دو اورست برنده Redzel بازنشسته بوده و پس از یک ستارگان سرعت حرفه ای تبدیل شده است که تاج سه گانه Syndications’ $120,000 سرمایه گذاری به بیش از $16.4 میلیون در prizemoney.

هفت ساله پسر Snitzel مسابقه در سطح بالای دو سرعت برای چهار سال گذشته تنها اسب به اجرا در سه Everests و خواهد بود برای همیشه لطفا برای ارتباط با استرالیا ثروتمندترین نژاد پس از او برنده دو نسخه اول.

Kerrin McEvoy celebrates after winning the inaugural Everest on Redzel at Randwick in 2017.

Kerrin McEvoy جشن پس از پیروزی افتتاحیه اورست در Redzel در رندویکک در سال 2017.اعتبار:AAP

خود را صاحبان تصمیم گرفت او تا به حال هیچ چیز دیگری برای اثبات خود گالانت سوم پشت طبیعت در TJ اسمیت پیشتر در ماه و توافق در روز پنج شنبه به بازنشستگی او.

“ما در این موقعیت ممتاز بودن قادر به بازنشسته زمانی که او هنوز هم با بالای دوندگان سرعت در اطراف” تاج سه گانه Syndications صاحب مایکل بخش گفت. “او هنوز هم انجام در سطح نخبگان به عنوان TJ اسمیت تلاش نشان داد.

تبلیغات

“این تصمیم نشان می دهد قدردانی و عشق Redzel صاحبان باید برای اسب و آنچه او انجام داده است. او مرتب کردن بر اساس از اسب شما را از خواب به عنوان یک syndicator. شخصا, من فکر نمی کنم شما می توانست بهتر اسب.

Kerrin McEvoy punches the air as Redzel wins the Everest

Kerrin McEvoy مشت هوا به عنوان Redzel برنده اورست
اعتبار:AAP

“ما از خواب برنده شدن در یک گروه 1 مسابقه با او زمانی که ما خریداری او – او برنده دو نفر از کسانی که – اما آنچه او انجام داده است که فراتر از هر کسی می پروراند.

“بدیهی است که اوج قابل توجه خود را حرفه ای برنده شد و دو نسخه از اورست در برابر جهان بهترین دوندگان سرعت.”

شده است برنامه ای برای Redzel به وداع مسابقه در Doomben 10,000 بود که برای اولین بار از دو گروه 1 موفقیت اما با بریزبن کارناوال به نام خاموش با توجه به کروناویروس که امکان پذیر نخواهد بود.

Redzel تنها نشسته زیر نرم در همه زمان prizemoney لیست برای استرالیا اسب عمدتا به دو اورست برنده است. برای اولین بار اورست پیروزی او در حافظه جیمز Harron قبل از پیروزی آن در Yulong سرمایه گذاری اسلات در سال 2018 هر دو پیروزی تنظیم کردن وحشی جشن بزرگ مالکیت ،

او همچنین برنده یک Doomben 10,000 و darley مردانه کلاسیک طول قابل توجه اجرای شش برنده مستقیم در سال 2017, که او را به دست آورده اسپرینتر سال عنوان شده است.

“این فوق العاده است که او در حال رفتن در یک عملکرد فوق العاده در TJ اسمیت و رفتن به بالا” co-مربی پل اسنودن گفت.

“او یک اسب است که به ما دو تا از بزرگترین روز شما می تواند در یک دور مسابقه بود و بسیار محکم و با دوام برای رفتن با بسیاری از توانایی.

“این است راه حق برای او به بیرون رفتن از آنجا که ما نمی خواهم به دیدن او بروید یک اجرا بیش از حد بسیاری از, که او این کار را نکرد.”

Redzel برنده 15 از 39 شروع می شود با گروه 1 رکورد دو برد چهار ثانیه و یک سوم از 12 تلاش.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im