چه بدترین Covid-19 موارد مورد بیولوژیکی الگوهای دانشمندان نشان

دانشمندان شروع به حل یکی از پیچیده ترین اسرار بیولوژیکی این بیماری همه گیر کوروناویروس: چرا برخی از مردم به شدت بیمار در حالی که دیگران به سرعت بهبود می یابند ؟

در برخی از بیماران با توجه به سراسیمگی از مطالعات اخیر این ویروس به نظر می رسد به سیستم ایمنی بدن بدساخته.

قادر به مارشال مناسب سلول ها و مولکول ها به مبارزه با مهاجم اجساد آلوده به جای راه اندازی یک کل زرادخانه از سلاح های — غلط رگبار گلوله است که می تواند ویران در بافت های سالم ،

“ما در حال دیدن برخی از کارهای دیوانه آینده در مراحل مختلف عفونت” گفت: Akiko Iwasaki یک immunologist در دانشگاه ییل که به رهبری یکی از مطالعات جدید.

محققان با مطالعه این غیر معمول پاسخ در حال پیدا کردن الگوهای است که تشخیص بیماران در مسیر بهبودی از کسانی که کرایه به مراتب بدتر است. بینش های جمع آوری شده از داده ها ممکن است کمک به خیاط درمان به افراد در کاهش علائم و یا حتی شاید vanquishing ویروس قبل از آن فرصتی برای فشار سیستم ایمنی بدن بیش از حد است.

“بسیاری از این داده ها به ما گفتن که ما نیاز به اقدام خیلی زود در این روند گفت:” جان Wherry یک immunologist در دانشگاه پنسیلوانیا که به تازگی منتشر شده یک مطالعه از این ثبتشده ایمنی امضا. به عنوان یافته های بیشتر می آیند محققان ممکن است قادر به شروع آزمایش این ایده که “ما می توانیم تغییر مسیر از بیماری,” او گفت:.

همچنین بخوانید: فراموش چشمه های معدنی و کافه ها و هتل ها و جولان دادن خانه داری برای فریب مسافران

وقتی بیشتر آشنا عفونت تنفسی مانند آنفولانزا ویروس تلاش می کند برای به دست آوردن جای پایی در بدن پاسخ ایمنی راه اندازی یک دفاع در دو هماهنگ عمل می کند. اولین سواره نظام از سرعت عمل مبارزان گله به محل عفونت و تلاش می کند به جای اسب و گله مهاجم, خرید بقیه سیستم ایمنی بدن هم به کوه متناسب تر حمله کند.

بسیار از پاسخ اولیه بستگی به مولکول های سیگنالینگ به نام سايتوکاين که تولید می شود در پاسخ به یک ویروس است. مانند میکروسکوپی آلارم سايتوکاين می توانید بسیج تقویت از جاهای دیگر در بدن تحریک دور از التهاب است.

در نهایت این سلول ها و مولکول های پیشرو اولیه شارژ خواهد ایستاد ساخت راه برای آنتی بادی ها و سلول های T — تخصصی بازی assassins ساخته شده است به خانه در به ویروس و سلول های آن را نیز آلوده کرده است.

اما این هماهنگ handoff به نظر می رسد به شکستن در افراد مبتلا شدید Covid-19.

به جای رکوع آرامی از سايتوکاين که درایو اول موج هرگز متوقف صدایی زنگ حتی پس از آنتی بادی ها و سلول های T در صحنه می رسند. که به معنی آتش سوزی پاسخ التهاب ممکن است هرگز snuffed حتی زمانی که آن را دیگر مورد نیاز است.

“این طبیعی به منظور توسعه التهاب در طول یک عفونت ویروسی” گفت: کاترین Blish یک ویروسی immunologist در دانشگاه استنفورد. “مشکل در می آید زمانی که شما نمی توانید آن را حل کنیم.”

این پایدار سیگنالینگ ممکن است در نتیجه بخشی از ناتوانی بدن برای حفظ این ویروس در بررسی دکتر Iwasaki گفت. بسیاری از کسانی که در تلاش برای بهبود یافتن از بیماری خود را به نظر می رسد به بندر پاتوژن پس از دیگر بیماران مبتلا به پاکسازی آن شاید goading سیستم ایمنی بدن به طولانی تر شدن آن از کوره در رفته التهابی محاصره.

مقدار زیادی از ویروس های دیگر از جمله کسانی که باعث ایدز و تبخال تکامل یافته اند کلاهبرداری به طفره رفتن سیستم ایمنی بدن است. شواهد اخیر نکات که کروناویروس جدید ممکن است راه به تاخیر انداختن و یا muffling هستند اینترفرون یکی از قدیمیترین سايتوکين دفاعی بدن مانت.

