چه با تاخیر جشنواره فیلم کن وسیله ای برای سینمای جهان (ستون)

وقتی که می آید به جشنواره های فیلم همه دنبال کن’ منجر شود به همین دلیل است که آن کنجکاو است که با نفوذ فرانسه رویداد در اصل برنامه ریزی شده به unspool از مارس 12-23 این سال منتظر بیش از یک هفته پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر و دو هفته پس از دولت فرانسه ممنوع اعلام کرد تا آخر مارس به اعلام کند که این امر صورت نمی گیرد به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

بنابراین آنچه که برای وس اندرسون “فرانسه اعزام” که شبیه به عنوان خوب به عنوان هر یک برای اولین پس از Searchlight Pictures مورخ این فیلم برای تاریخ 24 ژوئیه انتشار ؟ یا چنین پیش بینی مولف با این نسخهها کار به عنوان Paul Verhoeven را راهبه-cest حماسه “Benedetta,” Leos Carax آهنگ-و-رقص بیانیه “آنت” و Apichatpong Weerasethakul را تیلدا سوئینتن-بازیگران “Memoria,” همه از آن انتظار می رود شده بود به برتر در Croisette? همه گیر زده در یک زمان مهم برای جشنواره کن پس از تاریخی کودتای که توسط 2019 نخل طلا برنده “انگل” رفت و تبدیل به اولین زبان غیر فارسی فیلم برای کسب جایزه اسکار بالاترین جایزه.

خوشبختانه برای طرفداران فیلم جشنواره کن دهندگان به دنبال امکان به تعویق انداختن این رویداد در حدود شش هفته تا اواخر ماه ژوئن در خوشبینانه امیدوارم که این سرایت را کاهش خواهد یافت و این cinephiles خواهد یک بار دیگر احساس راحتی مصرف طولانی پرواز و نشستن در شلوغ تئاتر آرنج به آرنج با سرفه ، بله این یکی از بسیاری از امضا کن بی نهایت کمتر فریبنده از فرش قرمز را برای اولین بار و سیاه کراوات کد لباس: تقریبا هر غربالگری همراه یک صدای فراگیر صدای ناهنجار و خشن از wheezes و sniffles.

فیلم جشنواره hotbox برای میکروب ها به عنوان آن است که با گرد هم آوردن مردم از تمام گوشه و کنار جهان و آنها را وادار به محدوده. اضافه کردن به که تاخیر جت خستگی و آنچه از ساییدگی و پارگی, شما ممکن است به سیستم ایمنی بدن شما را از اواخر شب afterparties و این جای تعجب نیست که بسیاری از شرکت کنندگان در باد با برخی از نوع سرد از مصیبت. (من هنوز هم مورد ضرب و شتم هر چه من آمد و پس از برلیناله پیچیده بیش از دو هفته پیش.) که مقرون به صرفه ما منتقدان فیلم را در ازای دسترسی سریع به هیجان انگیز ترین کار جدید در دنیای سینما — اما این قیمت به نظر می رسد خیلی افتضاح بالاتر در حال حاضر که آن را coronavirus و نه سرماخوردگی است که در اطراف و یکی از شگفتی چگونه بسیاری از همسالان ما را انتخاب کنید به نشستن در این نسخه ،

رک و پوست کنده آن را نداشته اند کاملا تعجب آور است اگر جشنواره کن مدیر تیری Frémaux لغو کرده بود این رویداد در دسترس نباشد. آن اتفاق افتاده است دو بار قبل از: جشنواره چاپ اول متوقف شد با وقوع جنگ جهانی 2 تاشو پس از شب افتتاحیه نمایش فیلم “گوژپشت نوتردام.” آلمان به لهستان حمله کرد روز بعد. و البته 1968 جشنواره معروف به پایان رسید میدوی را از طریق بعد از یک گروه از فیلمسازان از جمله ژان لوک-گدار و François Truffaut اعلام کرد این رویداد لغو در همبستگی با دانش آموز و کار شد.

