که اعلام COVID-19 ‘یک بیماری همه گیر’, نگران ‘هشدار دهنده سطح انفعال’

صادر شده در: بروز رسانی:

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه که جهانی coronavirus بحران است و در حال حاضر یک بیماری همه گیر ابراز افزایش هشدار در مورد نصب عفونت.

تبلیغات

“ما عمیقا نگران هر دو سطح هشدار دهنده از گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال. ما در نتیجه این ارزیابی که COVID-19 را می توان مشخص به عنوان یک بیماری همه گیر” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus یک کنفرانس خبری گفت.

“همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر. اگر کشورهای تشخیص, تست, درمان, منزوی, ردیابی و بسیج مردم خود را در پاسخ” Ghebreyesus گفت.

رمان coronavirus که ظهور در چین در ماه دسامبر به گسترش در سراسر جهان متوقف صنعت آوردن پروازها متوقف بسته شدن مدارس و مجبور به تعویق افتادن رویدادهای ورزشی و کنسرت.

این که اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی خود را “بالاترین سطح هشدار” در ژانویه 30 هنگامی که وجود دارد کمتر از 100 مورد از COVID-19 خارج از چین و هشت مورد از انسان به انسان انتقال این بیماری است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 118,000 موارد در 114 کشور و 4,291 مردم فوت کرده اند Ghebreyesus گفت: با اعداد رود به صعود.

این که دیگر یک دسته برای اعلام یک بیماری همه گیر به جز آنفلوانزا است.

اما که مقامات حاکی از هفته ها است که آنها ممکن است استفاده از کلمه “همه گیر” به عنوان یک اصطلاح توصیفی اما تاکید کرد که آن را حمل می کند اهمیت قانونی. رمان coronavirus نیست آنفولانزا.

تحت آن سیستم قبلی ژنو-آژانس بر اساس اعلام 2009 H1N1 آنفلوآنزای خوکی شیوع یک بیماری همه گیر. آن را تبدیل به خفیف منجر به برخی انتقاد, پس از شرکت های دارویی با عجله توسعه واکسن و مواد مخدر.

(FRANCE 24 با آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>