Harvey Weinstein دفاع تیم ساخته شده آخرین تیر در ترکش روز دوشنبه به تماس Det. نیکلاس DiGaudio این کارآگاه NYPD که برداشته شد از این مورد پس از اتهام خودداری اطلاعات از دادستان.

عدالت James Burke قبلا رد دفاع درخواست برای تماس DiGaudio و برای به دست آوردن خود پرسنل فایل. در یک حرکت ظ روز دوشنبه وکیل مدافع دیمون Cheronis خواست برک به تجدید نظر کرد و گفت DiGaudio را شهادت می تواند بر اعتبار دادستان کل مورد.

دفاع تا کنون مانع شده است از قرار دادن NYPD در دادگاه در این مورد. دادستان نیست تماس بگیرید و هر گونه اجرای قانون شاهد به جای تکیه بر شهادت از شش زنانی که ادعا می کنند آنها sexually assaulted by دادند. هیئت منصفه است شنیده نمی شود بیشتر از هر چیزی در مورد DiGaudio را انجام بود که موضوع قابل توجهی پیش از محاکمه کشمکش است.

در اکتبر 2018 دادستان موافقت کرد به رها کردن یک تجاوز به اتهام دادند پس از یادگیری است که DiGaudio تا به حال موفق به افشای exculpatory اطلاعات در مورد این حادثه. DiGaudio همچنین گفته مربی جسیکا مان, ابتدایی شاهد در این مورد که او می تواند هر چیزی را حذف کنید او نمی خواهید هر کسی که برای دیدن قبل از تبدیل بیش از تلفن همراه خود را به دادستان.

در شهادت ایستاده در Jan. 31 مان شهادت دادند که او تمایلی به نوبه خود بیش از تلفن خود را به دلیل آن شامل تصاویر برهنه. او گفت که کارآگاه به او گفت: “اگر وجود دارد هر گونه تصاویر ما می توانیم آنها را حذف کنید و نمی خواهد بگوید جوآن” با اشاره به دادستان جوآن Illuzzi. مان گفت که او به پایان رسید تا تبدیل بیش از تلفن خود را بدون حذف کردن هر چیزی.

در حرکت Cheronis استدلال کرد که مان شهادت تا به حال ساخته شده DiGaudio مربوطه شاهد.

“نیکلاس DiGaudio توسط مردم را مستقیم ارائه شواهد بدون شک تبدیل به یک شاهد با دانش دست اول از یک موضوع مورد مناقشه” او استدلال کرد. “مردم ارائه کرده اند بسیار طولانی مورد از جمله مقدار قابل توجهی از بی ربط و یا در بهترین حاشیه شواهد و مدارک مربوط در تلاش برای اثبات آن اتهام و اثبات داستان های خود را و دیدار با آن بار اثبات. تحقیقی حذفیات و در زمان مثبت فاسد و حتی رفتارهای غیر قانونی از مردم افسران به طور مستقیم خرس بر این که آیا آن را ملاقات کرده است که بار ها در این زمینه است.”

Cheronis همچنین اشاره کرد که دادستان معمولا مشتاق به خود محققان شهادت. در عین حال در این مورد D. A. دفتر گفته است که اجازه دفاع به تماس های پلیسی را ایجاد منحرف “استقلالی.”

“توانایی برای قرار دادن به جلو شواهد و شهادت, مصاحبه, شک در تمامیت تحقیقات همچنان یک مسلم مربوط به موضوع است که داوران باید مجاز به تعیین” Cheronis استدلال کرد.

در پیش از محاکمه رسیدگی Weinstein وکلای استدلال کرد که منهتن D. A. Cy ونس جونیور در زمینه اتهامات چرا که او فوق العاده ای تحت فشار سیاسی برای انجام این کار. که ادعا می کنند آمده است تا در دادگاه ،

دفاع ساخته شده است چند حرکت برای یک mistrial با این استدلال که خطاهای مختلف را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای Weinstein به یک دادرسی عادلانه. هر محروم شده است.

دفاع است و انتظار می رود به تماس خود را نهایی شاهدان روز سه شنبه با بسته شدن استدلال برای پنج شنبه و جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im