که Ghislaine ماکسول اپستاین محرم بازداشت توسط FBI?


Ghislaine ماکسول پیشین و دیرین کاردانی از اواخر متهم مجرم جنسی جفری اپستین بازداشت شده است در آمریکا به اتهام کمک به فریب دختران زیر سن قانونی بودند که سپس مورد آزار جنسی توسط اپستین.

ماکسول نگه داشته است مشخصات پایین پس از مرگ در ماه اوت اپستاین یک سرمایه گذار بود که متهم به تجاوز و قاچاق دختران زیر سن قانونی بیش از نزدیک به دو دهه است. برخی از اپستین مقتولین باید گفت ماکسول جلب و جذب آنها را به دایره خود را که در آن آنها مورد آزار جنسی توسط او و دوستان قدرتمند.

Ghislaine Maxwell, in a black dress, pictured with her father, British media tycoon and fraudster Robert Maxwell.

Ghislaine ماکسول در یک لباس سیاه و سفید تصویر با پدرش, انگلیسی, رسانه های سرمایه دار خیلی مهم و متقلب رابرت ماکسول.
اعتبار:Apha مطبوعات/Australscope

در اینجا برخی از حقایق در مورد او:

  • Maxwell, 58, قبلا متهم شده است در دادگاه براده از تسهیل جنس قاچاق عمل آورده است که دختران به اپستین مجلل خانه منهتن, اما او تا به حال نشده متهم جنایی تخلف است. وکیل او نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.
  • ماکسول بود و از اپستاین شد که یک عضو از حلقه درونی خود را. در سال 2003 Vanity Fair مقاله اپستاین به نقل از به نقل ماکسول بود و خود را “بهترین دوست”.
  • او دختر اواخر انگلیسی, رسانه های نجیب زاده رابرت ماکسول که تاسیس یک خانه چاپ و نشر و متعلق به شایعات از جمله Daily Mirror. این ظهور پس از رابرت ماکسول مرگ مرموز در سال 1991 است که او تا به حال غارت صدها میلیون دلار از صندوق بازنشستگی کارکنان برای سرپا نگه داشتن خود را فاسد امپراتوری کسب و کار.
  • در اوایل 1990s, Ghislaine ماکسول به نیویورک نقل مکان کرد جایی که او کار کرده فروش املاک و مستغلات. در اطراف این زمان او شروع به رابطه عاشقانه با اپستین یک سرمایه گذار است که در زندگی اسراف سبک و با حضور در جامعه بالا ،
Donald Trump and his future wife Melania Knauss, pictured in 2000 with Jeffrey Epstein and Ghislaine Maxwell.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسر آینده خود را Melania Knauss تصویر در سال 2000 با جفری اپستین و Ghislaine ماکسول.اعتبار:گتی ایماژ

  • برخی از اپستین مقتولین باید گفت ماکسول جلب و جذب آنها را به دایره خود را که در آن آنها مورد آزار جنسی توسط او و دوستان قدرتمند.
  • در سال های 2013 و 2014 ماکسول صحبت در سازمان ملل متحد در ظرفیت خود را به عنوان بنیانگذار TerraMar پروژه اقیانوسی حفاظت ،
  • ماکسول تا حد زیادی از بین رفته از نمایش عمومی در سال 2016 و به خصوص گریزان پس از اپستاین بود به اتهام قاچاق جنسی.
  • به واشنگتن پست در گزارش ماه اوت که همسایه گفت: ماکسول تا به حال شده است در یک زندگی منزوی اقیانوس-مقابل عمارت در ماساچوست متعلق به یک تکنولوژی کارآفرین اسکات Borgerson که کاهش یافته است به بگویید که آیا روزنامه ماکسول در آن زندگی می کردند با او.
  • انگلیسی تلخیص خورشیدگفت: در ماه نوامبر بود که آن را ارائه 10000 پوند ($18,000) پاداش برای اطلاعاتی در ماکسول محل.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *