هفته در بررسی: پاریس شهرداری نژاد گرم با یک نوار کاست رسوایی جدید محافظه کار رقیب

پاریس شهرداری مسابقه گرم می شود تا در این هفته با انتشار یک نوار کاست و یک محافظه کار جدید وارد نزاع. در تهران مراکز پزشکی باید ضربه سخت شده توسط ما تحریم ما نگاهی به تراژدی فرانسه “به سرقت رفته کودکان” و اتیوپی مهاجران بازحمت حرکت کردن 2000 کیلومتر به عربستان سعودی از طریق یمن.

تبلیغات

مقالات

فراتر از راکت ها و حملات هوایی: اسرائیل و فلسطین, جنگ تجاری

اسرائیل مسدود شده فلسطینی صادرات از ترک سرزمین در فوریه 9 در فصل دیگری از این جنگ تجاری آنها مبارزه شده است از ماه سپتامبر زمانی که فلسطینی ممنوع اسرائیل گوساله از آن سرزمین. جنگ را تهدید می کند هر دو اسرائیلی کشاورزان و به خصوص در حال حاضر شکننده اقتصاد فلسطینی ها.

palestinians
فلسطینی © AFP Hazem Bader

فقط برای گردشگران ؟ پاریس با هدف جلب مردم به شانزه لیزه

اغلب به نام “جهان زیبا ترین خیابان” پایتخت فرانسه را یاد شانزه لیزه شاهراه تساوی میلیون ها نفر از بازدید کنندگان در هر سال است. اما با بسیاری از پاریسی میداد تا منطقه ساکنان دعوت شده به زمین در بلند پروازانه “دوباره سحر” طرح با هدف برگشتاندن آنها را به عقب.

Champs-Élysées
شانزه لیزه © PCA-جریان

محافظه کار Rachida Dati از حمله آمریکا به سرنگون پاریس شهردار Anne Hidalgo

محافظه کار Rachida Dati تحمیل کرده است خودش را به عنوان سوسیالیست وقت Anne Hidalgo, بزرگترین حریف در پاریس انتخابات شهرداری. تحلیلگران می گویند Dati جناح راست Républicains’ نامزد قوی شانس آوردن فرانسه حق را از مرده در این شهر از چراغ.

Les Républicains candidate for the 2020 Paris mayoral election Rachida Dati poses during a photo session in the French capital on November 25, 2019. © Joel Saget, AFP
Les Républicains نامزد برای سال 2020 پاریس انتخابات شهرداری Rachida Dati شمار در طول یک جلسه عکس در پایتخت فرانسه در نوامبر 25, 2019. © Joel Saget AFP © Joel Saget AFP

پاکسازی رونمایی محدودیت خارجی امام در فرانسه در تلاش برای مبارزه با ‘تجزیه طلبی’

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شده اعلام کرد اقدامات لازم برای پایان دادن به یک برنامه اجازه داده است که کشورهای خارجی برای ارسال امامان و معلمان به فرانسه در تلاش برای سرکوب آنچه که او به نام خطر “تجزیه طلبی”.

پارلمان فرانسه به دنبال €1 میلیون از سابق PM Fillon در ‘جعلی مشاغل’ رسوایی

فرانسه در مجلس دنبال خواهد شد بیش از €1 میلیون دلار خسارت از محافظه کار و نخست وزیر سابق François Fillon و شرکت خود متهم بیش از بودجه عمومی است که گفته می شود پرداخت به Fillon برای جعلی پست او را اشغال وکیل شورای ملی گفت.

France's former prime minister François Fillon has been hit by a series of scandals. © AFP archive
فرانسه نخست وزیر سابق François Fillon شده است در برخورد با یک سری از رسوایی. © AFP بایگانی © AFP بایگانی

گزارش تصویری

پیوتر Pavlensky: این هنرمند روسی پشت فرانسه به رسوایی جنسی نوار کاست

سیاسی روسیه عملکرد هنرمند پیوتر Pavlensky می یابد خود را در مرکز یک رسوایی پس از انتشار یک نوار کاست از پیشرو پاریس شهرداری کاندید آنلاین. اما از آن است که فقط آخرین در یک خط طولانی از تحریک آمیز مانع از این هنرمند که شامل استخوانی خود را از بیضه به زمین در خارج از میدان سرخ مسکو و تنظیم آتش به مقر محکوم.

