Faboriginal

تبلیغات

NITV سه شنبه 8.30 pm

Oliver – ناب Faboriginal – میزبان, این, شاد, lo-fi پنل نشان می دهد از Yiribana گالری در گالری هنر NSW. این فرمت آشنا به هر کسی که تا کنون به تماشای Spicks و لکه و یا مشابه به ثمر رساند به عنوان سخت به عنوان آن را در چی و سوالات محدوده در تمام اشکال هنر: نقاشی, البته, اما, نیز, مجسمه سازی, موسیقی و شعر و تئاتر و رقص و بسیاری.

Steven Oliver, host of Faboriginal on NITV.

استیون الیور میزبان Faboriginal در NITV.

این خلبان آن خارش لحظات و گاهی اوقات شما می خواهید کاپیتان تیم (ایلین Crombie و دانیل براونینگ) و دیگر شرکت کنندگان می دانستم که بیشتر از پاسخ ها. این می تواند گاهی اوقات احساس می کنم مثل الیور با داشتن یک گفتگو با خود است. اما تمام چیزی که نه تنها هر دو سرگرم کننده و آموزشی آن قطعا افزایش شتاب به عنوان نیم ساعت پیشرفت می کند.

خانم وزیر

10Bold, 9.30 pm

خوب در واقع این دیگر خانم وزیر. Bess McCord در حال حاضر خانم رئیس جمهور انتقال لودگی Tea Leoni باعث زحمت حتی اگر شخصیت او است پیدا کردن آن بیشتر از یک مبارزه است. مثل همیشه این نشان می دهد هوشمندانه شیپور خاموشی مسائل جاری در حالی که حفظ آن در دسترس براق. امشب یکی مداوم plotline حول محور تحقیقات به امکان تقلب در انتخابات. یکی دیگر از بررسی خرید اینترنتی از Bess’ نسخه جدید سبز معامله است.

در یک سوم Bess رزرو شده است برای پرتاب باز کردن زمین در یک بازی بیس بال. و در زمينه مسائل خانواده در ادامه به بی نظمی همراه است. نکته دیگر در این فصل بازی سرگرم کننده است که راه آن را به بررسی آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر شما برای اولین بار زن POTUS و تمام کنوانسیون های که ممکن است چالش. سطح schmaltz از خانم وزیر قرار می دهد برخی از مردم, اما اگر شما می توانید اجازه دهید که آن را در واقع شوخ کاملا سرگرم کننده و بسیار دقیق تر از آن را برای اولین بار به نظر می رسد.

دولت عمیق

SBS 10.45 pm

بسیار متفاوت را در امور بین المللی, عمیق دولت گرداند برای فصل دوم امشب و اگر شما نمی گرفتن فصل یک و صرف بیشتر از این قسمت بدونم که چی می گذرد – نگران نباشید. دومی هیچ ربطی به سابق. برخی از شخصیت های در حال اجرا رو به جلو اما این یک داستان مستقل و هر روایت سردرگمی بیشتر است با توجه به این واقعیت است که این نشان می دهد که در آن عمل و حرکت در سرعت فوق العاده خطرناک این توطئه است تودرتو و چند رشته آن را غیر ممکن است برای گفتن که یک goodie و که baddie و زمان و مکان و تغییرات هستند و بیش ثابت است. که نوع آنچه باعث می شود آن را بسیار سرگرم کننده است. شما نیاز به توجه اما در نهایت همه (یا اکثر) نازل شده است.

این زمان در اطراف این عمل در مراکز عمیقا بی ثبات ملت از مالی که در آن همه فن حریف, حوادث, در حال ارسال امواج از طریق هر دو در لندن و واشنگتن. Walton Goggins همچنان به نشان دادن خود را همه کاره تبدیل در اینجا به عنوان یک سرخورده CIA در حالی که بریت Victoria Hamilton نشان می دهد او با ظاهر شدن به عنوان یک سناتور آمریکایی با امنیت تبر به عمل خرد کردن یا اسیاب.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de