از انجمن صنفی نویسندگان امریکا موافقت کرده است برای شروع مذاکرات با studios در اواسط ماه مه و گسترش انقضای قرارداد خود را دو ماه تا 30 ژوئن.

نمایندگان برای اتحاد حرکت تصویر و تلویزیون تولید نشده یک نظر رسمی در روز جمعه است. WGA برنامه ای برای تبادل پیشنهادات در مارس 1 و آغاز مذاکرات از طریق زوم و دیگر به معنی شروع ممکن است 11.

دیوید جوان, مدیر اجرایی WGA غرب و منجر مذاکره با صدور نامه ای جمعه به کارول Lombardini رئیس جمهور داد از تصویر متحرک و تلویزیون تولید می کند. Lombardini تا به حال پیشنهاد شده در مارس 8 که طرح های رد و بدل شده در مارس 15 و که مذاکرات در آوریل 20. او همچنین اشاره کرد که AMPTP حال توافق برای تمدید قرارداد تا 30 ژوئن.

“من نوشتن در پاسخ به مارس 8 نامه در مورد MBA مذاکرات است. من با تشکر از شما برای نامه خود را” جوان گفت:. “شما ابراز نا امیدی که از آن گرفته شده تا در حال حاضر به شما ارائه با یک پاسخ به AMPTP پیشنهاد تمدید قرارداد و تاریخ برای شروع مذاکرات است. اما من به سختی نیاز به یادآوری شما COVID-19 همه گیر به شمار چالش های بی سابقه ای به رفتار معنی دار و ما امیدواریم که موفقیت مذاکرات است. اثر بحران است به خصوص مخل برای صنفی که نشان دهنده منافع 15,000 نویسندگان واقع در سراسر کشور ما با آنها به طور منظم باید ارتباط چانه زنی در مورد اهداف و تحولات است.”

“پس از بررسی همه گزینه های ما در نور به طور مداوم در حال تغییر بهداشتی وضعیت صنفی در پاسخ به AMPTP پیشنهاد به شرح زیر است. ما آماده هستند تا به توافق برسند به یک فرمت از سال 2017 MBA تا 30 ژوئن. ما پیشنهاد می کنیم برای تبادل پیشنهادات برای جانشین MBA توسط نزدیک از کسب و کار در تاریخ 1 مه و توافق برای آغاز مذاکرات با تصویری و کنفرانس تلفنی در طول هفته از آوریل 11. این را به هر دو طرف یک هفته به تجزیه و تحلیل افتتاح طرح, در حالی که هنوز ترک تقریبا هشت هفته است که در آن برای انجام مذاکرات است.”

“علاوه بر این و به عنوان یک بیشتر به معنی از پرداختن به تاثیر فوری گیر صنفی پیشنهاد می کند که در و یا قبل از مارس 24 امنا از WGA سلامت صندوق اتخاذ یک متمم به طرح گسترش واجد شرایط بودن برای شرکت کنندگان طرح که از دست دادن پوشش از طریق پایان سال, چرا که آنها موفق به دیدار با درآمد آستانه در طول این دوره زمانی و در غیر این صورت لازم نیست تمدید مراقبت از نقاط به ادامه پوشش خود را. این مفصل در تبادل ایمیل با جیم هجز در سلامت صندوق که شما کپی شده در دیروز.”

Coronavirus دارای طرح میتوانست فضای کسب و کار برای قرارداد مذاکرات برای WGA به عنوان به خوبی به عنوان SAG-AFTRA, و بسیاری از خودی صنعت بر این باورند که WGA را نمی خواهد بود قادر به تماس برای اعتصاب در میان گسترده shutdown از تولید اقتصادی و عدم اطمینان به آینده. WGA و AMPTP موافقت کرده بود در اوایل ماه مارس که مذاکرات به شروع کرده اند مارس 23 تا coronavirus اقدامات پیشگیری از آن ساخته شده قابل دفاع برای برگزاری چهره به چهره جلسات چانه زنی.

WGA در نظر گرفته شده است گزینه های است که شامل یک پیشنهاد به گسترش از پایان زمان قرارداد اصلی با یک سال کامل به مه 1 2021 — از جمله دستاوردهای به دست آمده در مدیران جدید انجمن صنفی امریکا قرارداد اصلی که به اثر در تاریخ 1 ژوئیه.

هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا قرارداد جدید که تصویب شد و اعضای آن در اوایل این ماه شامل ارائه یک افزایش قابل توجهی ساخته شده-برای-پخش مجموعه تلویزیونی باقیمانده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de