پلیس جامعه بخشی از پاکسازی به طرح ‘اصلاح’ غفلت حومه

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پرده برداری از یک سری از اقدامات برای مبارزه با آنچه که او به نام “اسلامگرا تجزیه طلبی” در سخنرانی روز سه شنبه در یکی از فرانسه غفلت در حومه شرقی شهر مولوز. بخش قابل توجهی از طرح خود را قوی حضور پلیس در جوامع محروم.

ماسک صورت در مقابل coronavirus: چقدر موثر هستند ؟

از گران قیمت تصفیه دستگاه های خانگی و پوشش ماسک صورت تبدیل شده اند تقریبا در همه جا در هنگ کنگ در چین شیوع کروناویروس. کارشناسان می گویند انتخاب ماسک می تواند یک تفاوت بزرگ به اثربخشی آن است.

فرانسوی, پیست اسکی آنژو محیط زیست با استفاده از هلیکوپتر برای حمل و نقل برف

یک پیست اسکی خشمگین کرده است کارشناسان محیط زیست با استفاده از هلیکوپتر برای انتقال برف به آن دامنه های پایین تر پس از یک زمستان معتدل چپ آنها را عاری از چیزهای سفید.

A helicopter transports snow to the lower slopes of the Luchon-Superbagnères ski resort in southwestern France on February 15, 2020. © AFP - Anne-Christine Poujoulat
یک هلیکوپتر حمل و نقل برف به دامنه های پایین تر از Luchon-Superbagnères پیست اسکی در جنوب غربی فرانسه در تاریخ 15 فوریه سال 2020 است. © AFP – Anne-کریستین Poujoulat © AFP – Anne-کریستین Poujoulat

بر روی زمین

آمریکا ‘هدف’ بیماران می گویند پزشکان در ایران سرطان بیمارستان

کارکنان پزشکی در ایران بالای سرطان در بیمارستان بگویید فرانسه 24 بیماران خود را در حال پرداخت قیمت جغرافیای سیاسی به عنوان استراتژی کشور در سیستم بهداشت و درمان در تلاش برای کنار آمدن تحت فلج کننده تحریم های ایالات متحده. اقتصاد در صدر دستور کار ایران سر به پای صندوق های رای در روز جمعه انتخابات عمومی.

ناظران

آیا پلیس کشتن یک زن فرار یک COVID-19 قرنطینه در چین ؟

مردم در سراسر جهان شده است های تصویری آنها ادعا می کنند نشان می دهد یک زن کشته شده توسط پلیس چین در تلاش برای فرار از قرنطینه برای COVID-19 ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 70000 نفر در این کشور تا کنون. انتشار این ویدیو در شواهد آنلاین هیستری در مورد ویروس; با این حال تیم ما در زمان بررسی دقیق تر متوجه شدم که فیلم به خودی خود می گوید یک داستان کاملا متفاوت.

screengrab of a video that was shared widely on Twitter.
screengrab از تصویری که به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در توییتر. © creengrabs از تصویری که به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در توییتر.

“ما نمی خورده برای روز’: سربازان افغان رنج می برند در میان فساد گسترده

ارتش افغانستان فرو رفته در یک دهه جنگ در برابر طالبان تا کنون پس از ایالات متحده حمله کرد این کشور در سال 2001. فساد نیز زیاد در این کشور نظامی است. عکس های ارسال شده به فرانسه 24 ناظران تیم درخشش یک نور ضعیف سازمان و مشکلاتی که نیروهای افغان صورت از کمبود مواد غذایی و پرداخت به عدم مناسب لباس. در بالای این مشکلات عملی سربازان نیز صورت استراتژیک نقطه ضعف: طالبان تا به حال افزایش دسترسی به بیش از چند سال گذشته به سلاح های بهتر.

نشان می دهد که تلویزیون آنلاین

دیدگاه

تاریخچه podcaster مایک دانکن در ارائه یک راهنمای عملی برای انقلاب

چشم انداز ما مهمان است مایک دانکن صدای پشت برنده جایزه پادکست “تاریخ رم” و “انقلاب”. دانکن نیز نوشت: نیویورک تایمز پرفروش “طوفان قبل از طوفان” است و در حال حاضر مشغول کار بر روی یک کتاب جدید در مورد مارکی دو لافایت. او به ما در مورد اینکه چرا او podcaster چقدر کار او قرار می دهد و به هر قسمت و به همین دلیل او را می بیند تشابه بین رم باستان و حال بعد وقتی که می آید به خطرات ناشی از نابرابری اقتصادی.

