که پیام به جوانان در شیوع کروناویروس: “شما نمی شکست ناپذیر’

Coronavirus می تواند سلامت و یا کشتن افراد جوان نیز هست و آنها نیز باید جلوگیری از mingling و گسترش آن به مسن تر و بیشتر مردم آسیب پذیر سازمان بهداشت جهانی گفت: در روز جمعه.

با بیش از 210,000 موارد گزارش شده در سراسر جهان و مرگ و میر 9,000 هر روز به ارمغان می آورد یک “جدید و غم انگیز نقطه عطف” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“اگر چه افراد مسن ترین آمار افراد جوان هستند در امان نیست. داده ها از بسیاری از کشورها به وضوح نشان می دهد که افراد زیر 50 را تا درصد قابل توجهی از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان,” Tedros گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

“امروز من یک پیام برای مردم: شما شکست ناپذیر نیست و این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای چند هفته و یا حتی شما را بکشند. حتی اگر شما نمی توانید بیمار انتخاب شما را در مورد که در آن شما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کس دیگری است.”

اما برای اولین بار مرکزی چین در شهر ووهان شیوع این بیماری را در کانون گزارش هیچ مورد جدید در روز پنج شنبه “با ارائه امیدوارم که برای بقیه جهان است که حتی در شدید ترین وضعیت می توان در اطراف” Tedros گفت.

در میان جهانی از کمبود دنده محافظ برای کارکنان بهداشت و آزمونهای تشخیصی تولید کنندگان چینی توافق کرده اند که برای تامین این که, او گفت:. ترتیبات در حال نهایی شدن و حمل و نقل هماهنگ به restock آن دبی انبار به کشتی لوازم جایی که آنها بیشتر مورد نیاز او اضافه شده است.

“پل هوایی” خواهد شد مورد نیاز برای تسریع در منابع به کشورهای حیاتی برای سلامت کارگران به عنوان بسیاری از به طور منظم پروازهای لغو شده اند به گفته دکتر مایک رایان که بالا اورژانس متخصص.

این است که توزیع 1.5 میلیون تست های آزمایشگاهی در سراسر جهان و نیاز به آن ممکن است به طور بالقوه 80 بار است که به صورت همه گیر است.

رایان در مورد خواسته ایران است که جشن سال نو ایرانی آن را به عنوان جنگ coronavirus که به کشته شدن بیش از 1400 نفر و آلوده نزدیک به 20 ، 000 وجود دارد — گفت که این جشن باید تغییر یافتهاست.

تجمع جمعی “نمی تواند تنها تقویت این بیماری اما آنها می توانند در انتشار این بیماری بسیار دور از مرکز” او گفت:. “به طوری که آنها می تواند بسیار بسیار بسیار بسیار خطرناک در شرایط اپیدمی مدیریت است.”

این است که معطوف به توصیه “فاصله فیزیکی” به جای اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از انتقال ویروس, مقامات گفت.

“ما در حال به می گویند: “فاصله فیزیکی” و آن را بر روی هدف به دلیل ما می خواهیم مردم را به باقی می ماند متصل,” گفت: دکتر ماریا Kerkhove که اپیدمیولوژی.

“بنابراین پیدا کردن راه هایی برای انجام این کار پیدا کردن راه از طریق اینترنت و از طریق رسانه های اجتماعی مختلف به باقی می ماند متصل به دلیل سلامت روانی خود را رفتن را از طریق این (همه گیر) شده است فقط به عنوان مهم به عنوان سلامت جسمی خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>