‘چه چیزی مهم تر: پول یا مردم؟’: کارشناسان بهداشت هشدار می دهند مستند می تواند کل NRL فصل


Coronavirus کارشناسان در سراسر استرالیا هشدار داده اند که فدرال govenment را مبنی بر تجمع جمعی می تواند برای کل NRL فصل و توصیه می شود, لیگ “خلاق” به شناور باقی می ماند از لحاظ اقتصادی.

این ممنوعیت است به احتمال زیاد به مدت حداقل سه ماه با قرار دادن در معرض خطر در لیگ چند میلیون دلاری گاو پول نقد دولت از مبدا با کارشناسان هشدار این بازی برای اولین بار در ژوئن 3 را می توان در خالی ورزشگاه اگر در همه.

بعد از ظهر روز جمعه نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد ممنوعیت غیر ضروری اجتماعات بیش از 500 نفر از دوشنبه به عنوان تلاش دولت برای توقف گسترش coronavirus.

The ban is also set to hit NRL's multi-million dollar cash cow State of Origin, with experts warning the first game on June 3 will likely need to be crowdless. 

این ممنوعیت نیز به مجموعه ضربه NRL چند میلیون دلار پول نقد گاو دولت از مبدا با کارشناسان هشدار این بازی برای اولین بار در ژوئن 3 به احتمال زیاد نیاز به crowdless. اعتبار:AAP

استاد Nigel McMillan که مدیر در بیماری های عفونی و ایمونولوژی در Menzies سلامت موسسه کوئینزلند گفت که در حالی که هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها با بیماری NRL مورد نیاز برای آماده شدن برای این ممنوعیت به آخرین تا زمانی که حداقل منبع I.

تبلیغات

“وجود دارد مقدار زیادی از متغیرها در اینجا و من نمی تعداد دیدن این دور قبل از ژوئیه در اولین” McMillan گفت. “شما نیاز به خودتان بپرسید چه چیزی مهم تر به شما پول یا مردم؟”

Empty stands at the SCG on Friday.

خالی می ایستد در SCG در روز جمعه. اعتبار:AAP

McMillan همچنین ناودان NRL بیش از تصمیم خود اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در دور باز با وجود بسیاری از کدهای ورزشی در استرالیا در نظر گرفتن حرکت روز جمعه به استادیوم.

“نظر شخصی من این است که آنها نباید [به حال جمعیت در دور اول],” McMillan گفت. “سر از NBL [که قفل شده است و طرفداران] … او گفت: آن را مبتنی بر ارزش های تصمیم گیری و که سازمان ما ارزش های ما بازیکن و طرفداران ایمنی بالاتر از همه چیز … من فکر می کنم NRL باید از خود بپرسید این سوال است.”

For 95 to 99 per cent of the population, this will mean no more than a mild cold, says professor McMillan.

برای 95 تا 99 درصد از جمعیت این معنی خواهد بود که بیش از یک خفیف سرد می گوید: پروفسور مک میلان.

دانشگاه ملبورن بیماری های عفونی اپیدمیولوژی دکتر کاترین برف گفت: این یک امکان مجزا ممنوع خواهد بود باید در محل برای کل NRL فصل است.

“بدیهی است که واقعا مایه تاسف برای طرفداران و آن را می شود بسیار متفاوت برای ورزشکاران به عنوان به خوبی,”,,,, Dr برف گفت. “من فکر می کنم در این نقطه ما در قلمرو ناشناخته در اینجا و بهداشت عمومی و امنیت عمومی واقعا برای اولین بار آمده است.”

این یک وضعیت است که رفتن به حل و فصل شود بعد از چند هفته یا چند ماه آینده. این یک وضعیت است که برای رفتن به یک نگرانی برای, قطعا در چند ماه آینده, من انتظار می رود.”

Dr برف نیز گفت: این یک خطر به عنوان به بازی این آخر هفته به عنوان گسترش COVID-19 همچنان به خصوص در NSW که در آن بیماری سخت ترین ضربه.

“من شخصا نمی توان انجام آن را” Dr برف گفت. “قطعا هر چیزی را با تعداد زیادی از ایالتی یا بازدید کنندگان بین المللی و بسیاری از مردم در یک مکان آن در معرض خطر است.”

به عنوان منبع Dr برف گفت: NRL نیاز به آماده شدن برای یک سری در مقابل از خانه های خالی است.

“این بسیار مخل به انصراف از حوادث شبیه به این, اما قطعا به عنوان یک بهداشت حرفه ای, من دوست دارم برای دیدن مردم بازی آن را امن است.”

دانشیار آدم Kamradt-اسکات که یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه سیدنی گفت: ورزشی کدهای مورد نیاز برای آماده سازی برای امکان COVID-19 بحران ماندگار تا آنجا که دو سال است.

The Melbourne Grand Prix was recently cancelled due to COVID-19 pandemic.

ملبورن جایزه بزرگ شد و به تازگی لغو با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.اعتبار:جاستین McManus

“به خصوص به استرالیا وارد ما فصل آنفولانزا از آن خواهد شد که آن را به یک محیط مساعد برای گسترش یک ویروس مانند COVID19,” Kamradt-اسکات گفت. “آنها گسترش از طریق قطرات فرم تماس نزدیک. ما نیاز به آماده می شود که این اقدامات می تواند در محل برای تعدادی از سال.”

Kamradt-اسکات گفت: NRL می تواند در نگاه هنوز هم با داشتن جمعیت فقط با مخاطبان نشسته و دو صندلی جدا از یکدیگر.

“بدیهی است که این امر باید در مشاوره نزدیک با دولت با توجه به ممنوعیت که آنها به نوع پیشنهاد و یا توصیه می شود” Kamradt-اسکات گفت. “این قابل تصور است که برخی از بازی ها می تواند همچنان به رفتن تا زمانی که آنها هستند که در آستانه از 500 نفر و سازمان ها و کدهای ورزشی در محل قرار داده و اقدامات لازم برای اطمینان از حداکثر حفاظت.”

“این نیست که همه چیز لزوما نیاز به آمدن به توقف کامل.”

Dr برف گفت: ما می توانیم شروع به دیدن برخی از “واقعا نوآورانه چیز” از کدهای ورزشی از نظر ارائه جمعیت واکنش به پخش.

“ما استفاده می شود برای دیدن با بازی تاج و تختشما را ببینید مشاهده احزاب در بارها با واکنش” عکس های Dr برف. “شاید این منجر به نوعی از خارج از جعبه فکر چگونه شما می توانید آن فن واکنش و مردم هنوز هم می تواند حمایت خود را از تیم است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>