چه به تماشای مستند: 14 جیمز باند جایگزین به جای به تعویق افتاد ‘هیچ وقت به مرگ

Coronavirus. آن را مانند تلفن های موبایل به عنوان یک کلاسیک جیمز باند, à la “GoldenEye,” “Moonraker” یا “Octopussy.”

مارس 10 قرار بود به انتشار اوراق قرضه آخرین ماجراجویی “هیچ وقت به مرگ است.” به جای اقدام طرفداران گیر در خانه نامرئی تبه کار است که تهدید سلطه بر جهان و 007 انجام داده است غیر قابل تصور: او جوجه کشی و رفته به مخفی ترک ما برای مرتب کردن این فاجعه در خود ما تنها به دایره بازگشت و “مرگ یک روز دیگر” که دود پاک می کند.

نه سرد 007. سرد نیست.

خوشبختانه هیچ حق رای دادن الهام گرفته شده است بیشتر تقلید homages و تقلید از پیوند ما را با مقدار زیادی از گزینه های پشتیبان گیری در دسترس برای مشاهده صفحه اصلی. بنابراین اگر شما تشنه پیوند و متزلزل quarantini نمی خواهد آن را فرو نشاند در اینجا 14 (دو هفت) توصیه به شما جزر و مد.

کیک لایه (2004)
چرا شروع با این فیلم ثابت کرد که دانیل کریگ می تواند پر کردن شون کانری را کفش ؟ (آن هم با قرار دادن “Kingsman” مدیر Matthew Vaughn بر روی نقشه — و این که حق رای دادن kooky به عنوان آن است که چیزهای زیادی برای ارائه اوراق قرضه طرفداران نیز هست.) مشخصات فنی “کیک لایه” سقوط بیشتر در Guy Ritchie ورید اگر چه کریگ به نظر می رسد بدجور هوشمند در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی به عنوان یک فروشنده کوکائین است که یک روی حیله و تزویر زمان تنظیم بازنشستگی خود را — یک مشکل شده است که سایه او را پس از او داوطلب خدمت سربازی در سرویس مخفی اعلیحضرت (بازنشستگی است که نه کوکائین). فیلم را می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه که یک رواقی اکشن star کریگ می شود: مربع-جاوید, خون سرد, طول می کشد و نگه می دارد در تیک تاک.
سازمان دیده بان آن را در: Crackle (به صورت رایگان), Amazon Prime, Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

Never Say Never Again (1983)
را انتخاب کنید از, در فیلم 007 (همه آنها به راحتی در دسترس از طریق جریان) اما این خارج از کانن ارائه سزاوار یک شات ، در طول سال Sean Connery توسعه یک رابطه عشق و نفرت با نقشی که او را مشهور ساخته, پله دور پس از “شما فقط دو بار زندگی می کنند” و سپس بازگشت به “الماس هستند برای همیشه” پس از چهار سال “بازنشستگی.” عنوان این غیر Eon-تحریم ورود (یک راه گریز قانونی که اجازه تولید به بازسازی “Thunderball,” منهای بسیاری از حق رای دادن را امضا) یک چشمک به این واقعیت است که های مختلف, استودیو, اغوا او را به عقب. اما یک سختی برای آن که پیش بینی می Timothy Dalton, فیلم, و Kim Basinger است دومینو مسلما بیشتر جذب می کند از تمام باند ،
سازمان دیده بان آن را در: Hulu, Amazon Prime, Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

Salt (2010)
اما اگر باند بودند ، کلمه به بیرون درز کرده است که یک آمریکایی آفریقایی تبار بازیگر زن را به ارث می برند 007 موسوم در “هیچ وقت به مرگ است” اما معلوم نیست که این به چه معناست. نکته قابل توجه در مورد فیلیپ نویس سفید بند انگشت تریلر جاسوسی است که این نقش در اصل نوشته شده برای یک مرد اما بازرسی و نگهداری به طوری که آنجلینا جولی ممکن است بازی خود متکی سابق CIA agent. او در حال حاضر می خواهم ثابت خودش همه کاره اکشن star تقریبا از یک دهه پیش به عنوان Lara Croft اگر چه “شوری” کمتر احساس مانند یک کارتون و بیشتر شبیه … خوب یک باند فیلم. من فرض کنید شما همچنین می تواند شراب خواری-سازمان دیده بان جنیفر گارنر “نام مستعار” که مدیون به حق رای دادن یا گرفتن با چارلیز ترون در “اتمی, سرزرد,” اما این بیشتر از یک گوهر فراموش شده.
سازمان دیده بان آن را در: Netflix و Amazon Prime, Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

