‘West Side Story’: تئاتر نقد و بررسی

مدیر ایوو ون او جرات به کمانچه با کمال در این مدرن اما هنوز هم احترام مجدد کار جروم رابینز’ 1957 شاهکار.

محدودتر هم به یک ساعت و چهل و پنج دقیقه “داستان وست ساید” – با کتاب توسط آرتور Laurents موسیقی توسط لئونارد برنشتاین شعر توسط Stephen Sondheim و choreography by جروم رابینز — رشد بسیار تیره و mislaid برخی از قطعات در حال حرکت در برادوی احیای مرزی از بلژیک مدیر ایوو ون او. (شما می توانید خرس به از دست دادن “من احساس می کنم خیلی”?) اما طرح این محبوب موسیقی دست نخورده باقی می ماند: ما هنوز شاهد مرگبار قومی سوخت خشونت از دو رقیب باندهای خیابانی از بین بردن رومئو و ژولیت عاشقانه از کسانی که جاودانه عاشقان جوان ماریا و تونی.

با افزایش سوپرانو و جذاب هوایی از بی گناهی تازه وارد Shereen پیمنتل باعث شیرین و دست زدن به ماریا که جرات نداره به سرپیچی سخت کدهای اجتماعی از پورتوریکو, خانواده, زمانی که او در عشق سقوط با یک باند محلی-سوسیس. اسحاق پاول برکت با صدای واقعی و با کیفیت نادر وزش مردانگی می سازد ماریا نوجوان عاشق تونی به نظر می رسد حتی بیشتر آسیب پذیر تر از او است. شکوه عشق آهنگ “جایی” و “امشب” را ذوب ترین منجمد قلب.

دیگر چهره های کلیدی در این فاجعه هستند و با اعتقاد راسخ و سبک است. Amar Ramasar بازیگران به عنوان برنارد رهبر کوسه و Dharon E. Jones او ترسناک و آمریکا برای جت هر دو جذاب شوم به خصوص در د’Huys’ نبرد آماده لباس و ورزشی و ارعاب خالکوبی طراحی شده توسط اندرو ستمیر.

برنارد را چابک, دوست دختر, آنیتا می دهد جرقه در Yesenia آیالا جسورانه به, برنج, عملکرد, مهمترین, در پربرکت “امریکا” و در او صدا را در “یک پسر بچه است که می خواهم.” اما وجود دارد هیچ مگس در هر نقطه بر روی این پویا و غیر منتظره ای جوانی — شرکت. در واقع جوان این گروه احساس می کند مانند مدرن ترین عنصر در تولید کل. اگر این نشان می دهد نمی جلب مخاطبان جوان به تئاتر هیچ چیز خواهد شد.

علاقه اولیه این است که طراحی رقص. آن Teresa De Keersmaeker تا به حال برخی از جسارت به دوباره فکر می کنم سنتی حرکت می کند همراه با رابینز. اگر چه بدون لطف او سبک خود است که کمتر balletic بیشتر ورزشی, و گاهی اوقات حتی وحشیانه — یک سبک معتبر برای خود ما عصر. در برابر سپاه حتی در عملکرد گروه کر یونانی. به عنوان تونی و ماریا بخوان “جایی” شکسته حرکات بلندی کر را خیره کننده بصری بیانیه ای در مورد چگونگی بیگانه این بچه ها واقعا از خود به شدت مخالف گروه های اجتماعی است.

بدون شک وجود دارد که حساسیت منتقل شده در این احیای اما نه به اندازه کافی به نظر می رسد نمایشی رادیکال. اگر چه ما دیگر به نظر می رسد در 50s از عناصر مدرن عمدتا ساختاری مانند غول پیکر خوش بینی (طراحی شده توسط لوقا سالن) در پشت دیوار. در ابتدا به نظر می رسد آنها سرزده تهاجمی تر از روشنگر چرا که آنها در حال رقابت با و اغلب قریب به اتفاق این مرحله اقدام نمایید. آنها تبدیل به انتگرال به نشان می دهد تنها زمانی که آنها نشان می دهد چیزهایی که ما نمی توانیم برای خودمان مانند محرمانه مبادلات بین ماریا و آنیتا در پشت اتاق Doc داروخانه و برق شب اجرا که تونی در باران-slicked خیابان های جهنم ،

بسیاری از به روز رسانی است متوسط کافی است. هیچ کس می کشد از یک تلفن همراه برای تقویت تماس بگیرید برای سر و صدا هر چند یکی از بچه کشف شده است با استفاده از یک دستگاه خودپرداز. اما به نظر می رسد هیچ دلیل منطقی برای جزئی با قاب زمان در وهله اول. 50s بودند تاریک و خطرناک دوران در شهر نیویورک است. امروزه شما باید برای رفتن به شمال فورت واشنگتن برای پیدا کردن هر معنی دار باند اقدام و تنها رقابت واقعی در سمت غرب است بین Zabar و Fairway.

‘West Side Story’: نقد و بررسی تئاتر

برادوی تئاتر; 1700 صندلی; $199 بالا. باز Feb. 20, 2020. بررسی Feb. 13. مدت زمان: یک ساعت و 45 دقیقه.

تولید: تولید توسط اسکات رودین, Barry Diller, دیوید گفن, الی, بوش, آدم Rodner و James L. Nederlander از یک موسیقی در یک عمل بر اساس یک مفهوم توسط جروم رابینز, با کتاب های آرتور Laurents موسیقی توسط لئونارد برنشتاین و شعر توسط Stephen Sondheim.

خلاق: کارگردان ایوو ون هوو و طراحی شده توسط آن Teresa De Keersmaeker بر اساس اصلی تولید و کارگردانی و طراحی توسط جروم رابینز. مجموعه & روشنایی Jan Versweyveld; لباس یک D’Huys; تصویری لوقا سالن; صدای تام گیبونز; مرحله تولید مدیر کوین Bertolacci.

بازیگران:
اسحاق پاول, Shereen Pimentel Yesenia آیالا Dharon E. Jones, Amar Ramasar, Marissa قهوه ای Gabi کمپو الیاس A. کارتر آدولفو منا Cejas دانیل اعظم لورنا کورتنی مارک Crousillat روم کروز, Kevin Csolak, الکسا د بر اسرائیل del Rosario, Tyler Eisenreich, Marlon Feliz, Satori Folkes-سنگ Zuri نوئل فورد Ui-Seng فرانسوا, Carlos E. Gonzalez, جنیفر Gruener یعقوب Guzman, Matthew Johnson, Michaela Marfori, میشل, مرسدس بنز, Daniel Oreskes, Pippe Pearthree, گاس نی, Thomas Jay Ryan, احمد سیمونز, Corey جان Snicde, شلدون درست ریکی اوبدا Madison Vomastek دنی Wolohan کوین زامبرانو.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>