افسوس و جشن Brexit در رسانه های اجتماعی

Brexit روز آمده و رفته و انگلیسی ها در هر دو طرف از تقسیم مصرف به رسانه های اجتماعی به دنیا بگویید چگونه آنها احساس.

پدر و مادر پس از دستگیری دختر مصری, 12 می میرد از ختنه

بازداشت پدر و مادر یک پسر 12 ساله دختر مصری که پس از انجام ختنه به عنوان به خوبی به عنوان دکتر که انجام این روش برجسته کردن این مشکل از بین بردن جرم عمل است.

A counsellor holds up cards used to educate women about female genital mutilation (FGM) in Minia, Egypt, June 13, 2006. REUTERS / Stringer
یک مشاور دارای کارت استفاده می شود به آموزش زنان در مورد female genital mutilation (FGM) در Minia مصر, ژوئن 13, 2006. REUTERS / Stringer © REUTERS

گزارش تصویری

شبه نظامیان وفادار به شیعیان تندروی al-Sadr درگیری با معترضان در بغداد

درگیری های خشونت آمیز شکسته در خیابان های بغداد بین حامیان قدرتمند شیعه تندروی صدر و گسترده ضد دولتی جنبش اعتراضی پس هفته گذشته انتصاب نخست وزیر عراق نماینده محمد Allawi.

Coronavirus: چین ایجاد یک بیمارستان فقط در 10 روز

یک 60,000-مربع-متر با ساختار فضا برای 1000 تخت و 30 در بخش مراقبت بخش تمام ساخته شده فقط در 10 روز. با توجه به چینی, دولت, رسانه ها, ساخت یک بیمارستان جدید در ویروس-آمار ووهان کامل است.

‘نفرت انگیز و ناسالم’: زباله شمع در حمله-ضربه پاریس

اعتصاب توسط زباله جمع در فرانسه منجر به زباله ستون در خیابان های پاریس ترک مردم محلی و گردشگران در پایتخت فرانسه در برخورد با eyesores بد بوی و جوندگان.

Rubbish piles up amid Paris strikes
زباله شمع تا در میان پاریس اعتصاب © صفحه نمایش گرفتن

نشان می دهد که تلویزیون آنلاین

مصاحبه

منحصر به فرد: کردستان عراق PM بارزانی هشدار بزرگ ‘امکان’ از گروه بازگشت

در یک مصاحبه اختصاصی با فرانس 24, Masrour بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان عراق هشدار داد “وجود دارد یک امکان بزرگ برای داعش (گروه دولت اسلامی) به بازگشت” و خواست جامعه بین المللی را به اقدام.

© فرانسه 24

TECH 24

FIC2020: بالا cybersecurity روند به سازمان دیده بان برای

به عنوان 12th edition انجمن بین المللی امنیت سایبر (FIC) به پایان می آید در شهر لیل ما به شما بگویم چه نوع از حملات سایبری در حال افزایش است و چگونه هکرها هنوز هم با استفاده از هنر فریب برای دریافت نگه دارید از اطلاعات محرمانه خود را.

کسب و کار

واقعیت-بررسی اقتصادی ادعا می کند در مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دولت از آدرس اتحادیه به تگرگ عملکرد اقتصاد کشور را تحت نظارت گرفت اما او گفت: همه چیز درست است ؟ همچنین امروز ما می شنویم از شرکتهای فرانسوی نگرانی در مورد اختلال در عرضه به دلیل توقیف کارخانه در میان چینی coronavirus قرنطینه.

BUSINESS DAILY
کسب و کار روزانه © فرانسه 24

تمرکز

فوتبال حمایت: رواندا بحث استراتژی برای افزایش گردشگری

در تلاش برای افزایش آن تصویر های بین المللی و جذب بیشتر بازدید کنندگان خارجی دولت رواندا به شدت سرمایه گذاری در فوتبال حمایت. این “بازدید رواندا” شعار اول قابل مشاهده شد در فوتبال آرسنال کشباف با تشکر €34 میلیون معامله امضا شده در ماه مه سال 2018 است. مشابه قرارداد اخیرا امضا شده با باشگاه فرانسوی پاریس سن ژرمن. استراتژی است که در حال حاضر برداشت نتایج, اما برخی از ناظران می گویند رواندا نیز باید سرمایه گذاری در بهبود آن در حقوق بشر.

As part of the "Visit Rwanda" publicity stunt, Rwandan President Paul Kagame and football player David Luiz with FC Arsenal jerseys. Rwanda is investing in football sponsorships in an effort to promote tourism.
به عنوان بخشی از “بازدید رواندا” شیرین کاری تبلیغاتی رواندا رئیس جمهور پل Kagame و بازیکن فوتبال دیوید لوئیز با باشگاه آرسنال کشباف. رواندا است که سرمایه گذاری در فوتبال حمایت های مالی در تلاش برای ترویج گردشگری. © Urugwiro ایجاد کرد (رواندا دفتر ریاست جمهوری)

فرانسه اتصالات

برای رسیدن به ستاره ها: چگونه میچلین راهنمای قوانین صحنه رستوران

عنوان پرچمدار برای طراز فرانسه در راهنمای میچلین قرمز, قدیمی ترین هتل و رستوران راهنمای در اروپا است. سالانه آن آزاد است مانند اسکار و جرقه اصلی رسانه های شور و بحث شدید در مورد کسی که برنده شد و از دست باارزش “ستاره”. پس چگونه به راهنمای رای رستوران? و با رقابت رو به رشد از راهنماهای آنلاین, چگونه می توانید از آن حفظ وضعیت خود را به عنوان “” مرجع برای foodies? ما را به یک نگاه نزدیک تر است.

ENCORE!

‘روز’: سه زن, آیکون, از نیویورک صحنه هنر تیم

ما پیوست سه قوی و ارقام از نیویورک فرهنگ صحنه: “ویولن سل راک استار” مایا Beiser; اولین زن که دائم موقعیت رهبری در New York City Ballet, وندی Whelan; و نمادین طراح رقص Lucinda کودکان. آنها صحبت می کنند به حوا جکسون در مورد جدید خود را ایجاد “روز” مدیتیشن در حوادث 11 سپتامبر است که در حال انجام در پاریس Espace کاردین.

ENCORE!
ENCORE! © فرانسه 24

شما اینجا هستید

یک شب در Rungis, فرانسه, را, تازه, تولید و بازار

Rungis واقع در جنوب پاریس بزرگترین تولید تازه در بازار جهانی خدمت 18 میلیون فرانسوی مصرف کنندگان در هر روز است. برخی از 10000 تن مواد غذایی از آن عبور کند و هر شب 40,000 کار مردم در سراسر سایت. این یک شهرستان در شهرستان محلات جداگانه اختصاص داده شده به هر نوع از مواد غذایی است. فرانسه 24 به شما طول می کشد در پشت صحنه به دیدار با برخی از عمده فروشان.

VOUS ÊTES ICI
VOUS ÊTES ICI © فرانسه 24

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de