یک فصل است که وعده داده می شود یکی از مهم ترین در تاریخ NSW ملی لیگ برتر 1 ممکن است اوراق با توجه به COVID-19 همه گیر است که می تواند تاثیر FFA جام.

رقابت در این سال بود که به عنوان یک صورتحساب استخدام عادلانه برای یک لیگ دو طرف با گسترش قرار دادن ده ها تن از بازیکنان در پنجره مغازه اما چند باشگاه در حال هل دادن به باقی مانده از سال 2020 فصل لغو شود با توجه به لجستیکی و مشکلات مالی.

APIA Leichhardt won the 2019 season but might not get a chance to defend their title.

آپیا لیچهردت برنده 2019 فصل اما ممکن است فرصتی برای دفاع از عنوان خود را. اعتبار:فوتبال NSW

با فصل در حال حاضر به تعویق افتاد تا 31 مه چندین طرف در حال لابی گری فوتبال NSW به قراضه امسال ارشد مردانه فصل در مجموع پس از بازی سه دور اول و شروع به برنامه ریزی برای بازگشت به رقابت در اوایل سال 2021 با توجه به ارشد باشگاه منابع.

یکی دیگر از سناریو تبلیغ توسط باشگاه ها و فوتبال NSW چگال فصل های انجام شده در نیمه دوم سال و یا بازی در فصل تابستان به سقوط در خط با یک لیگ.

تبلیغات

اما هیچ یک از این گزینه ها باید به اتفاق آراء حمایت از باشگاه است. تابستان رقابت جدا ارشد مردانه’ فصل از جوانان ردیف بازی های برگزار شده در فصل زمستان به شمار مشکلات لجستیکی در حالی که برخی از باشگاه ها ندارد و دسترسی به فیلدها در ماه های تابستان.

یکی NPL 1 باشگاه اطلاع هرالد آن مبارزه خواهد برای دیدار با آن لایحه دستمزد در این سال از دست داشتن حامیان مالی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. سایر باشگاه ها در ارتباط با مجوز اجتماعی باشگاه که مجبور شده اند به درهای بسته خود را که منجر به جریان نقدی قابل توجهی مشکلات در ماه های آینده.

“در این مرحله تمام فعالیت های فوتبال به حالت تعلیق درآمد از طریق به 31 مارس سال 2020 و هیچ تصمیم گیری ساخته شده در رابطه با فوتبال NSW را NPL مسابقات برای سال 2020 فصل از جمله ما NPL مردان رقابت” فوتبال NSW سخنگوی گفت.

“ما در حال درگیر شدن در بحث و گفتگو با باشگاه در تمام لیگ ها بر اساس بارگیری در این هفته و در ادامه به در هیئت مدیره نظرات خود را به عنوان ما می دانیم و احترام اهمیت ورودی خود را به آنچه مسابقات را مانند نگاه کنید اگر فوتبال مجاز است به رزومه در سال 2020 است.”

2020 فصل بود wedged بین معرفی دو-لیگ گسترش clubs; غربی ایران در ویکتوریا و کمپبللتون مبتنی بر مک آرتور FC, افزایش تقاضا برای بازیکنان حرفه ای در ردیف بالا 20 درصد است.

با این تعداد بازیکن پایه تورم از 230 به 276 فقط در 12 ماه, قوی ترین دولت مبتنی بر رقابت در استرالیا راه اندازی شد به ارائه بسیاری از بازیکنان با مسیر به یک لیگ.

باید ارشد مردانه رقابت بود رها شده برای سال 2020 آن را نیز مختل FFA جام که شامل چهار تیم از NSW که واجد شرایط از طریق یک حذفی سریال.

در حالی که وجود دارد باقی می ماند فرصتی ارشد مردانه فصل ممکن است بفرمایید این باشگاه در تضمین این همه کاربر و جوانان رقابت رزومه خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. فوتبال NSW و منابع در میان باشگاه ها می خواهند برای تضمین همه هزینه پرداخت بازیکنان ادامه خواهد داد به منظور توسعه این فصل حتی اگر این به معنی متراکم طول فصل.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de