‘Westworld’ ستاره اوان ریچل وود در “دیجیتال جنگ’ در قلب فصل 3

Netflix بکشد اما در همه جا و بد: که سرد ایده در مرکز فصل سوم از “Westworld.”

به عنوان ستاره Evan Rachel Wood توضیح داد: در طول یک مصاحبه زنده در “انواع نشان می دهد پس از” جریان از طریق انواع‘s Instagram حساب پس از قسمت سوم از “Westworld” پخش HBO — او ربات حساس شخصیت دولورس در حال حاضر می داند آنچه که او تا برابر او ادامه داد: او پررنگ اکتشاف دنیای واقعی خارج از پارک: یک هوش مصنوعی به نام Rehoboam که کنترل فقط در مورد همه چیز.

“هنگامی که شما ثبت نام بر روی Netflix آن را می گوید” من شما را به تماشای این نشان می دهد شما احتمالا می خواهم این را نشان می دهد و این نشان می دهد’ و پس از آن شما شروع به تماشای آن را نشان می دهد” چوب گفت. “اما پس از یک در حالی که شما بروید آیا من واقعا دوست دارم این را نشان می دهد و یا من فقط تماشای آنها به این دلیل که الگوریتم به من گفت که من می خواهم آنها را ؟ تصور کنید که اما آن را اجرا می کند کل جهان است.”

در قسمت 3, “عدم وجود زمینه” دولورس توضیح می دهد دسیسه Rehoboam به یعقوب (آرون پل) یک انسان کارگر ساختمانی که نجات یک مجروح دولورس در پایان قسمت 1. دولورس توضیح می دهد که به یعقوب که Rehoboam در حال حاضر نقشه برداری تمام زندگی خود را از جمله (ظاهرا) احتمالی خودکشی پس از آن مسدود شده و تلاش های خود را برای افزایش به بالاتر از ایستگاه.

“تصور کنید این دیجیتال نوین است که همه ما ترک: ایمیل, تلفن, تماس, همه چیز دوست دارید همه چیز شما را دوست ندارم همه چیز شما پاسخ همه چیز شما را در گوگل جستجو به مردم است که شما صحبت می کنند به تصور کنید اگر تمام که شد وارد” وود گفت. “تصور کنید اگر آنها فقط همه از آن زمان داده و آنها فقط آن را به یک ماشین بزرگ و می تواند تعیین کند چه حرکت بعدی خود خواهد بود و یا چه انتخاب شما احتمالا رفتن به و در آینده آنها قادر به انجام است که به نقطه جایی که آنها می تواند تعیین چگونه شما قرار بود به مرگ و چگونه شما را به زندگی می کنند زندگی خود را. سیستم پس از آن می تواند تعیین کند که آنها می خواهند برای سرمایه گذاری در, و که آنها نمی خواهند به سرمایه گذاری است.”

وود گفت که کار بر روی “Westworld” “واقعا باز چشم من به خیلی” به راه تکنولوژی فعلی می تواند آشکار در یک جهت شبیه به بی رحمانه ناکجاآباد کشیده نشان می دهد.

“ما در حال مرتب کردن بر اساس در حال حاضر زندگی می کنند در این نوع از جهان این است که فقط یک نگاه عمیق تر به آنچه اتفاق می افتد زمانی که تمام داده های جمع آوری بردارید و آن را تبدیل به دیجیتال این جنگ که ما در حال حاضر در” وود گفت.

با خیلی از نشان می دهد در حال حاضر مقابله با سوالات بیشتر به طور مستقیم متصل به دنیای واقعی چوب و گفت که او غمگین بود به ترک غرب وحشی تنظیم از دو فصل اول نشان می دهد.

“من از دست این خاک” او گفت:. “من از دست اسب.”

اما هنگامی که یکی از طرفداران در Instagram خواسته در بخش Q&A از “پس از نمایش” اگر فصل 3 از “Westworld” را مشاهده می کنید هر بیشتر مناطق جدید از پارک چوب نمی تواند کمک کند اما پیشنهاد یکی از نشان دادن علامت تجاری مرموز teases.

“منظورم این است که” او با لبخند گفت: “ما نمی دانیم که ما نمی دیدن یکی از سمت راست در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>