بازبینی

فرانسه ‘به سرقت رفته کودکان’ را عاطفی بازگشت به بومی جزیره رئونیون

بین سال 1963 و در سال 1982 بیش از 2000 نفر از جوانان گرفته شد از این خاک از جزیره ریونیون در به تکثیر شوند مناطق روستایی از سرزمین اصلی فرانسه است. برخی از یتیم بودند اما دیگران تا به حال پدر و مادر که امضا انتشار مقالات همیشه درک آنها هرگز فرزندان خود را دوباره. ما کشف تراژدی فرانسه “به سرقت رفته کودکان”.

خبرنگاران

اتیوپی مهاجران که از جان گذشته, سفر به عربستان سعودی از طریق یمن

هر روز هزاران نفر از آنها مجموعه ای خاموش پای جان از 2000 کیلومتر بازحمت حرکت کردن به امید رسیدن به عربستان سعودی است. مسیر خود را طول می کشد و آنها را در سراسر جیبوتی کویر, دریای سرخ و یمن یک کشور ویران شده توسط جنگ داخلی. هر سال صدها نفر می میرند خستگی در صحرا و یا غرق در حالی که عبور از خلیج عدن. کسانی که آن را به یمن اغلب داشتن گرسنگی برای چند روز در پایان در حال طعمه آسان برای مافیای محلی که ربودن آنها برای باج. خبرنگاران ما به دنبال این مهاجران در سفر خود و مستند با فیلم های منحصر به فرد این میزان از قاچاق انسان است.

فرانسه اتصالات

پایان بی پروایی: آیا فرانسه هنوز هم شانه در رسوایی جنسی در سیاست ؟

فرانسه به طور سنتی گرفته از غرور که تا حدودی از یک استثنا وقتی که می آید به مراقبت یا نه, مراقبت, در مورد زندگی خصوصی سیاستمداران است. این نگرش سهل انگاری شده است به سوال نامیده می شود به تازگی توسط به اصطلاح Griveaux رسوایی. بنیامین Griveaux یک متحد نزدیک رئیس جمهور امانوئل پاکسازی کشیده از پاریس شهرداری مسابقه پس از انتشار یک نوار کاست. بنابراین ما شاهد “Americanisation” از سیاست ؟ این است که جو در حال تبدیل شدن بیشتر خشکه مقدس و moralising? و چه نقشی رسانه های اجتماعی در همه این ؟

51%

شهر مکزیک به قتل: قتل بی رحمانه جرقه خشم عمومی بر خشونت

در این نسخه ما گزارش خشم عمومی بر قتل وحشیانه یک جوان زن مکزیکی است که برجسته میزان کشتار جنسیتی در مکزیک است. به علاوه آخرین آمار منتشر شده از سوی مجمع جهانی اقتصاد نشان می دهد که از نظر اقتصادی مشارکت شکاف جنسیتی را سال 257 به نزدیک; بحث ما به اقتصاد آن خسته کننده در چه مرحله دولت ها و شرکت ها نیاز به فوریت را برای سرعت بخشیدن به روند. ما همچنین نگاهی به چگونگی ورزش شمشیربازی است که استفاده می شود به درمان قربانیان تجاوز جنسی در فرانسه.

شما اینجا هستید

میراث فرانسه Vauban یک استاد قلعه سازنده

یک مهندس تبدیل مارشال Vauban یکی از معروف ترین نام ها از قرن 17 فرانسه. خود ارگ با امضای فرم ها نقش حیاتی در پادشاه لویی چهاردهم استراتژی برای دفاع در فرانسه. Vauban کار مدیون به سرزمین مادری خود که Morvan که در آن حافظه خود را هنوز هم بسیار زنده است.

مصاحبه

لیبی مهاجر: بحران انسانی در اورژانس

بزرگترین جریان مهاجران آفریقایی در تلاش برای فرار به یک زندگی بهتر در اروپا در حال حرکت از طریق یک کشور: لیبی. اگر چه برخی می رسند و با انتخاب دیگران آمده با زور و لیبی در حال حاضر به عنوان یک “برزخ” که در آن مهاجران چهره هولناک شرایط سوء استفاده جنسی, شکنجه و تبدیل شدن به قربانی قاچاقچیان انسان –قبل از مواجهه با مرگبارترین کشش از دریای مدیترانه. مهمان ما کارولین Gluck ارشد روابط خارجی افسر برای کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در لیبی عملیات به ما می گوید ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>