شکست این اولین خط دفاعی ممکن است گول زدن سیستم ایمنی بدن به صدایی آن زنگ زنگ حتی بلندتر کشیدن از پاسخ به چیزی مخرب است. “این یک معما” گفت اوری اوت درمان در دانشگاه کرنل. “شما باید این مواج پاسخ ایمنی بدن اما این ویروس همچنان در حال تکرار است.”

و کیفیت این سايتوکاين ممکن است مهم به اندازه کمیت. در یک مقاله منتشر شده در هفته گذشته در Nature Medicine, Dr. Iwasaki و همکاران او نشان داد که بیماران مبتلا به Covid-19 به نظر می رسد تان شدیدا از سیگنال های که بهتر مناسب برای مقهور ساختن عوامل بیماری زا هستند که ویروس ها.

اگر چه delineations نیست, همیشه روشن سیستم ایمنی بدن را در پاسخ به عوامل بیماری زا را می توان تقریبا گروه بندی می شوند به سه دسته: نوع 1 است که کارگردانی در برابر ویروس ها و باکتری های خاصی است که نفوذ به سلول های ما; نوع 2 که دعوا انگل مانند کرم ها که نمی, حمله به سلول و نوع 3 می رود که پس از قارچ ها و باکتری ها است که می تواند زنده ماندن در خارج از سلول است. هر شاخه مختلف با استفاده از سايتوکاين برای از خواب بیدار شدن زیر مجموعه های مختلف مولکولی مبارزان.

مردم با وزش موارد Covid-19 آنچه را که به نظر می رسد معقول ترین رویکرد تمرکز بر نوع 1 پاسخ دکتر Iwasaki تیم در بر داشت. بیماران تلاش برای بازیابی از سوی دیگر به نظر می رسد به ریختن غیر معمول تعدادی از منابع به نوع 2 و نوع 3 پاسخ که نوع “حواس پرت” دکتر Iwasaki گفت. “تا آنجا که ما می دانیم هیچ انگل درگیر است.”

آن را تقریبا به عنوان اگر سیستم ایمنی بدن در حال مبارزه به “انتخاب یک خط” دکتر Wherry گفت.

همچنین بخوانید: Facebook به آمازون: آنچه در سال از ایمیل ها و متون نشان می دهد در مورد شرکت فنی

این سردرگمی نیز به نظر می رسد به گسترش به عرصه سلولهای B و سلولهای T — دو نوع ایمنی بدن مبارزان است که معمولا نیاز به ماندن در مکالمه برای هماهنگ کردن حملات خود را. انواع خاصی از سلول های T به عنوان مثال بسیار مهم برای coaxing سلول های B به تولید و مبارزه با بیماری آنتی بادی است.

ماه گذشته دکتر Wherry و همکارانش به چاپ یک مقاله در علم پیدا کردن که در بسیاری از بیماران مبتلا به Covid-19 ویروس تا به حال به نوعی رانده گوه بین این دو نزدیک گره سلولی جوامع است. آن را بیش از حد به زودی به اطمینان بگویم اما شاید چیزی در مورد کوروناویروس جلوگیری B و سلول های T از “صحبت کردن به یکدیگر” او گفت:.

این مطالعات نشان می دهد که درمان بد موارد Covid-19 ممکن است نیاز به ایمنی reset — مواد مخدر است که می تواند در تئوری بازگرداندن تعادل در بدن و احیای خطوط ارتباطی بین گول خورده سلول. از جمله روش های درمانی حتی می تواند با تمرکز بر خاص زیر مجموعه ای از بیماران که بدن در پاسخ bizarrely به ویروس Dr. Blish گفت: “آنهایی که آشفته سايتوکاين از آغاز است.”

اما آن را آسان تر از انجام گفت. “چالش در اینجا این است که تلاش برای بی پرده پاسخ به طور کامل و بدون سرکوب آن و گرفتن حق نوع پاسخ” دکتر همایون گفت. “این سخت است برای به ریز لحن آن است.”

زمان نیز بسیار مهم است. دوز بیمار خیلی زود با یک دارویی است که طبع ایمنی بدن سیگنالینگ و ممکن است آنها پاسخ نمی دهند به شدت به اندازه کافی به آن را خیلی دیر و بدترین آسیب ممکن است در حال حاضر انجام شده است. همان می رود برای درمان در نظر گرفته شده برای تقویت اولیه پاسخ ایمنی در برابر coronavirus مانند اینترفرون-درمانهای مبتنی بر دکتر Blish گفت. این می تواند تمبر از پاتوژن اگر داده در مدت کوتاهی پس از عفونت یا اجرای نعل بر روی بدن اگر اداره پس از بیش از حد طولانی از تاخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>