که در آن سحر و جادو اتفاق می افتد: در داخل نویسندگان خانه

بسیاری از رمان نویسان مشتاق زحمت برای سال در نسخ خطی در حالی که کار کم پرداخت مشاغل روز به پایان می رسد دیدار. برای خوش شانس چند, اما, بهترین فروشنده به ارمغان می آورد با آن شهرت و آزادی مالی است. در حالی که همه تبدیل به چند میلیونرهای ادبی موفقیت اجازه می دهد تا نویسندگان موفق و آزادی به زندگی ایده آل خود را خلاق مساکن.

ادیت وارتون Newport, R. I.

رمان نویس و داستان کوتاه, نویسنده, ادیت وارتون, ندارد, برای مقابله با مشکلات از فقر به عنوان او متولد شد به یک مرفه نیویورک ، بهترین و شناخته شده برای او رمان “عصر معصومیت” که برنده پولیتزر سال 1921 جایزه وارتون سابق oceanfront و مستغلات در نیوپورت, R. I. یک 11,000 فوت مربع کرگدن با هشت اتاق خواب و سه حمام و سرویس بهداشتی فقط به فروش می رسد برای $8.6 میلیون, با توجه به Realtor.com. نویسنده خریداری شده او را با خود به خانه سپس شوهر ادوارد رابینز وارتون در سال 1893 برای 80.000 دلار — حدود 2.3 میلیون دلار امروز. بد نیست برای یک عمارت نویسنده شرح داده شده در زندگینامه خودنوشت او به عنوان “زشت خانه های چوبی با نیم هکتار از سنگ و illimitable مایل از اقیانوس اطلس.” در علاوه بر این به خانه اصلی است که یک کالسکه خانه با 3 اتاق خواب.

خانه غرق در جزئیات تاریخی از جمله قالب mantels و مقدار زیادی از چیت. دیوار و سقف غلغله dizzyingly از طریق طیف رنگ — گراوند خون قرمز کبود هلو, نور, سبز, آبی, و بیشتر. وجود دارد یک چوب paneled مطالعه بیلیارد اتاق ها و درب های فرانسوی است که به اقیانوس. و شما پس از دفع وجود دارد همچنین یک اتاق برای برش گل.

در حالی که وارتون که معروف دچار حملات شدید افسردگی ممکن است او قدردانی خانه (او بعد از انتقال به فرانسه) اموال نگه داشته است در جامعه بالا پس از او زندگی می کردند وجود دارد. اخیر فروشنده ویکتوریا فرمانده Mele و جو Mele. قبلا اموال متعلق به Mele مادر ماریون “Oatsie” چارلز بزرگ dame نیوپورت جامعه و شناخته شده در واشنگتن مقتدر که در سال 2018 در سن 99.

جوان گفت: Mele Realtor.com که او شخصی از آشنایان خریداران جدید و قدردانی معامله در نظر گرفتن محل با وجود این بیماری همه گیر.

عامل لیست شد Kendra C. Toppa از لیلا Delman وابسته کریستی بین المللی املاک و مستغلات.

Stephen King — بنگور من

شما می خواهم تصور کنید استاد وحشت Stephen King به زندگی در خانه های تاریخی است که به نظر می رسد به عنوان اگر آن را می تواند خالی از سکنه است. و او ندارد! ترساندن شاه سپری کرده است بیشتر خود موفق سال زندگی در یک قرمز خون عمارت با مزین دروازه تاب با جهنمی خفاش ها. به تازگی او و دیرین خود را همسر Tabitha را تبدیل به برف پرندگان و اغلب خود را صرف زمستان در فلوریدا. تا حدودی به دلیل شدید توریستی مورد علاقه در اطراف خود معروف خانه قرمز, پادشاه همچنین صرف زمان در یک خاصیت دیگر در Oxford County Maine. پس بنگر شورای شهر باید اجازه پادشاه به محیط را تغییر دادن خود با اشاره به خانه به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی به خانه یک بایگانی از کار خود را و آن را باز کنید تا برای بخشی از سال را به بازدید از نویسندگان (تنها با وقت قبلی).

