ساحل غربی و شمال شرقی فرمانداران مشاجره با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در برنامه به راه اندازی مجدد اقتصاد

فرمانداران در غرب و شرق با هم متحد روز دوشنبه برای ایجاد منطقه ای سیستم های برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی نیز در حالی که اطمینان از ساکنان که جدول زمانی برای انجام این کار مشخص خواهد شد فرمانداران نه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رهبران New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند تاسیس چند شورای دولتی از مقامات عالی رتبه است که هماهنگ کردن تدریجی بازگشایی کسب و کار و فضاهای عمومی و بلند کردن اجسام از اقامت در خانه سفارشات. در طرف دیگر از کشور, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom همکاری با رهبران اورگان و واشنگتن چه بود در صورتحساب یا لیست به عنوان “کشورهای غربی پیمان.”

این حرکت توسط فرمانداران آمد و در همان روز که رئیس جمهور تهمت عموم mused یک بار دیگر در مورد احتمال یک جدول زمانی برای گرفتن آمریکایی ها به کار می کنند. او به دنبال مقابله با پیام از فرمانداران که بلند کردن اجسام از دستور اجتماعی فاصله اقدامات در کنترل خود را. کاخ سفید روز دوشنبه نیز رونمایی شورای اسلامی خود را به دوباره باز کردن امریکا که اعضای آن عبارتند از: کاخ سفید مشاوران Ivanka Trump و جارد کوشنر رئیس جمهور دختر و پسر در قانون; به عنوان به خوبی به عنوان وزیر خزانه داری استیو Mnunchin و مشاور ارشد رییس لری Kudlow.

در ضمن منطقه ای دولت در امور پیمان شدند نور را در جزئیات بیشتر در مورد جدول زمانی ممکن است بیشتر به دنبال بعد از اینکه اطلاعات توسط یک اضطراب عمومی است. شش ایالات شمال شرقی گفت: شوراهای امر شامل یکی از عمومی و متخصص بهداشت یکی, توسعه اقتصادی, کارشناس و رئیس کارکنان برای هر یک فرماندار.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که تشکیل این شورا در به طور منظم خود را coronavirus جلسه در آلبانی در روز دوشنبه. کومو به دست آورده به رسمیت شناختن ملی و ستایش برای کار خود را به صدای زنگ در مورد تهدید ناشی مرگبار COVID-19 سرایت و پتانسیل خود را به پایمال کردن دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی.

پس از نزدیک به یک ماه از اقامت در خانه سفارشات کومو و دیگر فرمانداران شد و هنوز هم با احتیاط از ساخت یک حدس در زمانی که مدارس و ادارات ممکن است شروع به بازگشایی شده است. آنها تاکید کرد که بازگشت به وضعیت موجود بیش از حد به زودی می تواند منجر به یک موج دوم ویروس که نیاز به اقدامات سخت گیرانه و علت آن هم بیشتر ویرانی اقتصادی.

“این است که یک سوئیچ نور است که ما فقط می توانید تلنگر و همه چیز به حالت عادی برمی گردد – ما به آمده تا با یک هوشمند سازگار استراتژی به راه اندازی مجدد سیستم های ما تعطیل و مردم به کار و تا حد امکان ما می خواهیم به انجام این کار از طریق یک رویکرد منطقه ای چون ما یک اقتصاد منطقه ای” گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو. “نیویورک همکاری با این پنج کشور به ایجاد چند شورای دولتی است که خواهد آمد تا با یک چارچوب مبتنی بر علم و اطلاعات به تدریج کاهش ماندن در خانه محدودیت و اقتصاد ما را به بالا و در حال اجرا است.”

سواحل غرب فرمانداران خواست مشابه احتیاط در یک بیانیه مشترک.

“COVID-19 را دنبال نمی کند دولت و یا مرزهای ملی. آن را به هر سطح از دولت, کار با هم و یک تصویر کامل از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین” Newsom, اورگان را کیت براون و واشنگتن جی Inslee گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر