صادر شده در: بروز رسانی:

کاخ سفید روز چهارشنبه در اعتراض به انتشار یک کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بازی یک نقش محوری در یک فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین, در حالی که اعضای سنای آمریکا خواسته یک ولگردی و قانونی شکنی از سوالات در استیضاح محاکمه.

تبلیغات

یک نامه از کاخ سفید و شورای امنیت ملی به بولتون وکیل گفت: این مقاله بر اساس یک بررسی مقدماتی به نظر می رسد حاوی “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده.”

برخی از مواد تلقی شد راز بالا و می تواند “علت فوق العاده قبر آسیب به امنیت ملی” با توجه به نامه مورخ Jan. 23 به بولتون وکیل. نامه ظاهر با سنا در میان یک نبرد تن به تن بیش از اینکه برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در بخش با توجه به انجام شرح داده شده توسط بولتون در مقاله.

 

تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه از وقایع بولتون نوشت: در این کتاب منتشر نشده نسخه خطی که رئیس جمهور به او گفت که او می خواست برای توقف $391 میلیون در امنیت کمک به اوکراین تا کیف دنبال تحقیقات به دموکرات ها از جمله بایدن و معاون رئیس جمهور سابق پسر هانتر بایدن نیویورک تایمز گزارش داد.

“تحت قانون فدرال و عدم اطلاع توافق نامه مشتری خود را امضا شده به عنوان یک شرط برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده در این مقاله ممکن است منتشر نمی شود و یا در غیر این صورت فاش بدون حذف این اطلاعات طبقه بندی شده” نامه است.

مقاله ارسال شده بود به کاخ سفید برای قبل از انتشار بررسی یک فرایند است که مدنی و آزادی خواهان را می دهد گفت: دولت بیش از حد قدرت به سانسور سخنرانی.

دموکرات مشاهده بولتون به عنوان یک شکل است که می تواند کمک به آنها را تحکیم مورد خود را در برابر رئیس جمهور است. گزارش در مورد این کتاب مطالب به نظر می رسد برای تقویت استدلال خود را در دادگاه. دموکرات ها می خواهید تماس بگیرید بولتون یک جمهوری خواه سیاست خارجی شاهین و تعداد دیگری از مقامات به شهادت. مغلوب ساختن پیشی جستن همکار جمهوری خواهان در سنا را در برابر ایده داشتن هر گونه شهود.

در این نامه گفت که کاخ سفید خواهد بود در تماس با بولتون وکیل با “راهنمایی” به صورت نسخه خطی تجدید نظر.

سناتور آغاز کرد و این دو برنامه ریزی شده روز طرح سوال برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی و قانونگذاران دموکرات در مجلس نمایندگان که در خدمت به عنوان دادستان در دادگاه به اتهام سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره ناشی از درخواست خود که اوکراین بررسی سیاسی رقیب جو بایدن.

سناتور دموکرات استفاده می شود سوالات خود را به تلاش برای تضعیف دفاع ارائه شده توسط برگ برنده تیم حقوقی و پرونده خود را برای شاهدان از جمله بولتون. جمهوری خواهان با استفاده از پرسش های خود را به تلاش برای تقویت این مشاجره از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم است که او مرتکب نشده یک impeachable جرم حتی اگر بولتون اظهارات درست هستند.

سنا می رود که به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن اما اجازه می دهد شاهدان مانند بولتون می تواند به تحمیل آسیب های سیاسی او را به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر. 3. بایدن یک نامزد پیشرو برای نامزدی حزب دموکرات را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن.

بولتون اتهامات به قلب از استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. دموکرات ها گفته اند تهمت تجاوز قدرت خود را با استفاده از امنیت کمک های تصویب شده توسط کنگره برای کمک به اوکراین در نبرد روسیه و حمایت از جدایی طلبان – به عنوان یک اهرم برای به دست آوردن یک قدرت خارجی به لام یک رقیب سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی گفته است که شواهدی در حمایت از این اتهام بر اساس شایعات.

یک بولتون سخنگوی تا به حال هیچ اظهار نظر در کاخ سفید نامه. نه خود ناشر و نه وکیل بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

یک رای در شاهدان

سنا می رود که در روز جمعه به رای گیری در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان. دموکرات ها نیاز به چهار خواهان پیوستن به آنها را برای به دست آوردن اکثریت در 100 کرسی مجلس سنا. رهبران جمهوری خواه به امید رای به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به تبرئه تهمت ترک کرد.

از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از اتاق را به دو سوم اکثریت. وجود دارد 53 سناتور جمهوریخواه و هیچ یک علنا حمایت خود حذف. دموکراتیک-چراغ خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در بولتون در توییتر. او گفت: بولتون “نمی تواند مورد تایید برای سفیر ایران در سازمان ملل سال پیش نمی تواند دریافت تایید برای هر چیزی پس از, ‘التماس من برای یک غیر سنا تایید کار” و افزود که “اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده که بولتون که خود را به کاخ سفید ارسال در سپتامبر “می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی است. که انجام این کار؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن که رد بولتون حساب در گفت و اخراج بولتون. Bolton, سیاست خارجی هاوک که در خدمت به عنوان موقت “زنگ تفریح منصوب” را به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد تحت جمهوری خواه رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش گفته است او را ترک کنید.

در پاسخ به سوال بالا سنا دموکرات چاک شومر, سرب, خانه دادستان آدام شیف گفت: وجود خواهد داشت هیچ راهی برای یک محاکمه عادلانه و بدون شاهد است.

“و هنگامی که شما یک شاهد به سادگی مربوطه به عنوان جان بولتون که می رود به قلب از جدی ترین و فاحش ترین رئیس جمهور سوء که داوطلب می آیند و شهادت – به نوبه خود او را دور به دنبال راه های دیگر من فکر می کنم عمیقا در تضاد با بودن یک داور بی طرف,” شیف گفت.

دموکراتیک سوال و درخواست پاسخ از خانه دادستان که تهمت نمی نیاز به متعهد قانونی جرم به اعدام محکوم شده است. جمهوری خواهان خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا سوالات با هدف متقاعد کردن سناتورها که از خانه روند استیضاح شد نامشروع از شروع.

سناتور ارسال سوالات در نوشتن به خواندن با صدای بلند توسط ایالات متحده قاضی جان رابرتز که ریاست دادگاه.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de