واتساپ, بست پایین بیشتر در مکرر به جلو به بنیادی اطلاعات غلط

در تلاش برای رفع این مشکل از گسترش اطلاعات غلط WhatsApp روز سه شنبه گفت: این است راه اندازی یک ویژگی جدید به حد اغلب پیام های فرستاده شده. هنگامی که یک پیام قبلا فرستاده پنج بار آن را می توانید از این پس تنها فرستاده می شود یکی از چت در یک زمان.

از Facebook متعلق به برنامه پیام رسانی است که بیش از 400 میلیون کاربر در هند نیز اذعان گزارش که آخرین نسخه بتا در حال کار بر روی یک روش به کاربران اجازه می دهد برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد پیام های که ممکن است حاوی اطلاعات غلط و که به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته چند بار توسط کاربران.

“این ایده شامل نمایش یک نماد ذره بین در کنار این اغلب پیام های فرستاده شده به کاربران این گزینه برای ارسال این پیام به جستجو در وب که در آن آنها می توانند پیدا کردن اخبار نتایج و یا دیگر منابع اطلاعاتی. بررسی این پیام ها قبل از حمل و نقل ممکن است کمک به کاهش گسترش شایعات” واتساپ در بیانیه ای گفت.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند موارد در 3981, V-P Naidu می گوید بعد 7 روز بحرانی

دولت هند بارها مطرح از اطلاعات غلط در حال گسترش از طریق سیستم عامل های مختلف.

وزیر الکترونیک و فناوری اطلاعات Ravi Shankar پراساد گفت: اخیرا اقدام خواهد شد در برابر سیستم عامل رسانه های اجتماعی اگر آنها جلوگیری نمی کند خبر جعلی از حال گردش مورد در حال انجام Covid-19 بیماری همه گیر.

Facebook متعلق به WhatsApp در حال کار بر روی این موضوع از اطلاعات غلط برای برخی از زمان در حال حاضر. در ژانویه 2019 آن مجموعه جهانی محدودیت در ارسال پیام به محدود virality.

آن را معرفی جدید تنظیمات حریم خصوصی و دعوت از سیستم به کاربران اجازه تصمیم می گیرید که می توانید آنها را به گروه ها و ممنوعیت تا دو میلیون حساب در هر ماه اقدام به ارسال انبوه و یا خودکار پیام.

به منظور کمک به انتشار اطلاعات معتبر در مورد کوروناویروس و Covid-19 WhatsApp در حال کار با سازمان ها و دولت ها در هند و خارج از کشور.

همچنین بخوانید: آنچه PM وسیله مدرج بلند کردن اجسام از 21-day مستند

در هند واتساپ راه اندازی شد MyGov تاج مرکز خدمات در همکاری با دولت هند crowdsourced ایده های پلت فرم.

مشابه خدمات معرفی شده در چندین ایالت هند (دهلی +91 88000 07722 ماهاراشترا +91 20 2612 739 گجرات +91 74330 00104 Telangana +91 90006 58658 و کرالا +91 90722 20183) به کاربران اجازه می دهد برای پیدا کردن معتبر و دقیق اطلاعات در سراسر کشور هر دو زبان انگلیسی و منطقه ای خاص از زبان بیشتر کمک می رود برای راه اندازی در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>