ضد آب و خنجر (1984)
قبل از “Agent Cody Banks” و “جاسوسی کودکان و نوجوانان” (که در حال حاضر کلاسیک تا آنجا که امروز مخاطبان جوان نگران هستند) وجود دارد این جوانان هدفمند چرخش در فیلم باند که از نوع فوق العاده’80s, پرنیان که باید درخواست تجدید نظر به “غریبه همه چیز” جمعیت — نه فقط کرک مدل مو و dweeby مد اما lo-fi تکنولوژی در فرم اولیه آتاری بازی. کل سرمایه گذاری مراکز در اطراف یک کنسول بازی بسته بندی شده با اطلاعات محرمانه که می افتد به دست “E. T.” هنری توماس. خوشبختانه او دوست خیالی اتفاق می افتد به بازی قهرمان مخفی, نمایندگی جک Flack که وجود دارد به انصراف از راهنمایی در مورد چگونه برای فرار از عجیب و غریب سرسپردگان (مانند زن و شوهر که او را با زور اسلحه) که به ریگان-عصر kiddos سرخی.
سازمان دیده بان آن را در: Hulu, Amazon Prime, Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

True Lies (1994)
“نابودگر” به کارگردانی جیمز کامرون پیوست با آرنولد شوارتزنگر برای این بیش از حد بالا بین المللی فیلم جاسوسی با یک داخلی و تاب است. به شدت لهجه ستاره نقش جهان آشکار ترین عامل مخفی, هری Tasker که به نحوی خود را متقاعد همسر (Jamie Lee Curtis) که او را خفیف ادب فروشنده. “آن را مانند او را به صرفه جویی در جهان و یا هر چیزی” او مدعی شد توصیف خود را شل ازدواج به یک همکار. اما همه که تغییرات هنگامی که هر دو آنها توسط تروریست ها ربوده ارائه فشرده ترین زوج درمانی می تواند تصور کنید. عجیب این فیلمهای maudit هرگز منتشر Blu-ray (شاید به این دلیل که هر شوخی از شرکت ستاره تام آرنولد دهان نژادپرستانه جنسیتی و یا در غیر این صورت رتروگراد). خوشبختانه, آن را در دسترس برای HBO مشترکین.
سازمان دیده بان آن را در: HBO

Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011)
سه نوشته در “ماموریت: غیر ممکن” حق رای دادن تمام شد بر روی نقشه — و نه در یک راه خوب — اما مدیر Brad Bird (ساخت live-action اولین) به ارمغان آورد و سری به اطراف به رقابت اصلی الهام برای 1960 تلویزیون نشان می دهد: جیمز باند. “پروتکل شبح” افتخار عجیب و غریب جهان-trotting به از مناطق (از بوداپست به مسکو به دبی) خارجی femmes fatales (یعنی Léa Seydoux, قبل از او کاهش یافت و برای 007) و ابزارهای بسیار (از جمله مارمولک خانگی-چوب دستکش است که اجازه می دهد اتان هانت به صعود در جهان, بلندترین ساختمان) به علاوه خوبی به اطلاع عموم واقعیت است که ستاره تام کروز اصرار بر انجام stunts خود را — که مطمئن ضربان تماشای زهوار در رفته قدیمی راجر مور تظاهر به اسکی در مقابل عقب-طرح دامنه.
سازمان دیده بان آن را در: آمازون, نخست, Hulu, Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

تعمیرکار خیاط سرباز جاسوس
قبل از ما احمقانه (جسارت به کلاه برداری خاک) آن را به ارزش بازبینی یک تریلر جاسوسی است که بی نهایت پیچیده تر از هر یک از اوراق قرضه ، Tomas Alfredson ضد فریبنده John Le Carré انطباق تصویر می کشد جاسوسی به عنوان بیشتر اداری تلاش مجموعه در دفاتر گرفتگی میان مقید کارکنان دولت (از جمله Gary Oldman به عنوان جورج اسمایلی) به جای globe-trotting به بازی بی رویه فتنه انگیزی و ته حساب هزینه. این طرح پیچیده مراکز کشف یک شوروی مول در MI6 و ابتکار و خلاقیت نیاز به خر خر کردن او سر خود را درد اگر شما نمی پرداخت بسیار توجه. این یک فیلم درخشان اما یکی که به خوبی ممکن است شما را ترک اشتیاق برای فرار از واقعیات از باند خوب فیلم است.
سازمان دیده بان آن را در: Netflix و Amazon Prime, Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

