چه خدمات عمومی مورد’: مدارس فرانسه به کودکان از سلامت کارگران مبارزه با ویروس

اگر چه مدارس فرانسه رسما تعطیل, برخی همچنان به مراقبت از کودکان کلیدی کارگران در coronavirus خط مقدم. فرانسه 24 خطاب به معلمان که داوطلب برای مراقبت از سلامت کارگران فرزندان حتی به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با چالش های صفحه اصلی-تحصیل.

تبلیغات

مانند بسیاری از همکاران خود در سراسر فرانسه, Nathalie Carboni-Latour فکر نمی کنم دو بار در مورد بازگشت به مدرسه در هنگام تماس برای داوطلبان آمد از طریق.

واقع در شرق پاریس او در مهد کودک و مدرسه بسته شد و گیتس در جمعه 13 مارس همراه با بیش از 61,000 مدارس دیگر پراکنده در سراسر فرانسه است. اما به عنوان کل کشور رفت و به مستند تنها چند روز بعد خانم مدیر مدرسه بود به زودی پشت در محل کار و پذیرایی برای یک خاص: کودکان از سلامت کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این چیزی است که خدمات عمومی است که در مورد ما نه فقط در حقوق و مزایای کارگران در,” او می گوید. ایده ارائه برخی از پشتیبانی برای بهداشت حرفه ای در خط مقدم از همه گیر تنها تصمیم به داوطلب بیشتر آشکار است.

به عنوان قدیمی Carboni-Latour شروع به نقاشی کردن لیست از پدر و مادر که واجد شرایط برای این طرح است. او سپس نگاه برای داوطلبان در بخش اولویت دادن به معلمان برای آنها این امر می تواند آسان تر و امن تر برای بازگشت به مدرسه.

“هر کس نمی تواند داوطلب را در شرایط فعلی” او توضیح می دهد. “برخی از کودکان خود به دنبال پس از و یا یک وضعیت پزشکی است که مکان آنها در خطر است. بسیاری از معلمان نیز زندگی می کنند دور از معنی آنها را سفرهای طولانی در حمل و نقل عمومی و در نتیجه بیشتر در معرض خطر عفونت است.”

‘عفونت هاب’

قادر بودن به چرخه کار ساخته شده آن را آسان تر برای کارولین, مهد کودک, مدرسه, معلم داوطلب در یکی از 28 مدارس است که هنوز هم باز در پایتخت فرانسه. این واقعیت است که شریک زندگی خود را می توانید از خانه کار می کنند و در نتیجه دنبال پس از کودکان خود را یکی دیگر از پیش شرط.

در مدرسه در جنوب پاریس چهار معلمان و دو headmistresses آن را در نوبت به نگاه پس از 15 کودکان در سنین مختلف. دیگر مدارس از جمله Carboni-Latour را تهیه کردن به کمی بزرگتر شدند. وزارت آموزش و پرورش می گوید بیش از 28,000 دانش آموزان بهره مند از این طرح در سراسر کشور طی هفته اول مستند.

“به نظر می رسید خیلی برای من واضح است که من باید سعی کنید و کمک می گوید:” کارولین. “اگر آن را به معنی بهداشت حرفه ای رایگان برای مراقبت از بیمار و سپس آن را به خوبی به ارزش آن است.”

در کشورهای سراسر جهان تعطیلی مدارس و مستند اقدامات باید ارائه خدمات اورژانس با یک سردرگمی و حتی به عنوان چهره آنها موج بی سابقه ای در بیمار اعداد. در ایتالیا کشور, بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر و برای اولین بار به مدارس در سراسر کشور بسیاری از پرستاران بيمارستان بودند مجبور به رها کردن در یک زمان بحرانی به دنبال پس از کودکان خود را. مشابه کارکنان کمبود گزارش شده در برخی از ایالات آمریکا با رسیدن به بیمارستان به طور موقت کارکنان سازمان ها و بررسی راه های دیگر برای حفظ نیروی کار و سطح به مهد کودک ارائه یک چالش بزرگ است.

با اتاق های اورژانس در حال حاضر غرق در پاریس سازمان آموزش و پرورش تصمیم گرفته است برای نگه داشتن برخی از مدارس – کسانی که نزدیک به کلید بیمارستان ها – باز کردن در تعطیلات آخر هفته بیش از حد. مقامات دیگر نیز به تصویب رسید انعطاف پذیر تر جدول زمانی وجود دارد اما محدود به چقدر انعطاف پذیری مدارس عامل در اسکلت تیم می تواند ارائه دهد.

Cécile ettore maria colombo-Dorvier اجرا می شود که یک مدرسه ابتدایی در یک منطقه روستایی در, Seine-Maritime بخش شمال غرب پاریس می گوید: برخی از کارگران بهداشت و درمان ابراز علاقه در طرح “اما تا به حال برای پیدا کردن راه حل دیگری چرا که آنها را برای کار در سپیده دم زمانی که مدرسه بسته است”.

دیگر پدر و مادر ترجیح می دهند و نه خود را در معرض کودکان و یا افراد دیگر کودکان به خطر سرایت در مدرسه.

