آن را برای رفتن به یک سال مشغول به انجمن صنفی نویسندگان امریکا به عنوان org خواهد وارد مذاکرات با اتحاد حرکت تصویر و تلویزیون تولید کنندگان برای نهایی کردن یک قرارداد جدید بین نویسندگان و تولید کنندگان است. در شنبه شب جوایز WGA بحث مذاکرات و پتانسیل برای یک اعتصاب — در میان موضوعات گفتگو.

WGA غرب جمهور دیوید گودمن خطاب فیل در اتاق در طول سخنرانی خود را ارائه میدوی از طریق جوایز مراسم در بورلی هیلتون هتل. “تمام شهر در حال حاضر خود را از دست ذهن” او پکتیا میباشد.

گودمن گفت: مخاطبان از یک مکالمه او با یک تلویزیون های اجرایی که در سمت چپ یک یادداشت تماس با “الیور” showrunner اولیه به منظور شرکت در یک جلسه در مورد آماده سازی برای نویسندگان اعتصاب.

“من گفت:,” اوه وجود دارد رفتن به یک اعتصاب؟'” گودمن به یاد می آورد. “او گفت:” این چیزی است که ما در حال شنیدن.'” گودمن گفت: او گفت: exec که آن را “مضحک به فکر می کنم ما در حال حاضر تصمیم به اعتصاب زمانی که مذاکرات حتی آغاز شده است.”

“بنابراین به نظر می رسد همه به فکر می کنم از یک حمله در حال وقوع است,” او اضافه شده است. “در بخشی از این تلاش توسط کارفرمایان ما قرار داده و ما به زور ما را به آرامش همه پایین و می گویند ما نمی خواهد و به این ترتیب بدهد تا ما بزرگترین اهرم. من قصد دارم برای گفتن که. آن را خطرناک و ساده و بی تکلف به فکر می کنم که یک اعتصاب هرگز لازم است. من اشاره می کنند که 30 درصد از نامزد امشب در حال کار بر روی نشان می دهد و ویژگی های است که نمی تواند کار تحت پوشش اگر ما نرفته بود اعتصاب در سال 2007.”

گودمن گفت به اعتقاد او WGA شد و از ورود به مذاکرات با AMPTP در “یک موقعیت قوی… چون ما قدرت و ساخته شده یک تغییر بزرگ در چگونه تمام شهر کسب کند و از آنجا که ما نشان داده ایم در گذشته ما همیشه آماده برای مبارزه لازم.”

در ضمن گودمن نیز خطاب به WGA بن بست با انجمن از استعداد عوامل پس از دو طرف موفق به رسیدن به یک حق رای دادن جدید توافق سال گذشته منجر به هزاران نفر از نویسندگان اخراج عوامل آنها.

“نویسندگان درک می کنیم که گاهی اوقات قربانی لازم است” گودمن گفت. “سال گذشته ما تابیده نور را در شیوه های فاسد در استعداد کسب و کار. هنگامی که با حقایق اکثریت قریب به اتفاق نویسندگان خواست به اقدام. آن را در زمان طولانی تر از ما فکر می کردم اما تقریبا همه چیز ما گفت: خواهد اتفاق می افتد اتفاق افتاده است. ما به چالش کشیده آژانس بسته بندی هزینه ها که هر کس دیگری در کسب و کار متنفر دهه اما ترس را در. اما ما گفت: ما می خواهیم این ثابت شده و ما در حال رفع آن است.”

گودمن همچنین در مورد WGA ماموریت و انتظارات از اعضای آن از جمله بهبود نمایندگی و تنوع در میان صفوف خود را. “به صورت جداگانه ما را اغلب قبول کمتر از ما سزاوار,” او گفت:. “ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس است که ما را وادار به انجام این کار برای زندگی به خصوص آن دسته از ما که پدر و مادر مشغول به کار بی رحم شغل فقط به پایان می رسد دیدار. بنابراین ما اغلب قرار داده تا با کارفرمایان است که نادیده انگارند, تبعیض و در برخی از موارد ما سوء استفاده کنند. به عنوان یک گروه و به خصوص سیاسی کنونی در سن نویسندگان انتظار صنفی برای رسیدگی به این بی عدالتی. ما هیئت مدیره فعلی آرایش منعکس کننده این. زمانی که من برای اولین بار انتخاب هیئت مدیره در سال 2006 آن را به طور کامل سفید است. وجود دارد و تنها دو. در این سال وجود دارد پنج نفر از رنگ و وجود دارد نه زنان. آنها بیشتر از مردان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de