Weinstein داوران به پایان می رسد برای اولین بار بعد از شور و مشورت با هیچ حکم

هیئت داوران در این Harvey Weinstein محاکمه به پایان رسیده است اولین روز از مذاکرات بدون رسیدن به یک حکم.

داوران کردم مورد صبح روز سه شنبه پس از شش هفته آزمایشی که در آن شش زن در زمان ایستادن به متهم خوار تولید و تجاوز جنسی. Weinstein چهره پنج فقره از جمله دو فقره درنده تجاوز جنسی است که حامل بالقوه جمله زندگی است.

کمتر از یک ساعت به مذاکرات خود با هیئت منصفه خواسته عدالت James Burke برای راهنمایی در تفسیر حکم فرم. از آنها خواسته برای تعاریف قانونی از عباراتی مانند “اجباری اجبار” و “رضایت” و همچنین در خواست “توضیح در قانون چرا ما ممکن است پیدا کردن متهم به جرم برای درنده حمله و نه تنها جنایات دیگر.”

دادند متهم به تجاوز جسیکا مان در DoubleTree hotel در مارس 18, 2013, و از نظر جنسی آزار میریام هیلی در سوهو آپارتمان در سال 2006. دادستان ها همچنین ادعا می کنند که Weinstein raped Annabella Sciorra در آپارتمان خود در منهتن در اوایل 1990s.

دو درنده تجاوز جنسی به اتهام هر متهم Weinstein از دو جرایم جنسی. اول شامل هیلی و Sciorra; دیگر شامل مان و Sciorra. اگر داوران acquits Weinstein از هر کدام از این درنده تجاوز جنسی اتهامات آنها هنوز هم می تواند پیدا کردن او را به جرم “کمتر شامل” جرایم جنایی اعمال جنسی و تجاوز به عنف. کسانی که شمارش می تواند شرایط پنج به 25 سال زندان.

بعد از آن در روز سه شنبه هیئت منصفه خواسته برای یک طرح از سوهو ساختمان آپارتمان. آنها همچنین خواسته برای ایمیل بین Weinstein و یک محقق خصوصی است که در آن Weinstein شامل یک “پرچم قرمز لیست” بالقوه شاکیان. Sciorra نام شد با رنگ قرمز برجسته شده در این فهرست است.

در راه خود را خارج از دادگاه Weinstein خواسته شده بود توسط یک خبرنگار چگونه او احساس می شود.

“خوب,” او گفت:.

Weinstein نمی گویند هر چیز دیگری که پرسید سراسیمگی از سوالات توسط مربا بسته بندی شده با فشار خط.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>