“پادشاه خانواده شده است و فوق العاده به شهر بنگور در طول زمان و اهدا به معنای واقعی کلمه میلیون ها دلار به علل مختلف در جامعه” بنگور عضو شورای شهر برگن Sprague گفت: نورد سنگ. “حفظ میراث او در اینجا در بنگور مهم است که برای این جامعه.”

مارلون جیمز — Minneapolis, MN

جامائیکا-نویسنده آمریکایی مارلون جیمز برنده معتبر Man Booker Prize در سال 2016 برای “تاریخچه مختصری از هفت قتل.” بازگویی ترور Bob Marley شد پیشگامانه ادغام واقعیت و داستان بافی در داستان گی قاتل و سنگ نورد روزنامه نگاران در کنار رگی سوپراستار. آن follow-up “پلنگ سیاه, قرمز, گرگ,” فینالیست ملی کتاب جایزه خود را ادامه داد: نویسنده ژانر خم سفر ادغام آفریقایی اسطوره و فولکلور با بالا فانتزی.

تعجب آور آن است که شاید James’ تخیل زنده کست آن جادوها از برفی, مینیاپولیس, جایی که او یک استاد در Macalester College. او نوشتن لانه خرگوش و غیره است یک غیرمتعارف انبار پر از کتاب فرهنگ پاپ, آثار هنری, عکس, سوابق و گیاهان است.

“من همیشه دوست داشتم این ایده از اتاق نشیمن به عنوان فضای اجتماعی,” او گفت که نیویورک تایمز در سال 2016. “به عنوان یک نویسنده من به تنهایی بیشتر از زمان, بنابراین من می خواهم سرگرم کننده است. وجود دارد خواهد بود و شراب و زیتون و بیش از مردم است. معمولا من پخت و پز مواد غذایی جامائیکا.”

J. K. Rowling — ادینبورگ و Perthshire اسکاتلند

هری پاتر, نویسنده, J. K. Rowling یک میلیاردر را بدست آورده و حدود 100.000 دلار در هر روز از فروش کتاب های الکترونیکی به تنهایی. پرکاری کاتب جاست تقسیم وقت خود را بین دو خانه در اسکاتلند — زمین از عرفان, اسطوره ها و سرد صبح. (او همچنین صاحب یک گرجی خانه در لندن گران کنزینگتون) یکی است در ادینبورگ که او خریداری شده در سال 2009 و دیگر املاک کشور در Perthshire که او به دست آورد و در سال 2001.

رولینگ است که دوره نقاهت بعد از Covid-19 شد و در این میان بازسازی خود ادینبورگ خانه و نصب 4 پا دروازه امنیتی در املاک او هنگامی که او آمد با این بیماری با توجه به ایمیل های روزانه.

در سال 2015 او خود را فروخته هاگوارتز-سبک ادینبورگ عمارت $2.25 میلیون. قبل از آن او به فروش می رسد یکی دیگر از ادینبورگ تاریخی خانه برای $2.25 میلیون در سال 2012.

George R. R. Martin, Sante Fe, NM

با وجود اینکه یک میلیونر چند George R. R. Martin ساکن در یک نسبتا کم ساختمان در Sante Fe, New Mexico. در واقع از خارج آن را سخت به این باور است که پرکار بازی تاج و تخت خالق را در جایی تا کلید پایین صفحه اصلی. بنابراین او دارای خواص دیگر در همان خیابان اما وقتی پرسیده شد که چرا او زندگی نیست در برخی از حماسه قلعه قرون وسطی با یک پل متحرک ها, خندق, مکانیکی اژدها تنفس بنزین سوخت آتش او گفت بریتانیا دیلی تلگراف “من نمی خواهم شهرت برای رفتن به سر من.”

این تنها زمانی که شما گام به گام در داخل یکی از خواص و دیدن یک کتابخانه اتاق اختصاص داده شده به خود نویسنده آثار و مجسمه از آنها را که ممکن است این تصور وجود دارد چیزی کمی متفاوت در مورد صاحب آن است. اوه نیز وجود دارد که پنجره های شیشه ای رنگی با نجابت خانوادگی از خانه ها در این کتاب است. با توجه به نوع خانه مارتین می تواند در ساخت این refreshingly ساده و ضد مشهور است. شایعه است که مارتین هنوز یک لیست شماره تلفن بیش از حد.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>