در حالی که شما ممکن است یا ممکن است این باور در قدرت از سنگ و کریستال در روح “آن را نمی تواند صدمه دیده را امتحان کنید,” ما, مشورت با Christa Westaway در خانه astrologist در خانه از شهود و انجی Banicki, ستاره عارف و تاروت خواننده توصیه می شود که کریستال ها و سنگ های افزایش تجربه ما در سال جدید بر اساس ویژگی های هر علامت زودیاک. و که نمی کند نیاز به کمی کمک اضافی به عنوان فصل جوایز به پایان می آید?

برج حمل

“برج حمل تمایل به کار با دل و روده خود را. اعضای این علامت اغلب شجاع trailblazers جعل خود را در مسیر منحصر به فرد خود می گوید:” Westaway. “گاهی اوقات آنها ممکن است فراموش نکنید که برای برقراری ارتباط با دیگران هستند چرا که آنها به سادگی در حال حرکت با سرعتی بیش از حد.”

او توصیه می کند آبی گلدستون, که به ترویج ارتباطات و پذیرش یک حقیقت اصیل

Banicki نشان می دهد یک سنگ است که اجازه می دهد تا به برج حمل “خود قدرت” در سال 2020 مانند sugilite.

برج ثور

محبوب ترین ها در انواع

“گاهی اوقات Tauruses می تواند یک کمی آهسته به قانون می گوید:” Westaway. “این برج ثور ادویه نفس اماره و لذت و اغلب می توان آن را سخت تر برای آنها را به گرفتن همه چیز انجام شده است.” او توصیه می کند زرد کمک می کند که جذب آنچه شما تمایل بیشتر و کمک می کند تا برای افزایش درایو و جاه طلبی.

با توجه به Banicki, 2020, برای, برج ثور علامت باز شدن چاکرای قلب است. او نشان می دهد که در این فرآیند به اشتراک گذاری سفر خود را با کسانی که در اطراف شما. آن خواهد بود مفید به دیگران است. او دوست دارد جید است که کمک خواهد کرد در حمایت از یک قلب باز.

برج جوزا

“با جیوه به عنوان حاکم آن سیاره Gemini تمایل به حرکت بسیار سریع می گوید:” Westaway. “نشانه گرایش به حکومت توسط ذهن و گاهی اوقات می تواند از دست رفته در داخل آن است.” او توصیه می کند چشم ببر کمک خواهد کرد که حمایت از طرز فکر مثبت. آن را نیز پشتیبانی از استقامت و نگه می دارد مشغول ذهن متمرکز شده است.

Banicki می گوید که در سال 2020 این برج تمرکز خواهد شد چاکرای شبکه خورشیدی. “سال است که در مورد داشتن قدرت خود را.” او توصیه: جاسپر زرد.

سرطان

“سرطان ها شناخته شده است به عقب نشینی به پوسته خود می گوید:” Westaway. “آنها به دنبال شفقت و بخشش. رز کوارتز باعث باز شدن چاکرای قلب است که مثبت برای ثبت نام.”

Banicki اشاره می کند که “این یک سال از پیدا کردن وضوح برای سرطان است. شما کشف خواهید کرد بیشتر شخصی خود را حقیقت در سال 2020 است. روشن کریستال moldavite اتصال شما به جهان هستی و به ارمغان می آورد در تاملات و شفاف به شما کمک کند ببینید روح خود را با وضوح.”

لئو

“لئوس در نظر گرفته خلاق و پادشاهان و ملکه ها از زودیاک می گوید:” Westaway. “آنها باید محترم شمرده شود. سنگ توصیه خاکستری بوتسوانا است که در آرام کردن سیستم عصبی به ارمغان می آورد بی طرفی و ترویج خلاقیت و بیان فردی.”

Banicki می گوید که در “سال 2020 شما باز تر به آنچه در حال آمدن است راه خود را از قبل از شما واقعا گرفتن در این درس شما یاد گرفته در سال گذشته است. Apophyllite شما کمک می کند تا شما برای اتصال به روانی خود را حواس که در حال تبدیل شدن بیشتر حاد به خصوص در شب.”

برج سنبله

“حکومت جیوه شما یک overthinker و تجزیه و تحلیل” Westaway می گوید. “شما در حال سازماندهی شده در ذهن خود را همیشه در برنامه ریزی های بعدی چیزی. شما همچنین صرف مقدار زیادی از انرژی ذهن در افراد دیگر در هزینه های خود را. تمساح جاسپر یک پرورش سنگ کمک می کند که به ذهن آرام است.”

