که رئیس هشدار می دهد که کشورهای در حال مصرف نمی coronavirus جدی: ‘این یک مته’

صادر شده در: بروز رسانی:

بهداشت جهانی مقامات هشدار داده اند که کشورهای مصرف نمی coronavirus بحران به طور جدی به اندازه کافی به عنوان شیوع یافت در سراسر اروپا و در ایالات متحده که در آن کارگران پزشکی صدا هشدارهای بیش از یک “نگران کننده” عدم آمادگی بیمارستان.

تبلیغات

بازارهای جهانی سقوط دوباره بیش از نگرانی در مورد تاثیر بر اقتصاد و به عنوان کشورهای در زمان بیشتر گام های جدی برای جلوگیری از سرایت یک بیماری است که به کشته شدن بیش از 3300 نفر و آلوده تقریبا 100,000 در برخی از 85 سازمان ملل.

موارد افزایش یافت و در ایتالیا و فرانسه و یونان و ایران در حالی که یک کشتی کروز برگزار شد دریایی در کالیفرنیا به آزمون مسافران نشان دادن علائم بیماری — بازتاب دلخراش قسمت در ژاپن چند هفته پیش که دیدم صدها نفر آلوده بر روی یک صخره است.

این بیماری همه گیر است wreaked ویران کردن بر روی کسب و کار بین المللی, گردشگری, رویدادهای ورزشی و مدارس با تقریبا 300 میلیون دانش آموز به خانه فرستاده می شود در سراسر جهان.

حتی دین تحت تاثیر قرار است: واتیکان گفت: پاپ فرانسیس ممکن است مجبور به تغییر برنامه خود گردشگران منع شده اند از بیت لحم و عربستان سعودی تخلیه اسلام جنش سایت در مکه به جماهير آن است.

چین — که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته — هنوز حساب برای اکثر موارد و مرگ و میر است اما عفونت در حال حاضر در حال افزایش سریع تر در خارج از کشور با کره جنوبی, ایران و ایتالیا عمده نقاط.

سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه که یک “لیست” از کشور نشان داده نمی شود “سطح تعهد سیاسی” نیاز به “مطابقت با سطح تهدید همه ما چهره”.

“این است که یک مته” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت:.

“این بیماری همه گیر است که یک تهدید برای هر کشوری غنی و فقیر است.”

Tedros به نام سران دولت در هر کشور را به اتهام پاسخ و “هماهنگی همه بخش ها” به جای خروج از آن به سلامت وزارتخانه است.

آنچه که مورد نیاز او گفت: “تهاجمی آمادگی.”

در ایالات متحده, بزرگترین پرستاری اتحادیه گفت: در یک نظرسنجی از هزاران نفر از پرستاران شاغل در بيمارستان نشان داد “واقعا نگران کننده” نتایج.

“آنها نشان می دهد که درصد زیادی از ملت ما بیمارستان ها آمادگی با خیال راحت به رسیدگی COVID-19 گفت:” جین Thomason, یک متخصص بهداشت اروپا ،

پرستاران در حال کار بدون لازم تجهیزات حفاظت شخصی و عدم آموزش و پرورش و آموزش برای دست زدن به این بیماری گفت: پرستاران ملی ایالات مدیر بانی Castillo.

کشور صرف

کنگره آمریکا تصویب اضطراری $8.3 میلیارد دلار در هزینه های لایحه برای مبارزه با کروناویروس در روز پنج شنبه به عنوان تعداد موارد یافت در این کشور غربی و مرگ و میر رسیده 12.

بیش از 180 نفر آلوده در ایالات متحده است.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خطر و گفت که نتیجه گیری از 3.4 درصد مرگ و مير بود “نادرست”.

دریاسالار برت Giroir, معاون وزیر بهداشت, برآورد مرگ و مير در “جایی بین 0.1 درصد و یک درصد” — نزدیک به آنفلوآنزای فصلی-با توجه به بالا بودن تعداد موارد گزارش نشده.

مسافران در کشتی کروز رشته در سواحل سان فرانسیسکو شد محدود به کابین خود پنج شنبه به عنوان آزمايشات انجام شده برای تعیین اگر هر یک از نزدیک به 3,500 مهمانان و خدمه بود قرارداد جدید کروناویروس.

مقامات بهداشت صدا زنگ پس از دو مسافر که در هیئت مدیره در طول یک سفر قبلی بین سان فرانسیسکو و مکزیک بعد مریض شد و یکی از آنها درگذشت.

بزرگ شاهزاده خانم متعلق به شاهزاده Cruises این شرکت که عمل الماس شاهزاده خانم — coronavirus زده کشتی برگزار شد خاموش ژاپن در ماه گذشته از آن بیش از 700 نفر تست مثبت و شش درگذشت.

چین واردات موارد

موارد در چین به تدریج کاهش یافته است که ده ها میلیون نفر از مردم باقی می ماند و تحت سخت قرنطینه حاوی ویروس است.

اما تازه عفونت افزایش یافت و برای دومین روز متوالی در روز جمعه با 143 مورد جدید و 30 مرگ و میر بیشتر.

چین مرگ و میر در حال حاضر در 3,042 با بیش از 80,500 عفونت.

پکن چهره یک نگرانی جدید با تعدادی از موارد وارداتی از خارج از کشور افزایش به 36.

اما موارد در حال افزایش سریع تر در کشورهای دیگر.

ایتالیا که بزرگترین شیوع در اروپا دستور داده است تا مدارس و دانشگاه ها تعطیل تا مارس 15 و در روز پنج شنبه گزارش داد افزایش شدید مرگ و میر آوردن مجموع 148.

فرانسه همچنین گزارش های شیب دار پرش در موارد آوردن مجموع آن به 423 با هفت مرگ و میر به عنوان رئیس جمهور امانوئل پاکسازی هشدار داد این کشور به سمت یک “اجتناب ناپذیر” بیماری همه گیر.

ایتالیا رونمایی از 7.5 میلیارد یورو ($8.4 میلیارد دلار) اقتصادی طرح نجات در حالی که کره جنوبی — دوم جهان بزرگترین کانون پس از چین — پیشنهاد کرده است یک بودجه اضافی از $9.9 میلیارد دلار است.

بازارهای سهام در آسیا بودند به شدت پایین روز جمعه با توکیو از دست دادن بیش از 3.0 درصد استراحت پس از یک فروش دیگر در وال استریت به عنوان معامله گران اخم در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>