Weinstein شاکیان ستایش 23-سال حکم زندان در L. A. سکوت شکن کنفرانس

اعضای سکوت شکن – یک گروه از زنان که صحبت کردن در مورد آزار جنسی و سوء استفاده که شامل چندین Harvey Weinstein شاکیان – واکنش نشان داد و با شوک و رفعت پس از سابق فیلم مغول محکوم شد به 23 سال زندان در دادگاه منهتن در روز یکشنبه است.

“این یک لحظه تاریخی و این سابقه-تنظیم” بازیگر و Weinstein مدعی Caitlin Dulany گفت: تنوع در “و ما هنوز افزایش: بازماندگان تبدیل شدن به قدرت” سکوت شکن کنفرانس در کالیفرنیا وقف در لس آنجلس فقط پس از حکم اعلام شد. “23 سال به نظر می رسد مانند عدالت. من حمله او 22 سال پیش و من باید زندگی می کردند که از زمان”است.

صحبت کردن در خارج از دادگاه در نیویورک Weinstein وکیل دانا Rotunno گفت که دفاع تیم است به احتمال زیاد به درخواست فایل در ژوئیه — یک حرکت Dulany گفت: تنوع او تا به حال انتظار می رود اما افزود که پیچیده و روند طولانی خواهد کمک به Weinstein مجازات. “او را به مبارزه با آن. او را به صرف مقدار زیادی از وقت خود را کار بر روی آن و فکر کردن در مورد آن است. و او را به صرف بقیه عمر خود را در برخورد با این نه [به عنوان] یک مرد آزاد. و این عدالت است.”

Dulany همچنین گفت که او عصبانی شد اما تعجب نیست که Weinstein موفق به عذرخواهی می کنیم که پرداختن به قربانیان خود را در دادگاه پیش از آن روز. “چه آن را مانند برای هاروی به اعتراف است که او در واقع انجام همه این چیزهایی است ؟ او بدیهی است که فاقد رحم و شفقت بود و تمام عمر خود را. هر نوع محبت و همدلی و یا پشیمانی. آن سخت است برای من به درک.”

بازیگر کانادایی لاریسا گومز که همراه با Dulany شرکت در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه Weinstein و در حال حاضر از بین رفته استودیو فیلم the Weinstein Company گفت: تنوع که او مبهوت بود حکم او. “من انتظار آن را” Gomes گفت. “من امیدوار بودم برای آن است. من در آوردن پسر من به مدرسه بود و من فقط می خواهم, “عسل, به یاد داشته باشید قلدر مامان گفت: شما در مورد ؟ او را برای رفتن به زندان است.” من فکر نمی کنم او واقعا قابل درک باشد. او چهار. اما او مانند “سلام مامان! کار خوب.” بنابراین آن را بسیار شیرین است. من یک مجموعه از پیام ها در گوشی من بود و من مانند این است که باور نکردنی است. من نیاز به یک دقیقه به روند آن است. او یک پیر مرد, او دارای مشکلات بهداشتی و این نوع عملا حبس ابد برای او.”

اگر Weinstein خدمت خود را کامل حکم او خواهد بود بیش از 90 سال سن در زمان او خواهد بود از زندان آزاد شد. خوار فیلم مغول است که برای درمان بسیاری از مشکلات سلامتی در نظر گرفته شد به شهر نیویورک Bellevue بیمارستان پس از گزارش تجربه درد قفسه سینه پس از صدور حکم.

بازیگر و Weinstein مدعی کاترین کندال وزن در بر مسائل بهداشتی در رابطه با حکم او. “آن را به سختی می شود” کندال گفت: تنوع. “او در سلامت بزرگ من تو را دیدم او را به خودم راه رفتن به دادگاه در نیویورک است. من در آنجا به مدت دو روز از محاکمه. در حالی که او ممکن است حفاظت از آن تا او نیز واقعا به خوبی نگاه کنید. که واقعی است. من نمی آرزوی مرگ او را, اما آن را می شود سخت است.”

Weinstein سابق دستیار Rowena Chiu — که او را متهم کرد از تلاش برای تجاوز به او را در یک مجموعه هتل در سال 1998 جشنواره فیلم ونیز — نیز به اشتراک گذاشته افکار خود را در مورد Weinstein زندگی در زندان است.

“مردم باید به طور مستقیم از من پرسید” آیا من فکر می کنم او به خودکشی?’ [یا] ” آیا من فکر می کنم که کسی را ضربت او را در جفری اپستاین تئوری توطئه در راه است؟'” چيو گفت: تنوع. “شما نمی توانید حدس و گمان. حداقل بر روی کاغذ او فقط بیابان. و من فکر می کنم این یک سیگنال مهم برای دیگر شکارچیان بالقوه و دیگر قربانیان که ممکن است به جلو آمده است. همانطور که برای هاروی من امیدوارم که او رتس در زندان من متاسفم که می گویند. او نمی خواهد دیدن آسمان آبی دوباره و این دقیقا کاری است که او سزاوار.”

