سافت-حمایت دفتر های شرکت WeWork نام املاک و مستغلات صنعت جانباز Sandeep Mathrani به عنوان رئیس جدید آن اجرایی در روز شنبه.

Mathrani ملحق خواهد شد این شرکت به عنوان مدیر عامل شرکت از 18 فوریه سال 2020 خواهد شد و گزارش به Marcelo Claure که باقی خواهد ماند به عنوان رئیس اجرایی این شرکت در بیانیه ای گفت. Mathrani موفق co-مدیران سباستین Gunningham و آرتی minson می, WeWork گفت.

هر دو Gunningham و minson می باقی خواهد ماند و با شرکت حداقل از طریق یک دوره گذار برای اطمینان از صاف onboarding روند این شرکت اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت جست و به کار گرفته شد توسط WeWork هیئت مدیره بدون خارجی جستجو اجرایی شرکت و منابع گفت:, و اضافه کرد که یک زن و شوهر از شرکت های جستجو ابتدا در نظر گرفته شود. WeWork بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Mathrani را بسیار مورد نیاز املاک و مستغلات تجربه به WeWork. او رئیس سابق اجرایی از بروکفیلد خواص خرده فروشی و قبل از که او یک مدیر اجرایی در شرکت املاک و مستغلات از جمله Vornado Realty Trust.

بروکفیلد کاهش یافته است به نظر. این شرکت اعلام کرد در اوایل ماه دسامبر که Mathrani خواهد ترک بروکفیلد و که آخرین روز کاری خواهد بود ژانویه 31.

WeWork شروع جستجوی خود را برای یک مدیر عامل جدید در ماه نوامبر پس از خروج از بنیانگذاران آدم نویمان که درو انتقاد نامنظم خود را مدیریت ،

WeWork را IPO کنار گذاشته شد در سال گذشته و شرکت ثبت شیب سقوط در ارزش گذاری به کمتر از 8 میلیارد دلار از $47 میلیارد دلار است.

اخبار در مورد Mathrani قبلا گزارش شد در روز شنبه توسط وال استریت ژورنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im