Austin Powers: International Man of Mystery (1997)
اگر شما به نحوی از دست رفته این سه گانه که در آن مایک مایرز نقش سیاسی نادرست superspy عمیق یخ زده از دهه 1960 تا دم آخر قرن 20 در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای گرفتن. نوسانی قسط اول راه اندازی دو از مایرز’ به یاد ماندنی ترین شخصیت های قدرت, البته, اما همچنین به طور مشابه د-ذوب nemesis دکتر شیطان (نیز مایرز کلاهبرداری باند baddie ارنست Stavro Blofeld) — به عنوان به خوبی به عنوان گسترده ای طنز قضیه که می یابد خود را رایگان-عشق شخصیت های بد از تماس با مفاهیم اساسی مانند فمینیسم و تورم است. در حال حاضر وجود دارد یک زاویه که وای باید درک. تازگی محو با دنباله, اگر چه آن را به ارزش تماشای “The Spy Who Shagged Me” برای معرفی مینی من.
سازمان دیده بان آن را در: Netflix و Amazon Prime, Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

OSS 117: Cairo, Nest of Spies (2006)
باور کنید یا نه فرانسه خمیر OSS 117 سری در واقع predates یان فلمینگ 007 رمان توسط چند سال اگر چه اصلی کتاب و فیلم آن را مستقیما در حالی که اوایل 2000s احیای — که زوج مدیر Michel Hazanavicius با “هنرمند” ستاره Jean Dujardin — به عنوان یک تقلید مسخره امیز از نه فقط اوراق قرضه اما کل Eurospy نوع او الهام گرفته (مانند فیلم “که از ریو” و “Danger: Diabolik” نیز به ارزش یک نگاه). ارائه یک خانم مودب و اگر تا حدودی غافل Sean Connery, جعل هویت, Dujardin قوس یکی کاترپیلار-ضخامت ابرو, مربع, خود cinderblock-سنگین فک و مرحله-مشت راه خود را از طریق خراش با طنز زمان — و عمدا منسوخ حس شوونیسم.
سازمان دیده بان آن را در: Kanopy آمازون نخست (با Fandor), Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

تبدیل شدن به اوراق قرضه (2017)
من همیشه شگفت زده چگونه بسیاری از مردم ادعا می کنند “در سرویس مخفی اعلیحضرت” است که در این پیوند ، خواهش میکنم متفاوت است. استرالیا نر مدل George Lazenby بود همه اشتباه برای نقش: مطمئن شوید که او می تواند نوسان اما فراتر از آن است که او فقط یک دختر-پسر بچه جایگزین (اول جایگزینی به دنبال شون کانری) که تا به حال به لقب (از هیچ پوشش است که به لهجه) در یک ورودی مشخص شده توسط لنگ لقب و نهایی downer پایان دادن به. جای تعجب نیست که Lazenby هرگز ساخته شده است یکی دیگر. آن را به عنوان معلوم وجود دارد بیشتر به داستان است که بازیگر است و چیزی برای از دست دادن ریختن در این خوشمزه كلیك كنید (و به طور غیر منتظره صادقانه) مستند آشکار چگونه چنین cad فرود آمد نقش در وهله اول چرا او آن را از دست داده و آنچه او آموخته است که در این فرآیند است.
سازمان دیده بان آن را در: Hulu

Flushed Away (2006)
شما می دانید که مشکل پوشش خود استرالیا لهجه? هیو جکمن که صدای شخصیت سرب رادی — شیک لندن موش که طول می کشد یک شیرجه پایین لوو در نتیجه گام گذاشتن در یک ماجراجویی خنده دار به خانه — در “والاس و گرومیت” استودیوی Aardman Animation اولین تلاش در تمام CG کارتون. فیلم منتشر شد و یک سال قبل از پیکسار “راتاتویی” و آن را یک ضربه اما آن را نگه می دارد تا جای تعجب هست. اعطا رادی است نه یک جاسوس (بیشتر از جوندگان ساقی) اما این واقعیت که او می پوشد یک bowtie و پاره ژاکت سیگار برای بسیاری از فیلم به اندازه کافی نزدیک است با توجه به تمام فاضلاب اقدام است که تحقیق و بحث. بچه-تفرج دوستانه را پر از ارجاعات به رشد یو پی اس مقدار زیادی به خنده به عنوان به خوبی. به علاوه راب!
سازمان دیده بان آن را در: آمازون, نخست, Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

