SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است را تماشا پنجمین قسمت از “Westworld” فصل 3.

پنجمین قسمت از “Westworld” فصل 3 همه چیز در مورد یکی از شخصیت: چالاک Engerraund Serac (وینسنت کسل).

پس از کمی teases به backstory قسمت انداخت Serac گذشته باز: ما آموخته است که خانواده اش کشته شد در یک انفجار هسته ای است که فرا گرفته پاریس مقدار کمی تنها او و برادرش.

این دو پس از آن قول داد برای پیدا کردن یک راه برای خلاص شدن از شر جهان از هرج و مرج و خونریزی و پس از بهره برداری میلیاردر لیام دمپسی Sr (Jefferson Mays) برای کمک به آنها در ساخت سوپر کامپیوتر شناخته شده به عنوان Rehoboam که از طریق آن آنها قادر به تجویز سرنوشت هر انسان و پیش بینی دقیقا چگونه آنها زندگی می کنند و می میرند.

دولورس (Evan Rachel Wood), Caleb (Aaron Paul) و شرکت. صرف تمام قسمت های در حال اجرا از Serac مردان, در حالی که تلاش برای از بین بردن سیستم خود را کنترل. در ظاهر قاطع حرکت دولورس هک تحریک سیستم و ارسال داده ها Serac شده است جمع آوری برای هر فرد در این سیاره از بین بردن تحریک دستکاری مقیاس از چشم مردم.

آن را ممکن است به نظر می رسد که Serac باقی مانده بود با کارت های زیادی برای بازی در این نقطه, اما کسل می گوید انواع “نه خیلی سریع.”

وجود دارد مقدار زیادی از تاب و چرخش به سمت چپ آمده است بنابراین در اینجا او پاسخ برخی از سوال مطرح شده توسط قسمت 5.

Serac را انگیزه به نظر می رسد شده اند خالص به شروع خواهد به شما می گویند که واقعا درست است ؟

خوب در این قسمت ما متوجه است که آنچه او می خواهد خوب است انسانیت, اما ما می توانید ببینید که چیزی اشتباه است — ما می توانید احساس می کنید که او رنج می برد. این دلیل که چرا او فکر می کند او حق را به انجام آنچه او می کند هنوز هم رمز و راز به من. او می بیند خود را به عنوان یک قربانی از جهان است. آن را احساس می کند مانند او تا به حال دلایل خوبی برای ایجاد این هیولا این Rehoboam چیز اما او اجازه می دهد تا آن را تبدیل به یک دین به نحوی. او با وسواس تلاش برای کشف کردن چیزی که غیر ممکن است برای کشف کردن. او یک دمدمی مزاجی کنترل او یک قربانی خود را ایجاد تقریبا مانند یک شخصیت فرانکشتاین. او یک نابغه است اما او به تنهایی.

در پایان روز او به قتل لیام دمپسی Sr. و زندانی و صدها نفر که در میان آنها برادر خود را به خاطر آنها مناسب نیست در سیستم خود را. انجام پایان توجیه به معنی?

بیا چه ثبات سیاسی هم قرار گرفته است تنها از طریق صلح ؟ همیشه وجود دارد برخی از افراد در حال مرگ برای آن است. شاید Serac است که برای حل آن, این چیزی است که او در تلاش برای انجام.

یکی از چیزهایی است که هنوز هم یک راز است معنای نام خود را. این خیلی عجیب و غریب و طرفداران شده اند گمانه زنی وجود دارد که باید به نوعی از معنای عمیق تر به آن ؟

از آنچه که من شنیده Engerraund یک اسکاتلندی نام — شیک اسکاتلندی نام از خانواده بزرگ و بلند ، Serac فرانسوی برای “خطا در یخ.” این واقعا خطرناک است اگر شما سقوط در آن شما مطمئن برای مردن. بنابراین Engerraund به شما می گوید که او واقعا غنی و می آید از یک خانواده تحصیل کرده و Serac [است] زیرا او خطرناک است و سرد.

Serac با استفاده از داده های او جمع آوری به نقشه های آینده برای هر انسان می تواند یک شرکت بود تا کنون قادر به انجام است که در زندگی واقعی ؟

گاهی اوقات من فکر می کنم در مورد آن و من فکر می کنم که به دور ما داده است که این قیمت برای پرداخت به این راحتی. ما می توانیم کار از راه دور در حال حاضر در طول coronavirus — آن را می سازد آن را آسان تر و راحت تر در زندگی روزمره. اما شما مجبور به ترک مقدار زیادی از قطعات از هویت خود را در هر زمان به شما استفاده از کامپیوتر شما. همه سلیقه و عادات خود را می تواند به یک تصویر دقیق از شما و این امکان وجود دارد که کسی که می تواند چیزی شبیه به این با تصویر خود را. که کل موضوع این فصل است.

قسمت 4 به پایان رسید با Maeve (Thandie Newton) در یک استخر از خون و ما نمی دیدن هر نشانه ای از او در قسمت 5. آن را امن فرض کنیم او خواهد شد از ویژگی های در Serac قصد دارد یک بار دیگر در آینده ؟

من نمی توانم به شما بگویم که! آنچه می توانم بگویم این است که همه چیز در حال رفتن به دریافت باریک تر و باریک تر است. تمام شخصیت ها در حال رفتن به درگیر شده و کنترل آنها را تغییر. وقتی که من خواندن این اسکریپت من شگفت زده شد و بیشتر و بیشتر با هر قسمت, بنابراین من می گویم وجود دارد مقدار زیادی از شگفتی های بیشتر به آمده است.

“Westworld” پخش یکشنبه 9 p. m. در HBO.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de