هشدار آرامش بخش مستندات می تواند خار مرگبار تجدید حیات’ از coronavirus

صادر شده در: بروز رسانی:

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد کشورهای در روز جمعه باید محتاط در مورد لغو محدودیت های معرفی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید و ابراز زنگ مصرف آن را نگه دارید در آفریقا است.

تبلیغات

این آژانس سازمان ملل متحد می خواهم برای دیدن یک, کاهش, اما در همان زمان “محدودیت های بلند می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

او از این گفته شده بود “خوش آمدید کاهش” نرخ شیوع در برخی از کشورهای اروپایی – ایتالیا و آلمان و اسپانیا و فرانسه وجود دارد اما تا به حال شده است یک “هشدار دهنده شتاب” در جاهای دیگر از جمله جامعه انتقال در 16 کشور از آفریقا است. نزدیک به 1.5 میلیون تایید موارد COVID-19 و بیش از 92,000 مرگ گزارش شده به ژنو مستقر در آژانس Tedros گفت.

یمن گزارش داد که اولین مورد از این رمان coronavirus روز جمعه به عنوان کمک گروه های محکم برای شیوع در یک کشور که در آن جنگ در هم شکسته نظام سلامت و گسترش گرسنگی و بیماری است.

عفونت در میان کارکنان بهداشتی ‘هشدار دهنده’

Tedros گفت: او به ویژه نگران تعداد زیادی از عفونت گزارش شده در میان کارکنان بهداشتی.

“در برخی از کشورها گزارش تا 10 درصد از کارگران بهداشت آلوده بودن این روند نگران کننده است,” او گفت:.

جدید U. N. عرضه نیروی کار را هماهنگ و مقیاس تهیه و توزیع دنده محافظ, آزمایشگاه تشخیص و اکسیژن به کشورهایی که به آن نیاز دارید.

“هر ماه ما نیاز به کشتی حداقل 100 میلیون ماسک های پزشکی و دستکش تا 25 میلیون N-95 ماسک لباس و چهره سپر تا 2.5 میلیون تست های تشخیصی و مقادیر زیادی از متمرکز کننده اکسیژن و سایر تجهیزات برای مراقبت های بالینی,” او گفت:.

این برنامه جهانی غذا – سازمان ملل سازمان که دسته تدارکات – استقرار هشت 747 هواپیما, 8 متوسط محموله هواپیما و چند کوچکتر از هواپیماهای مسافربری برای حمل و نقل کالا و کمک به کارگران مورد نیاز در این عملیات که 8 هاب او اضافه شده است.

Tedros ترغیب خیرین برای کمک به برنامه جهانی غذا را عمل خواهد شد که هزینه حدود 280 میلیون دلار در حالی که هزینه تهیه لوازم خواهد بود “بسیار بیشتر”.

‘هیچ کشوری مصون است’

Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: جهان بدهکار فوق العاده ای بدهی به خط مقدم سلامت کارگران و آن را حیاتی آنها رو راست دنده محافظ.

Tedros گفت: هیچ کشور بود ایمنی بدن از بیماری همه گیر که پخش شد وحشت سراسر جهان است. موارد به تازگی یافت شده در برخی از قطعات از ژاپن با لینک شناخته شده به دیگر شیوع است.

“از این همه گیر ما باید سعی کنید برای یادگیری…چه شکاف هستند و این یک پیام و حتی برای کشورهای توسعه یافته است. در سراسر هیئت مدیره می بینید عدم آمادگی سیستم بهداشت عمومی,” Tedros گفت.

“هیچ کشوری مصون است. هیچ کشوری نمی تواند ادعا می کنند آن را به یک قوی نظام سلامت است. ما باید واقعا صادقانه و ارزیابی و رسیدگی به این مشکل است.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر