هنگامی که ویکتوریا روزانه coronavirus اعداد شروع به پایین آمده است ؟


روز شنبه, Victoria, ثبت بالاترین تک روز افزایش جدید کروناویروس موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

آن را بسیار قابل توجه این واقعیت است که شروع به گرفتن کمی تکراری.

Grim tidings: Premier Daniel Andrews announces yet another record increase in the number of coronavirus cases in Victoria.

گریم مژده: برتر Daniel Andrews اعلام کرد و در عین حال یکی دیگر از رکورد افزایش در تعداد از coronavirus موارد در ویکتوریا.اعتبار:جو Armao

روز چهارشنبه اعلام 725 نفر نهم بود از اوایل ماه جولای که ویکتوریا تا به حال ثبت بزرگترین افزایش روزانه است.

اما چرا روزانه سوابق نگه دارید شکستن و چه سازنده آن است که به تمرکز در یک روز مجموع?

تبلیغات

برای شروع دیکین دانشگاه اپیدمیولوژی صندلی کاترین بنت گفت: تعداد زیادی از 725 موارد جدید در روز چهارشنبه بودند از شیوع بیماری شناخته شده در مراقبت از سالمندان مراکز.

“بسیاری از تلاش بیش از چند هفته گذشته بوده است سرکوب جامعه انتقال به طوری که ما نمی بینیم بزرگ شیوع بیماری های جدید. که امیدوارم اتفاق می افتد اما ما نمی خواهد آن را ببینید در حالی که ما هنوز هم دیدن شیوع بیماری شده اند که در قطار به صورت یک شماره از هفته هنوز هم باعث موارد جدید,” او گفت:.

در روز شنبه coronavirus به روز رسانی برتر Daniel Andrews با اشاره به تعداد فعال coronavirus موارد مرتبط با مراقبت از سالمندان خانه (هر دو در کارکنان و ساکنان) رسیده بود و در مجموع 1435 است که افزایش 249 در یک روز.

معلوم نیست چه مقدار از این افزایش موارد می آید از شماره جدید گزارش شده در روز چهارشنبه و چقدر می توانست ارتباط افرادی که آزمایش مثبت در روز گذشته در سن مراقبت از تنظیمات.

بعد از آن در کنفرانس مطبوعاتی معاون بهداشت و درمان افسر آلن چنگ به ذکر است که از 725 موارد جدید, 164 بسته بود به شیوع بیماری شناخته شده در مکان هایی مانند محل کار و مراقبت از سالمندان مراکز نسبت بالاتری نسبت به روزهای گذشته.

این نمودار نشان می دهد که تعداد موارد جدید در هر روز در ویکتوریا قصد بازگشت به تاریخ 1 ژوئن. خط قرمز هفت روز به طور متوسط کمک می کند که برای تنظیم به صورت روز به روز تغییرات.

به عنوان شما می توانید ببینید آن شده است می زنیم تا و تا و روز چهارشنبه آن را در بالاترین آن را به حال شده است برای ویکتوریا اما در چند هفته گذشته آن را wobbled کمی.

ما همچنین اضافه شده در برخی از حاشیه نویسی است که نشان می دهد که اقدامات جدید در محل قرار داده شد برای متوقف کردن گسترش ویروس. نگه داشتن در ذهن است که آن را طول می کشد حدود دو هفته برای هر مداخلات به اثر را با توجه به زمان آن طول می کشد برای کسی که قرارداد COVID-19 به نشان دادن علائم تست شده و سپس خود را دریافت نتیجه مثبت از مقامات بهداشتی.

بر اساس تجربه اولین مستند در ماه مارس زمانی که اعداد کاهش تقریبا تمام راه را از طریق آوریل بسیاری شده اند که انتظار چیزی شبیه به این زمان اتفاق می افتد.

اما بیش از این دوره از ژوئیه واکنش هر روز به روزانه تعداد بسیاری از رفت و از “هنگامی که اعداد شروع به پایین آمدن?” به “چرا اعداد پایین آمدن?” به “چرا اعداد متوقف شود؟”.

اما در نگاه به همین دلیل اعداد را نگه دارید رفتن تا ما را به تمرکز بر روی تحقیق ارزش و یا باروری عامل است که به اندازه گیری چگونه یک بیماری عفونی در حال گسترش است.

این نمودار از استاد بنت محاسبه R ارزش برای ویکتوریا از اواخر ماه ژوئن است. آن در مقایسه با تعدادی از عفونت های جدید در یک روز داده می شود با عفونت شماره پنج روز پیش. پنج روز انتخاب شد و به عنوان مرجع پنجره پروفسور بنت گفت: از آنجا که متوسط دوره کمون برای کوروناویروس.

هنگامی که آن را در آن نشان می دهد که افراد مبتلا به کروناویروس در حال آلوده کردن دو نفر دیگر به طور متوسط است که می تواند اعداد برای شروع دو برابر در عرض چند روز. هنگامی که آن را در زیر یک, مردم در حال آلوده کردن دیگران و روزانه مورد اعداد باید شروع به کاهش است.

به عنوان شما می توانید ببینید باروری عامل است که هنوز هم به طور مداوم بالاتر از یک است که به معنی تعداد مورد افزایش حفظ خواهد شد – اما نه در سطح که در آن جدید روزانه موارد اعداد شروع به دو و یا سه گانه هر چند روز.

پروفسور بنت گفت: محاسبات مکاتبه با دولت را داخلی سازی در عفونت نرخ و بهترین برآورد ممکن از در دسترس عموم داده است.

جداگانه تجزیه و تحلیل از Burnet, موسسه و منتشر شده در مجله پزشکی استرالیا این هفته پیدا کرده است مثل نسبت رفت و از 1.75 در آغاز ماه ژوئیه به 1.16 در پایان ماه ژوئیه.

به عنوان Burnet موسسه معاون مدیر و بیماری های عفونی پزشک مارگارت Hellard توضیح داد: این بدان معناست که در اوایل ماه ژوئیه اگر 10 نفر با coronavirus آنها گسترش آن به حدود 17 یا 18 نفر دیگر.

در حال حاضر اگر 10 نفر آلوده آنها تصویب آن را به 11 یا 12 نفر دیگر. در ویکتوریا مورد این بدان معناست که 500 مورد جدید را افزایش به حدود 580 بیشتر موارد حدود یک هفته پایین خط.

“برای این هفته آن را تعجب آور نیست که ما باید به همان تعداد از موارد اگر نه 10 درصد بیشتر موارد به دلیل R ارزش بودن آنچه در آن است” استاد Hellard گفت.

“امیدوارم در یک هفته یا دو هفته تحقیق ارزش خواهد سقوط به زیر یک و ما شاهد یک کاهش در تعداد موارد در هر روز پس از آن.”

در صورتی که R مقدار باقی مانده بود در 1.75 از طریق این دوره از ماه گذشته Burnet Insitute را مدل سازی نشان می دهد اعداد خواهد رسید – پیش بینی بین 9000 و 37,000 موارد بیشتر از آنچه ثبت شد.

استاد Hellard گفت: در مرحله سوم محدودیت های موثر بوده است اما نه به اندازه کافی موثر به درایو R ارزش زیر یک, اما این افزایش محدودیت ممکن است چه درایوهای کردن اعداد.

“این است که هنوز هم یک نگرانی واقعی. تعداد کسانی که همه یک نفر کسی را دوست داشت یک بیمار شدن و در معرض خطر مرگ در اثر این بیماری,” او گفت:.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه را به ثبت رساند جوانترین coronavirus مرگ یک مرد در 30s خود را در حال مرگ از COVID-19.

“اگر ما به که R ارزش به پایین و پایین ماندن ما نیاز به همکاری جامعه این است که نه فقط در مورد یک دولت در آوردن محدودیت اندازه گیری آن است که در مورد جامعه درگیر در پاسخ” استاد Hellard گفت.

“در 18 ماه آینده ما در حال رفتن به دریافت یک واکسن یا گلوله نقره ای برای درمان coronavirus. این راه حل به ما چگونه مدیریت این است به آمده از درون جامعه است.”

در روز چهارشنبه coronavirus به روز رسانی, معاون بهداشت و درمان افسر آلن چنگ گفت که او امیدوار اعداد شروع به پایین آمدن در “هفته آینده یا چند هفته آینده”.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>