به ما گفته به خوردن بیشتر لبنی: محققان دانشگاه هاروارد مخالف


یک دانشگاه هاروارد نقد و بررسی شده است را مورد سوال دستورالعمل نشان می دهد ما بیشتر مصرف محصولات لبنی است.

متوسط استرالیا می خورد و حدود یک و نیم در خدمت یک روز در حالی که دستورالعمل های توصیه بین دو و نیم تا چهار وعده لبنیات در روز بسته به سن شما.

Do we need more dairy? No, according to a new review.

آیا ما نیاز به بیشتر های لبنی? براساس یک بررسی جدید.اعتبار:گتی

محققان دانشگاه هاروارد اما استدلال می کنند که این توصیه ها نیست “توجیه”.

“سلامت نفع مصرف بالای محصولات شیر ثابت نشده است و نگرانی وجود داشته باشد در مورد خطرات احتمالی نامطلوب سلامت” نوشتن نویسندگان والتر Willett و دیوید لودویگ در مجله پزشکی نیوانگلند. “نقش مصرف فراورده های لبنی در تغذیه انسان و پیشگیری از بیماری, حکم دقیق ارزیابی شده است.”

تبلیغات

برای بررسی Willett و لودویگ بررسی شواهد و بر اساس بیش از 100 مطالعات در رابطه با رشد و توسعه سلامت استخوان وزن بدن و فشار خون و بیماری های قلبی عروقی, دیابت, سرطان و در مجموع مرگ و میر.

آنها دریافتند که نتایج به طور معمول وابسته به چه لبنی مصرف شد که در مقایسه با. مثلا غذاهای لبنی در مقایسه favourably با فرآوری گوشت قرمز یا شکر به نوشیدنی های شیرین شده اما کمتر favourably با گیاه-منابع پروتئین مانند آجیل.

به طور خاص آنها دریافتند که در دوران کودکی غذاهای لبنی “می توانید اضافه کردن مهم است, ارزش تغذیه ای”.

“حتی با کلی کافی تغذیه مصرف شیر موجب افزایش رشد طولی و ارتفاع به دست آمده” آنها نوشت. برای بزرگسالان, فواید بودند کمتر روشن است.

خوردن بیشتر لبنی تشویق است تا حد زیادی برای به دست آوردن کلسیم برای سلامت استخوان, اما آنها آن را پیدا نمی کند و کاهش شکستگی و یا بهبود سلامت استخوان و “در جمعیت به طور کلی با تغذیه مناسب مصرف زیاد شیر ممکن است به افزایش خطر شکستگی بعد از آن در زندگی”.

ارتباط بين مصرف لبنيات و وزن بدن و همچنین خطر ابتلا به دیابت و بیماری های قلبی عروقی و به طور کلی مرگ و میر تاسیس شد هر چند مصرف شیر کامل کرم (احتمالا به دلیل آن است که بیشتر satiating) و ماست بود و به طور کلی مربوط به وزن بهتر نتایج از کم چربی جایگزین.

در حالی که وجود دارد “عمده محدودیت” در ادبیات موجود, “بالا مصرف غذاهای لبنی است به احتمال زیاد به افزایش خطرات ناشی از سرطان پروستات و احتمالا سرطان آندومتر اما کاهش خطر ابتلا به سرطان کولورکتال”.

اگر رژیم غذایی با کیفیت بالا, افزایش مصرف بعید است به ارائه مزایای قابل توجهی و مضرات امکان پذیر است.

تعادل شواهد منجر به Willett و لودویگ به نتیجه گیری کرد: “اگر رژیم غذایی با کیفیت پایین است به خصوص برای کودکان کم درآمد محیط های لبنی و مواد غذایی می تواند به بهبود تغذيه در حالی که اگر رژیم غذایی با کیفیت بالا, افزایش مصرف بعید است به ارائه مزایای قابل توجهی و مضرات امکان پذیر است.”

کلسیم و ویتامین D مورد نیاز را می توان ملاقات با غذاهای دیگر از جمله کلم و کلم بروکلی و پنیر سویا و آجیل و حبوبات و آب پرتقال غنی شده یا مکمل.

“به نظر ما توصیه فعلی تا حد زیادی افزایش مصرف غذاهای لبنی برای 3 یا بیشتر نفر در هر روز به نظر نمی رسد به توجیه” آنها نوشت.

معتبر تمرین متخصص تغذیه ملانی McGrice می گوید که “مهم است به یاد داشته باشید” که کاغذ نبود یک بررسی سیستماتیک است که بر اساس همه شواهد موجود.

“اگر چه این درست است که مواد مغذی موجود در شیر می تواند از منابع دیگر مواد غذایی شیر مغذی مقیاس پذیر و مقرون به صرفه منبع تغذیه, بنابراین برای بسیاری از استرالیا 2 تا 3 وعده شیر در هر روز است که هنوز هم یک گزینه عاقلانه” او گفت:.

بهداشت عمومی, تغذیه,,,, Dr رزماری استانتون گفت که او موافق با نویسنده مقاله را که توصیه شده مصرف غذایی (RDIs) برای کلسیم “بالاتر از شواهد را توجیه می کند”.

“متاسفانه در هر تجدید نظر RDIs تمایل به افزایش و من بدبینانه مشاهده این را می بیند به عنوان مربوط به این واقعیت است که برخی از دانشمندان که مجموعه ای از این سطوح باید از صنایع غذایی, روابط,” او گفت:.

استانتون اضافه شده است که “معقول, شواهد” است که محصولات لبنی تخمیر (که شامل ماست و احتمالا پنیر) مفید برای سلامت ما و لبنی نمایشنامه “یک نقش مثبت در رژیم غذایی” برای رژیم غذایی, مواد مغذی-تراکم.

“اما آن را ندارد ‘بهتر’,” او گفت:.

“عمده پیام از این مطالعه این است که راه آن را بیش از حد ساده انگارانه فکر می کنم هر غذا است یا گناهکار یا saint – حداقل پس از شیر گرفتن سن. (به عنوان آنها اذعان اصلاح شده شیر گاو می تواند یک نجات دهنده زندگانی برای نوزاد است که با شیر مادر تغذیه.) اما برای شکستگی وزن و دیابت و بیماری های قلبی عروقی و همه علت مرگ و میر شیر خود را نه گناهکار و یا سنت.

“کانادا در تازه ترین دستورالعمل های غذایی قرار ندهید شیر ‘در صفحه’. استرالیا دستورالعمل های غذایی فوری نیاز به یک تجدید نظر برای بسیاری از دلایل.”

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>