که ارتقاء جهانی خطر ابتلا به کروناویروس گسترش به حداکثر سطح

صادر شده در: بروز رسانی:

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد روز جمعه به روز رسانی جهانی در معرض خطر از کروناویروس جدید به بالاترین سطح خود گفت: در ادامه افزایش در موارد و کشورهای آسیب دیده بود “به وضوح نگرانی”.

تبلیغات

“ما در حال حاضر افزایش یافته است ارزیابی ما از خطر گسترش و ابتلا به تاثیر COVID-19 بسیار بالا در سطح جهانی” سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت:.

“ما نمی دیدن شواهد به عنوان رتبهدهی نشده است که این ویروس در حال گسترش است آزادانه در جوامع است. تا زمانی که مورد, ما هنوز هم شانس حاوی این ویروس” او گفت:.

“کلید حاوی این ویروس این است که برای شکستن زنجیره انتقال او گفت:” تاکید بر اهمیت افراد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از سرایت.

‘ترس شایعات و انگ’

“ما بزرگترین دشمن است نه ویروس خود را, آن را, ترس, شایعات و ننگ و ما بزرگترین دارایی حقایق دلیل و همبستگی” او گفت:.

Tedros نیز گفت: بیش از 20 واکسن در توسعه در سطح جهانی و چند درمان در کارآزمایی های بالینی با نتایج مورد انتظار “در چند هفته”.

مایکل رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که “مدعی” به درخواست اگر شیوع بیماری در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر.

اگر که نام آن را یک بیماری همه گیر “ما اساسا پذیرش است که هر انسانی در این سیاره خواهد بود که در معرض ویروس. داده ها نشان نمی دهد که” او گفت:.

“اگر ما اقدام نمی کند که ممکن است آینده ای که ما به تجربه” او گفت:, و اضافه کرد که “بسیاری از آینده این بیماری همه گیر است که در دست خودمان”.

اتحادیه اروپا و وزرای بهداشت برای برگزاری coronavirus جلسه بعدی سهشنبه

اتحادیه اروپا و وزرای بهداشت دیدار خواهد کرد جمعه آینده “به بحث در مورد اقدامات مربوط به COVID19 شیوع” یک سخنگوی کمیسیون اروپا اعلام کرد روز شنبه در توییتر.

در این دیدار که قبلا برنامه ریزی شده.

از جمله آخرین جلسه در این موضوع صورت گرفت دو هفته پیش با وزرای امیدوار به هماهنگی بیش از گسترش ویروس.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>