“در سال 2020 شما مانند یک کیمیاگر” Banicki می گوید. “زرد کمک می کند تا شما را با نگرانی های غیر ضروری. Virgos تمایل دارند در داخل ذهن در مورد چیزهایی که نمی توانید کنترل کنید. زرد کمک می کند تا کاهش مزخرف نگران باشید.”

ترازو

“به برج میزان می خواهد همه چیز عادلانه بود و در هماهنگی. آنها لذت بردن از لذت بخش کشت فعالیت و توانایی برای دیدن همه دیدگاه در استدلال و می گوید:” Westaway. او توصیه آبی توری عقیق که “کمک می کند تا شما را به شما صحبت می کنند حقیقت است.”

Banickis می گوید که در سال 2020 “شما در حال از بین بردن زندگی خوب و حتی برخی از زندگی ترس. Fluorite را حمایت و تقویت درونی خود زیبایی است. رنگین کمان fluorite خاص کمک خواهد کرد که شما را به نسخه های گذشته صدمات عاطفی به باز کردن چاکرای قلب شما است.”

عقرب

“کژدم (عقرب) در نظر گرفته شود بسیار با روح با عمق احساس” Westaway می گوید. “آنها به راحتی می ترسم از آنچه دیگران می گویند. آنها یک “سوپر attracter” که گاهی اوقات می تواند در قرعه کشی انرژی های ناخواسته نسبت به آنها.” او توصیه می کند اسموکی کوارتز برای کمک به از بین بردن راکد یا ناخواسته انرژی است.

Banicki می گوید نشانه ای است که پله “به نور برای کمک به دیگران” و نشان می دهد rubelliteبه شما در حفظ و متصل به شور و شوق خود را و هدف.”

صورت فلکی قوس

“این علامت دارای یک جنگجوی خارجی با یک شاعر را داخل” با توجه به Westaway. “داشتن دلسوزی برای دیگران Sagittarian اغلب جوایز فلسفه و ارزش ها است.” توصیه می شود سنگ سنگ دلربا سبز است که “آرام بخش برای قلب و ترویج قدردانی است.”

Banicki اشاره می کند که بسیاری از “کار جدید پروژه های شما خواهد آمد در سال 2020 خواهد شد و احساس قریب به اتفاق. کلسیت کمک خواهد کرد به پاک کردن منفی و نگه دارید متمرکز هنگامی که با مسئولیت های متعدد در حالی که هنوز هم مسئول خود بودن است.”

برج جدی

“شناخته شده و قدرتمند در محیط زیست خود را, آنها گاهی اوقات می تواند تجربه کم انرژی است. برج جدی است سخت کوش و محکم اما تلاش برای نماینده به دیگران است. لپدولیت کاهش اضطراب و ترویج خواب و شفا.:

“توپاز را آرام و تسکین دهنده انرژی به Capricorns در حال حاضر” Banicki می گوید. “توپاز نیز حمایت از ذهن و قلب پاک و هرج و مرج در انرژی. 2020 به انتشار همه چیز است که dulling شما منحرف شما.”

برج دلو

“Aquarians شناخته شده اند که نابغه انرژی و پر از ایده های” Westaway می گوید. “مهم این است که این علامت به دنبال این ایده ها. اگر چه فضای ممکن است همیشه می دانیم که بهترین راه برای سازماندهی ایده های sodalite می توانید با اضطراب مرتبط با احساس ضعف و کمک به تعادل شهود با تفکر منطقی.”

Banicki نشان می دهد کوارتز شفاف برای علامت هوایی “برای تقویت هر چه انرژی آن را در نزدیکی. همچنین کمک می کند تا برای روشن شدن دور منفی و بلوک.”

برج حوت

“در نظر گرفته بالاترین معنوی ثبت نام در زودیاک Pisceans بسیار آمرزنده و انرژی در نظر گرفته با محبت و عملی” Westaway می گوید. “اعضای این علامت اغلب می تواند daydreamers که گاهی اوقات در تلاش برای انجام کارها. آنها بصری و احساس. Fluorite کمک می کند تا با سازمان و ایجاد یک کانال روشن در تاج. همچنین کمک می کند تا به تصمیم گیری است که هدف و نه احساسی.”

“سال 2020 در مورد تصفیه و دراز به برج حوت می گوید:” Banicki. “گارنت مغناطیسی در حمایت از تصفیه و سم زدایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im