دادند همچنین مجموعه ای برای محاکمه در جنایات جنسی اتهامات در لس آنجلس و مدعی لورن Sivan نمی کنم که پایان خود را قانونی گلایه. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت بیشتر موارد فراتر از لس آنجلس” تلویزیون روزنامه نگار گفت: تنوع. “او یک جهانی هیولا. من خوشحالم نیویورک چراغ راه است. من خوشحالم که کسی چراغ راه است. اما این پایان نمی, برای او. من فکر می کنم آن را می فرستد واقعا پیام قوی است که این رفتار این است که دیگر برای رفتن به نوشته با عنوان ” این فقط, ریخته گری, کوچ,’ ‘این هالیوود است که چه اتفاقی می افتد.’ این رفتار مجرمانه و نباید آن را ادامه خواهد داد.”

بازیگر جسیکا بارت — که با Dulany شرکت دهکده صدای در اقدام آنلاین آزار جنسی و سوء استفاده از سیستم گزارش — توضیح داد که اصلاحات قانونی مورد نیاز است قبل از اینکه بیشتر از هالیوود را متهم شکارچیان می تواند تحت پیگرد قانونی قرار.

“Annabella Sciorra مورد تجاوز قرار گرفت. و تنها دلیل آن بود که محاکمه شد و به دلیل قانون محدودیت. خوب باید وجود داشته باشد یک اساسنامه محدودیت ها در, تجاوز به عنف,” او گفت:. “استاندارد برای پر کردن این موارد بسیار بالاست و من فکر می کنم که باید به آنها رسیدگی شود.”

بارت همچنین گفت که او نگران Rotunno را درمان #MeToo جنبش در طول Weinstein را محاکمه. “برای نشستن وجود دارد و نوع رول چشم خود را در #MeToo جنبش — #MeToo جنبش نیست یک جادوگر شکار آن را به یک حساب. و امیدوارم ما می توانیم از زیرخاک در اوردن از این همه تاریکی و بازسازی فرهنگ ما و جامعه ما را به چیزی زیبا. اما واقعیت این است که او می خواهد به چشم پوشی از #MeToo جنبش که اتفاق می افتد و آب و هوای فعلی فقط مضحک است.”

بیل کازبی مدعی لیلی برنارد, که گفت که او سهام یک sisterhood با Weinstein شاکیان اعتبار شهادت شهود متخصص پزشکی قانونی روانپزشک دکتر باربارا Ziv برای کمک به ارائه احکام گناه در هر دو دادند و کازبی محاکمه.

“تفاوت آن ساخته شده است که او در صحنه و او edified داوران و افشا و خنثی تمام این تجاوز اسطوره است که تمایل به تعصب داوران را به مردم توضیح دهد که دلیل تجاوز جنسی بازماندگان اغلب بازگشت به خود مجرم است نه به خاطر آن بود که رضایت طرفین رابطه” برنارد گفت: تنوع. “این دلیل است که بیش از 85 درصد از متجاوزان با توجه به فدرال آمار افرادی که ما می دانستیم تنگاتنگی. پس ما به عقب برویم چرا که ما تا به حال یک رابطه با آنها از آنجا که ما می خواهم به آن را به سمت راست چرا که ما می خواهیم آنها را به عذرخواهی می کنیم. ما می خواهیم به دانستن ‘آن چیزی است که من ؟ من تصور آن ؟ ما می خواهیم برای مقابله با آنها. او واقعا به کمک داوران درک کنند.”

دو روز سکوت شکن کنفرانس توسط اکو یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند آموزش و خدمات به تروما بازماندگان. اکو مدیر اجرایی لوئیس Godbold همچنین یک Weinstein متهم اذعان اتفاقی زمان صدور حکم همزمان با اولین روز از کنفرانس. “همه می توانم بگویم این است که خدا مرا دوست دارد” Godbold گفت: تنوع با خنده. “این کنفرانس شده اند که فوق العاده به هر حال. به خصوص پس از این کنفرانس است که در مورد زندگی ما در حال حرکت رو به جلو بودن Weinstein بازماندگان. این است که در مورد هر چیز دیگری در زندگی ما است. این است که در مورد همه کار که ما انجام داده اند. این است که در مورد جشن راه است که ما رشد کرده است. هنگامی که ما برای اولین بار برنامه ریزی شده در این کنفرانس ما نمی دانیم که وجود دارد رفتن به یک حکم گناه و یا آنچه در حکم خواهد بود. اما این غیر مادی از آنجا که ما در حال رفتن به جشن زندگی ما در حال حرکت رو به جلو بدون در نظر گرفتن.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>