“ما خوش آمدید hub, اما ما همچنین یک عفونت hub می گوید:” خانم مدیر مدرسه اشاره کرد که کودکان از بهداشت حرفه ای, توسط, تعریف, به خصوص در معرض ویروس.

اجتماعی فاصله برای کودکان

سطح حفاظت فراهم شده به معلمان متفاوت است به طور قابل توجهی بسته به جایی که آنها تدریس. در پاریس معلمان اتحادیه های کارگری مبارزه سخت برای اطمینان از داوطلبان داده می شود کافی حفاظت می گوید Carboni-Latour عضو SNUipp-FSU اتحادیه.

“ما می دانیم که گسترش ویروس به راحتی در میان کودکان است که اغلب نمی در حال حاضر علائم بنابراین ما به طور طبیعی در معرض بیش از حد” او توضیح می دهد. در مدرسه ای در پایتخت 20th , arrondissementیک معلم در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 همراه با تعدادی از دانش آموزان و پدر و مادر.

بیش از 14 arrondissementکارولین و همکاران او با مجهز ژل دست و دستکش و ماسک و لباس – تا حدودی دست و پا گیر لباس در هنگام برخورد با کودکان کوچک است.

“ما فکر این امر می تواند یک تجربه ترسناک برای دانش آموزان آینده به یک مدرسه متفاوت با همکلاسی ها و معلمان جدید که خوش آمد می گوید و آنها را با ماسک می گوید:” داوطلب که شد شگفت زده برای پیدا کردن که بسیاری از دانش آموزان نمی شد حداقل کمی مشکل و یا ترس.

در واقع چالش واقعی است که کاملا مخالف: گرفتن کودکان به کمی محتاط تر در زمانی که اشیاء و مردم با ویروس های بالقوه حامل. در این رابطه وجود دارد این است که تنها خیلی معلمان می تواند انجام دهد کارولین توضیح می دهد.

“ما در حال صحبت کردن در مورد بچه های کوچک به آنها مفهوم “مانع حرکات” و “امن فاصله’ سخت به درک” او می گوید. “اینطور نیست که ما می توانیم آنها را دور زمانی که آنها در رسیدن برای ما است.”

‘ما در حال ابداع قوانین به عنوان ما به همراه’

در جای دیگر در فرانسه مدرسه کارگران شکایت کرده اند از عدم دنده محافظ تخلیه سرخوردگی خود را در رسانه های اجتماعی. یک معلم گفت: او به ارمغان آورد او ماسک خود را تنها به توان گفت به آن توسط مدیر.

در Seine-Maritime, ettore maria colombo-Dorvier و همکارانش به ارمغان آورد دست خود ژل به مدرسه و درهم به تجهیزات دیگر از جمله “پیر ماسک از روز آنفولانزای پرندگان”. او با ابراز تاسف از وزارت آموزش و پرورش را شکست به آمده تا با یک ملی تهیه طرح اولیه از جمله حفاظت به عنوان ماسک صورت.

“ما در حال ابداع قوانین به عنوان ما به همراه” او می گوید: بسیاری از چالش های مختلف ارائه شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. “کمتر از دو هفته پیش همه ما گفت: دانش آموزان ما بود به دست خود را بشویید. در حال حاضر ما نیاز به تجدید نظر کل راه ما در مورد تحصیل.”

Ettore maria colombo-Dorvier مرتب کار خود را در مدرسه با تمام چالش جدید ارائه آموزش آنلاین برای 12.4 میلیون دانش آموز در حال حاضر تحت مستند در سراسر فرانسه – ماموت شرکت است که به زودی ثابت می شود حتی پیچیده تر و وقت گیر تر از عادی آموزش کلاس درس است.

معلمان در سراسر فرانسه به طور طبیعی خشم این هفته زمانی که دولت سخنگوی Sibeth Ndiaye کنایه آمیز است که آنها نمی خواهد به خواسته پلاگین کمبود نیروی انسانی در مزارع با وجود این واقعیت است که “معلمان در حال کار در حال حاضر از مدارس در حال تعطیل”.

این اشتباه که نادی پس از آن عذر خواهی کرد در توییتر نشان دهنده “راه بیش از حد بسیاری از مردم مشاهده حرفه ای” آه کارولین. او می گوید: او سهام نا امیدی ابراز شده توسط متخصصان سلامت که به مدت طولانی در مورد شکایت از بی توجهی رنج می برد توسط خدمات عمومی – یک غفلت که فرانسه و بهداشت کارگران در حال حاضر پرداخت قیمت سنگین.

با کارشناسان هشدار داده است که این بیماری همه گیر است که هنوز به اوج در فرانسه کارولین و همکاران او هستند و نیروبخش برای چند هفته بیشتر از صفحه اصلی-آموزش و مراقبت از سلامت کارگران کودکان است. در حال حاضر این طرح گسترش یافته است که شامل کودکان از کلید های اجتماعی کارگران و بیشتر ممکن است به دنبال.

“ما تطبیق به عنوان نیاز به تغییر” می گوید: ettore maria colombo-Dorvier که مدرسه ابتدایی به زودی شروع خواهد شد استقبال از مهد کودک و مدرسه کودکان بیش از حد. “حداقل تا زمانی که ما سقوط بیمار به نوبه خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>