ما تا به حال به دوباره تعریف کردن آنچه ضروری ‘


اگر من زندگی می کردند در مرحله چهار زمین من می تواند نقاب و تنهایی رفتن به سوپر مارکت. من پس از آن می تواند انتخاب کنید تا یک اسکریپت از داروخانه های اقدام به فروشگاه مواد غذایی, برای هر چیزی, متفرقه, پر کردن ماشین در پمپ بنزین را یک انتصاب در بانک به دیدن مدیر خرید کاغذ در newsagent.

Victoria police and military personnel patrolling Melbourne.

ویکتوریا پلیس و پرسنل نظامی گشت زنی ملبورن.اعتبار:ادی جیم

من می توانم ایمیل یک نامه در اداره پست به آینده خود. آن خواهد بود مشخص نیست باز تا 2022. نامه آغاز خواهد شد عزیز وارویک اگر شما در حال خواندن این, هورا, شما ساخته شده آن را از طریق.

در نهایت, من می توانم به بطری فروشگاه و خرید چند بطری از شراب است.

البته من باید برای انجام تمام این کار را قبل از حکومت نظامی.

تبلیغات

من خرده مقصد همه تلقی می شود توسط دولت به عنوان ضروری به وجود یک بیماری همه گیر.

هیچ استدلال با لیست. چه شد پس از ملالت فعالیت های زندگی در حال حاضر ضرورت – ملزومات است. به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید آنها را در رسیدن به عرض پنج کیلومتر از جایی که شما زندگی می کنند.

آنها اگر یکی بود به تعریف خود را با استفاده از فرهنگ لغت آکسفورد “کاملا لازم بسیار مهم است”. یا به عبارت دیگر راه آنها را تشکیل می دهند اساسی “عناصر یا ویژگی های از چیزی”.

آنچه که ما یک بار فکر عناصر اساسی مانند غذا خوردن رفتن به میخانه ورزش در سالن ورزش و یا داشتن سبک مو نیست. آنها مازاد به نیاز سرکوب گسترش coronavirus. آنها ضروری در خود بودن ضروری است.

این سهمیه بندی از جنبش و ضروری است که در این زمان. آن است که هیچ موضوع بی ارزش.

غذا و آب و پناهگاه. امنیتی است. اجتماعی متعلق. این چیزها ضروری برای یک فرد عملکرد در ابتدایی ترین سطح. یکی می خوانم که عشق همه چیز شما نیاز دارید, اما بدن شما ممکن است به التماس متفاوت. اگر زندگی شما یک باغ عشق تمایل آن را و از آن از آن خواهد شکوفه. اما به عنوان یک ضروری خدمات فیزیولوژیکی ابتدا ما نیاز به غذا و آب و پناهگاه. سپس ما می تواند عاشق باشد.

مرحله چهار محدودیت هایی که پرتاب نور بر روی آنچه گرفته شده برای اعطا و تا زمانی که این بی سابقه ای در زمان صلح است که در آن نسل را در زندگی ایجاد کرده نرمال بسیاری از زمینه به عنوان ضروری است. این روزها در حال نشان دادن آن است.

آن را به همه خانه را قرارداد اجتماعی به نام فداکاری برای خوب بیشتر.

یکی می توانید احساس برای معامله گر کوچک مثلا یک آرایشگاه که کسب و کار است که احساس اثرات بسته شدن به دلیل آن است که در حال حاضر تلقی غیر ضروری اما کسانی که استدلال می کند که در آن خدمات آن را ارائه چنین چیزی. هر کس احساس می کند بهتر است پس از موهای خود را حاضر.

اما واقعا از دست رفته نقطه. در خطر ابتلا به بیان واضح همه بهتر احساس می کند زنده است. که به نظر می رسد ضروری نقطه شروع و نقطه پایانی برای زندگی در یک بیماری همه گیر.

وارویک McFadyen یک میز ویرایشگر برای سن.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>