Remo Williams: The Adventure Begins (1985)
این لذت گناه نیست یک فیلم جاسوسی نفسه اما از آن بود به کارگردانی گای همیلتون که گروگان چهار اوایل باند تصاویر (از جمله “Goldfinger”) و اسکریپت های “جاسوسی که مرا دوست داشت را” کریستوفر چوب. به دنبال هر بیت یک مرد فقیر Charles Bronson, Fred Ward ستاره به عنوان یک پلیس که به سمت چپ برای مرده و سپس استخدام توسط یک سازمان مخفی (نظارت بلغور جو دوسر چک و چانه زدن Wilford Brimley) که او را قبل و برخی از فشرده آموزش هنرهای رزمی (از جمله توانایی اجرا بر روی آب!) سپس او را به عقب را به میدان. این فیلم قرار بود برای تخم ریزی یک حق رای دادن هر چند طرفداران خود را منتظر سال برای دو ناامید کننده دنباله. اگر تنها که فوق العاده صحنه مبارزه در بالای مجسمه آزادی پیدا کرده بود راه خود را به یک باند فیلم به جای!
سازمان دیده بان آن را در: Tubi (رایگان) Vudu

مانند سنگ چخماق (1967)
اضافه کردن به لیست کوتاه از پیوند بد گویی کردن آف موفق به اندازه کافی برای تخم ریزی کردن و عاقبت آن, punchy, فوق العاده تلطیف کلاه برداری “مرد ما سنگ چخماق” است که در آن مرد سخت James Coburn هیچ مزخرف تحویل کمک به تعادل این فیلم بیشتر عجیب و غریب عناصر (محتمل ابزارهای متقاعدکننده کاراته-ریز ریز کردن دعوا). اما متوقف نمی این سریع-چرخش پیگیری از هل دادن حماقت و جاذبه جنسی — حتی دورتر. “در مانند سنگ چخماق” است که در آن تقریبا به طور قطع مایرز فکر کردم برای Austin Powers: آن برروی قهرمان صحبت می کند مسلط دلفین رقص باله-ضربات راه خود را از طریق مسکو و در یک نقطه ملزم رئیس خود را (لی جی کاب) به پنهان کردن خود را در کشیدن, بنابراین به عنوان برای نفوذ به یک زن عقب نشینی است. مطمئن شوید که آن را موز, اما آن را بهتر از جنگیدن است که godawful “کازینو رویال” بیهوده (یکی از ویژگی های وودی آلن به عنوان باند بچه برادر) که یک ماه بعد.
سازمان دیده بان آن را در: Hulu, Amazon Prime, Google Play, iTunes, Vudu, یوتیوب

عملیات بچه برادر (با نام مستعار “OK Connery”) (1967)
صحبت از باند خواهر و برادر جوان ما با قرار دادن جان شگرد برای گرفتن جاسوسی-کلاه برداری نا مشروع قطار از همان سال یک sendup که در آن نیل کانری (هفت سال شان را junior و یک صفحه نمایش باکره) بود به نحوی متقاعد به بازی یک جراح پلاستیک قوی-مسلح — توسط Bernard Lee and Lois ماکسول اصلی از سری ” M و Moneypenny — به برخی از مسخره spyjinks. در آن زمان انواع نوشت: “این فیلم حاصل از این اشفتگی فکری موقتی است و به طرز باور نکردنی بی منطق است که بسیاری از بینندگان ممکن است پیدا کردن آن را خنده دار و سرگرم کننده است.” قطعا آن را به مقدار زیادی از پتانسیل برای بهره مندی از یک هتاک خانه-مشاهده که در آن شما و هر كس را در قرنطینه با شما کرک wise بیش از فیلم بدیهی flubs. یا شما می توانید اجازه دهید “MST3K” خدمه آن را برای شما در Tubi.
سازمان دیده بان آن را در: آمازون نخست آیتونز

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر