چرا ‘تماس از وحشی’ $هزینه 125 میلیون ؟ این یک اواسط فیلم بودجه که بودجه آن (ستون)

“آوای وحش” یک دنج, مربع, نوع, از, مصنوعی, نوع, از دست زدن به سگ فیلم ماجراجویی است که بسیاری از منتقدان احتمالا بیش از حد سخت در مورد همه به دلیل آن است یک CG سگ. من را دریافت نمی اشتباه است; من می خواهم ترجیح می دهند از یک گوشت و خون سگ و همچنین. اما منتقدان را توسعه داده اند یک خط در شن و ماسه نگرش در مورد این تکنولوژی حداقل هنگامی که به “واقعی” جانوران است. (از این رو اغراق آمیز دشمنی که سوار بررسی “شیر شاه” یکی از تاثیر live-action بازسازی دیزنی انیمیشن های کلاسیک.) در “تماس از وحشی” تلفیقی از عمل زندگی می کنند و CGI به خوبی کار می کند به اندازه کافی به خصوص هنگامی که هریسون فورد به عنوان نرم به عنوان او ناهنجار می آید را به تصویر (در یک راه خنده دار خود را واکنشی عملکرد است که به ارمغان می آورد باک سگ به زندگی). این فیلم فقط آنچه شما انتظار می رود: تقویم-هنر بیابان تنظیمات قدیمی مدرسه ’60s-دیزنی-طبیعت-فیلم نوعی سورتمه کوچک, درام بازیگران بشر بازیگرانی که به غیر از فورد, دریافت بلعیده توسط مناظر.

تنها تعجب در مورد “تماس از وحشی” است که برچسب قیمت آن را. این فیلم با هزینه 125 میلیون دلار.

محبوب ترین ها در انواع

من شوکه شده هر بار که من به عنوان خوانده شده این رقم به دلیل آن را فقط احساس نمی شود. متورم بودجه البته با توجه بیشتر به تکنولوژی CGI. اما می تواند ما را برای یک لحظه متوقف به در نظر گرفتن چگونه عمیقا متضاد با منطق است ؟ فیلم های انیمیشن معروف هستند اما اگر شما در حال رفتن به یک درام مانند “آوای وحش” و جلوگیری از استفاده واقعی سگ است که به کارگردانی و فیلم برداری در برخی از منجمد محل که دو برابر برای یوکان این روند باید به لحاظ نظری ارزان تر است.

این آخر هفته “تماس از وحشی” انجام کسب و کار بیشتر از بسیاری از ناظران انتظار می رود که تنها نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد یک گرسنگی برای یک شیرینی سنتی و سالم و بی خطر سگ-دیدار-فیلم مرد. اما با توجه به بودجه حتی فیلم نسبتا موفق از $24.8 میلیون نفر ممکن است به اندازه کافی خوب. “آوای وحش” یک مثال از یک پدیده جدید: “اواسط بودجه فیلم” با بودجه ای که دارای عقاید مانند آن overfed کبد غاز. اواسط فیلم بودجه که بودجه آن.

آن را به ارمغان می آورد به ذهن مثال دیگری از همین پدیده است که “در ایرلندی.” برای ماه — سال! — قبل از مارتین اسکورسیزی اوباش حماسه منتشر شد وجود تبلیغات بسیار در اطراف دیجیتال د-روند پیری است که تا این حد رواج بودجه این فیلم که زمان فیلم در واقع, وارد, ما همه فقط به نوعی پذیرفته شده است که “The Irishman,” bankrolled توسط Netflix آنجا که هزینه بالا و سنگین مارول های دیدنی و جذاب. (رسمی شمارش شد $165 میلیون اما وجود داشته اند مداوم گزارش های تایید نشده که بودجه ممکن است به عنوان بالا به عنوان $200 میلیون.)

در حال حاضر که “ایرلندی” آمده است و رفته هر چند در نظر بگیرید در کل چیز عجیب و غریب است. اسکورسیزی این فیلم به برخی از اقدام خشونت آمیز و دوره جمعیت عینک, اما آن را در واقع یک سه و نیم ساعت فیلم در مورد مردان نشسته در اطراف صحبت کردن در اتاق. اگر به خاطر استدلال شما در زمان د-روند پیری از آن یک راه وجود دارد که شما می توانید تصور کنید که کاملا خوب نسخه از “ایرلندی” ساخته شده برای $40 میلیون. و از د-روند پیری مانند دیجیتال سگ در “تماس از وحشی” در آمد سهم خود را از بحرانی brickbats شما را به تعجب می کنم حداقل برای یک لحظه چرا این فیلم خیلی گران است. پس از “ایرلندی” بیرون آمد نمونه وجود دارد در اینترنت از طرفداران فیلم درخواست خود را برگزیند کار د-روند پیری به این فیلم شخصیت — و ممکنه در برخی از این تصاویر به نظر نمی آید بیش از حد بد است. سال از ما ممکن است نگاه در “ایرلندی” به bizarrely گران deepfake.

تا آنجا که من دوست دارم “ایرلندی” به دلیل این مسلما یک منحط روند این است که آنچه ما استفاده می شود به تماس اواسط بودجه فیلم در حال حاضر در وضعیت بحران وجودی. وجود دارد هنوز هم یک محل برای آنها در فیلم و تئاتر ؟ و یا آنها به مقصد به دیوارهایی به جریان انقلاب ؟

عبارت “اواسط بودجه فیلم” است در حال حاضر یک مترادف برای “فیلم برای بزرگسالان است.” و اگر وجود دارد در واقع یک مکان برای زندگی به اندازه درام در megaplex, سپس آن را باید به توجیه خود هزینه عاقلانه. روش های مختلف “آوای وحش” و “ایرلندی” نمونه هایی از فیلم که بودجه رانده شدند با یک نسخه جدید از فیلمهای ذهنیت یک عبارت قدیمی است که در حال حاضر می تواند به روز شد دوباره نامگذاری آن فیلمهای اساطیر. این یک طرز تفکر است که fetishizes بزرگتر از اندازه بودجه به دلیل آنچه در آن می گوید: اگر بودجه ما می شکند بانک پس شاید ما سود می تواند به شکستن بانک ،

بیش از چهار دهه گذشته بزرگ-بودجه عینک فیلمسازی را در برخی از ظالم مواد مخدر اگر-ما-ساخت-آن را-آنها-خواهد-آمد راه توجیه هزینه های آن. اما در یک فوق العاده خلاق قیمت. درام برای بزرگسالان به حاشیه رانده شده اند و اگر به آنها مهاجرت دائم به صفحه نمایش کوچک اگر آنها بس به سینمااعتقاد من فرهنگ را از دست داده اند چیزی ضروری است.

این یک نبرد ارزش مبارزه و یک راه کلیدی برای مبارزه با آن است که به نگه داشتن بودجه در چک. در سال های اخیر وجود داشته است دو قابل توجه الهام گرفته از مدل چگونه این اتفاق می افتد. این اولین بار است که یک ارائه شده توسط Blumhouse Productions ترسناک-هیجان انگیز استودیو که معروف باعث می شود آن فیلم برای فک انداختن تغییر کنده فقط 5 میلیون دلار (آن را ساخته شده از “خارج” برای 4.5 میلیون دلار). که از پایین به خط پارادایم است که هم نمایشی از چیزی: این می تواند انجام شود. از مدل های دیگر است “بذله گو.” این یک comic-book-بر اساس پدیده ساخته شده فقط برای $55 میلیون و قبل از اینکه شما عجله گفت: “بله, اما آن را به حال هیچ بیش از حد بالا یا فوقالعاده FX” این را در نظر بگیرید: این یک جنبه کلیدی و چرا از آن بود. “بذله گو” بود که هیپنوتیزم خارق العاده روانی عینک که او نیز اواسط بودجه درام برای بزرگسالان است. آنچه در این فیلم نشان داد در راه های مختلف است: آن را می تواند انجام شود.

در عین حال ما نباید فراموش جزر و مد این فیلم در حال شنا کردن در برابر. در هالیوود است که تکامل یافته پس از “جنگ ستارگان” صرف مقادیر عظیم پول در یک فیلم تبدیل شد و بیش از یک راه انجام کسب و کار — آن را تبدیل به یک سیستم باور است. حتی زمانی که یک فیلم بودجه تصادفات و سوختگی تولید کنندگان ساخته شده است که در آن می توانید می گویند که آنها آن را به راه راست; آنها می گویند آنها برای یک ماه. اما اگر این نوع تفکر سرخی به اواسط بودجه فیلمسازی از آن خواهد شد یک میخ را در تابوت از اواسط بودجه فیلمسازی. برای بیش از حد طولانی فیلم ما فرهنگ شده است غرق در فانتزی. من فکر می کنم که بخشی از دلیل ما مغلوب ساختن پیشی جستن. (همه که فانتزی, ذوب, مغز افراد.) وجود دارد بسیاری از دلایل خوبی برای ادامه جنگ برای یک فیلم فرهنگ است که افسار به واقعیت است. اما یکی از آنها ممکن است این واقعیت است که زمانی که درست انجام شده است یا حداقل باید باشد — بسیار کمتر گران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>