اما هیچ سابقه برای همه گیر — جدا از دیگر جشنواره ها در میان آنها چنین کلیدی آمریکا به عنوان ویترین SXSW و ترایبکا که سازمان تا به حال ساخته شده است این تصمیم سختی برای لغو و یا به تعویق انداختن در چهره coronavirus — که ممکن است توضیح دهد که چرا جشنواره کن در زمان بسیار طولانی به وزن در. (نیز وجود دارد این نظریه که آنها متعهد به حرکت رو به جلو پس از عبور از روی پوشش بیمه برای بیماری های همه گیر.) زمانی که SXSW اعلام کرد خود را لغو دو هفته پیش فیلم های روز دنیا حیرت زده شد: آنچه اتفاق می افتد به 100 plus جهان برای اولین بار برنامه ریزی شده به بازی وجود دارد ؟ و می تواند در نهاد خود زنده ماندن چنین مالی ،

این مهم است به یاد داشته باشید که SXSW کن و در دو کاملا متفاوت موجودات زنده. سابق اجرا شده است را برای سود رویداد با حداقل سربار (برنامه نویسی تیم کسری از ساندنس را در اندازه) و به شدت سیاست های ارزان (فیلمسازان باید پرداخت خود را راه) و در عین حال آن را ارزشمند برای عرضه بی شماری از فیلمسازان مستقل. SXSW مدیر جانت پيرسون و تیم خود را متعهد به کار و کاملا ویران نمی شود قادر به اشتراک گذاری اکتشافات آن با مخاطبان این سال است. هنوز هم از نظر بزرگتر اکوسیستم SXSW شده است هرگز بیشتر از یک بازار (آن را در یک محل که در آن معاملات انجام می شود) و آن فیلم را پیدا کردن راه خود را به جهان از طریق جشنواره های دیگر پس از coronavirus abates.

جشنواره کن در مقابل بودجه تا حد زیادی توسط دولت فرانسه و این میزبان نه تنها جهان را برجسته جشنواره فیلم, اما همچنین یک شرکت تولید بازار که در آن فیلمسازان به دنبال حامیان برای پروژه های آینده. به نگاهی کن از این معادله برای حتی یک سال را راهپیمایی عظیم در سراسر جهان از سینما ، آن است که به سادگی با قرار دادن مهم ترین رویداد فیلم سال از, که توزیع کنندگان گوشت از خود هنر-فیلم و قواره جشنواره را خود برنامه نویسی نشانه ها و کشورهای خود را به اسکار انتخاب. فیلم های که راه اندازی در جشنواره کن تقریبا مطمئن و سالم اجرا در کوچکتر گلشیری در سراسر جهان برای یک سال یا بیشتر. و برای بسیاری از بین المللی cinephiles این نخل تر است جایزه آرزو از بهترین عکس اسکار.

تاسیس در سال 1932 به جشنواره فیلم ونیز ممکن است اما فساد تحت موسولینی منجر به ایجاد کن و متعاقب آن دهه این جشنواره اظهار داشت تسلط خود را فرمانده طاس تخته نرد برای اولین بار از آنچه در دسترس از جهان پیشرو auteurs. گاهی اوقات وجود دارد ملاحظات دیگر مانند جشنواره کن’ anti-Netflix موضع (که هزینه آن از “رم” برتر) و یا خرافی آمریکا توزیع کنندگان که فکر می کنم سقوط جشنواره ممکن است یک جای بهتر برای راه اندازی جوایز خود را رقیب (دلیل “ستاره متولد شده است” عرضه در ونیز به جای) اما به عنوان یک قاعده کلی اکثر فیلمسازان ترجیح می دهند برای اکران در جشنواره کن. در برخی موارد به عنوان با Terrence Malick را “درخت زندگی” فیلم منتظر یک سال تمام در جهت فرصتی برای رقابت برای نخل طلایی.

بنابراین اگر جشنواره کن لغو کرده بود — که هنوز امکان اگر همه گیری همچنان ادامه دارد و یا جشنواره نیست و موفقیت در تغییر زمان برنامه ریزی شده — کجا می خواهد که ترک فیلمسازان که در آرزوی به نمایش فیلم در کاخ هنگامی که آنها مجموعه ای به فیلم های خود را? در حالی که در دیگر جشنواره ها باید شناور ایده در حال توسعه مجازی جایگزین (کپنهاگ را CPH:DOX در حال حاضر ارائه یک بخشی از آن تخته سنگ به مردم محلی و آنلاین) است که راه حل اجرا می شود به طور کامل مقابله به جشنواره کن’ اظهار داشت: احترام به تئاتر تجربه است. پس از ممنوعیت Netflix بکشد از رقابت وجود ندارد جهان است که در آن یک راه حل جریان را حس.

همانطور که با کودکان یتیم از SXSW دیگر جشنواره را با کمال میل به صفحه نمایش فیلم است که در کن می خواستم ممکن است اگر چه یکی همچنین می توانید تصور کنید یک سناریو است که در آن برخی مدیران (مانند Ulrich Seidl که “Wicked Games” lensed در سال 2017-’18 و یا برونو دامونت به طور مداوم در داخل و خارج از Frémaux را به نفع خود “در نیم صبح روشن”) را نگه دارید برای سال بعد.

اگر coronavirus نشانی از فروکش کن در واقع ممکن است بهره مندی از اندکی تاخیر به برنامه نویسی تیم — که در حال حرکت رو به جلو با روند انتخاب میان فرانسه قرنطینه — یک بیت از زمان اضافی برای ارزیابی آنچه در خارج وجود دارد. شایعاتی وجود دارد در گردش است که جشنواره فیلم ونیز ممکن است اتفاق می افتد در این سال با توجه به سخت-آمار ایتالیا شده توسط coronavirus و تمایل زیادی برای سفر به این منطقه است که می تواند ایجاد انگیزه در فیلم به دنبال سقوط راه اندازی به تجدید نظر کن که آیا ممکن است یک گزینه جذاب تر.

جشنواره کن می تواند از دست دادن چند عنوان در حساب از زمان اگر چه تاریخ انتشار در شار در همه جا با هیچ توزیع کننده مشتاق برای باز کردن یک فیلم زمانی که بالقوه مخاطبان احساس حفظ در مورد بازگشت به سینما. اندرسون “فرانسه اعزام” باید خوب (آن را هنوز هم از مزایای تبلیغات از کمی تاخیر کن) هر چند من امیدوار بودم که پیکسار “روح” ممکن است برتر وجود دارد بیش از حد (در حال حاضر این فیلم در ژوئن 19 تاریخ انتشار نفع فرانسه تن محور انوسی انیمیشن جشنواره فیلم, آزمایشی هنوز در دوره ژوئن 15-20).

بر خلاف آمریکا, جشنواره, جشنواره کن است که از چنین عظیم و اهمیت به صنعت فیلم است که بسیاری از توزیع کنندگان محلی برنامه خود را در تئاتر تاریخ انتشار اتفاق می افتد و یا در روزهای بلافاصله پس از فیلم برتر جشنواره کن — که نشان می دهد صنعت محلی انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت خود را برای حفظ این سال را به نسخه زنده خود را تنظیم آزادی طرح درآمده است.

انتظار تا به حال اعلام به تعویق افتادن جشنواره کن نبود نشانه ای از غرور در Frémaux است اما بازتابی از مسئولیت عظیم خود را در تیم نگه می دارد خود را به حامیان مالی این صنعت فیلم و سینمای جهان در بزرگ. آن را نیز منعکس شده تقریبا بی دلیل خوش بینی است که این جهانی بهداشت بحران ممکن است بازی کردن در فقط چند هفته زمان است. هیچ کس نمی تواند بگوید دقیقا زمانی که آن را امن خواهد بود دوباره به بازگشت به تئاتر بسیار کمتر سفر به اروپا اما با کمی شانس غم انگیز اواخر ژوئن کن می تواند این رویداد را به صنعت در کنار هم و galvanize روند شفا.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>