در اواخر اکتبر سال گذشته عامل پخش جورج Mimis زنگ زد NRL افسر ارشد عامل نیک هفته به ترتیب یک جلسه با مشتری خود را Wests Tigers ستاره جاش رینولدز.

رینولدز بود و به دنبال مشاوره از بازی تمامیت واحد در مورد نحوه رسیدگی به ظریف وضعیت مربوط رینولدز’ soured ارتباط با سابق, دوست دختر Arabella دلم Busso.

Wests Tigers star Josh Reynolds is free to play this season.

Wests Tigers ستاره جاش رینولدز رایگان است را به بازی این فصل است.اعتبار:AAP

زمانی که آنها ملاقات Reynolds خلاصه یک داستان است که به نظر می رسید چیزی از هالیوود هیجان انگیز.

در مشاوره از NRL محقق Karyn مورفی, رینولدز صحبت کرد و به پلیس. فقط بیش از یک ماه بعد او به اتهام حمله occasioning واقعی صدمه مربوط به اتهام خشونت خانگی.

تبلیغات

اتهامات رینولدز گذاشته اکتبر گذشته برای اولین بار پخش در جزئیات گرافیکی در کانال نه در روز پنج شنبه شب. روز بعد در Sutherland محلی دادگاه رینولدز’ وکلا با موفقیت تا به حال این مورد رو به جلو آورده تا آوریل 29 در داونینگ مرکز دادگاه محلی است.

“من خدا را شکر به دادگاه آورده من مهم رو به جلو” رینولدز گفت: در خارج از دادگاه.

سپس رینولدز بود گفت: او پاک شده است برای شروع فصل در اختیاری اقتدار NRL اجرایی تاد گرینبرگ.

در حدود همان زمان اژدها رو به جلو جک د Belin نشسته بود در ولونگونگ دادگاه منطقه عنوان شد واضح تر به عنوان استدلال حقوقی کشیده به یک روز پنجم است که خود را در تجاوز به عنف محاکمه نمی شود شروع هر زمان به زودی.

به عنوان نشان داد در امروز هرالدکه در حال حاضر ممکن است به تاخیر افتاد تا مرداد.

Jack de Belin leaves Wollongong Court on Monday.

جک د Belin برگ ولونگونگ دادگاه در روز دوشنبه ، اعتبار:کیت Geraghty

این بدان معناست که ده Belin مواجه است چشم انداز هزینه تقریبا دو فصل از بازی پس از 19 سال به اتهام او تجاوز او در ولونگونگ آپارتمان در دسامبر سال 2018 است.

جدا از تفاوت بین این دو اتهام این سوال منطقی این است که چرا رینولدز رایگان به بازی در این فصل و د Belin است که هر دو مهم باقی می ماند قبل از دادگاه با هر دو بازیکن شفاعت بی گناهی خود را?

این یک سوال ساده که برجسته پیچیدگی در اطراف NRL را “هیچ تقصیر ایستادگی کردن” حکومت که بحث برانگیز با عجله در یک سال پیش بعد از تابستان “از جهنم” خارج از میدان بی احتیاطی بسیاری از آنها مربوط به زنان است.

سرنوشت دو فوتبالیست برجسته به همین دلیل این قانون تا به حال به معرفی در وهله اول: هیچ دو مورد در همان برخی از آنها جدی تر از برخی از آسیب های بیشتر به بازی شهرت بیش از دیگران است.

بازیگران ذهن خود را به عقب از یک سال پیش و شما به یاد داشته باشید که “هیچ تقصیر ایستادگی کردن” حکومت زاییده افکار از رئیس سابق Peter Beattie که زد مبارزات انتخاباتی برای معرفی آن مانند او در حال اجرا بود برای کوئینزلند برتر دوباره.

آن را غیر ممکن است خط به نوک پا راه رفتن همراه به عنوان حامیان و پخش — از جمله کانال نه ناشر این magazine — قرار داده شده فشار زیادی روی NRL برای متوقف کردن بازیکنان انجام کاری اشتباه.

بدون توجه به نتیجه و یا اینکه آیا شما اعتقاد د Belin باید برود یا نه عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و شایع به tweeting از بازی برخی در اطراف یک موضوع خیلی جدی بود و هولناک.

چه چیزی نیست به طور گسترده ای شناخته شده است که برخی از اعضای کمیسیون بودند در برابر حکومت معرفی شده در همه اعتقاد داشتند که اساسی دموکراتیک مستاجر از “گناه تا زمانی که خلافش ثابت” باید اعمال می شود.

در نهایت آنها به اتفاق آرا رای دادند در حمایت از رئیس.

در انصاف به بیتی او رو بسیار دشوار و چالش در حفاظت از رنگ آمیزی شهرت این بازی به دلیل فقیر اقدامات چند در حالی که همچنین حصول اطمینان از طبیعی عدالت برای همه است.

آن را غیر ممکن است خط به نوک پا راه رفتن همراه به عنوان حامیان و پخش — از جمله کانال نه ناشر این magazine — قرار داده شده فشار زیادی روی NRL برای متوقف کردن بازیکنان انجام کاری اشتباه.

از آنجا که حکومت معرفی شد کمتر از یک سال پیش حامیان صعود به عقب در هیئت مدیره. باشگاه همچنین گزارش فشار برطرف شد از نظر مالی به عنوان به زودی به عنوان قانون اعلام شد.

در واقع این قانون باقی مانده است مملو از خطر این یعنی بازی باید قضاوت در بازیکنان خود را قبل از آنها تا به حال روز خود را در دادگاه.

مردانه پنج هشتم دیلن واکر از دست رفته بخش اول از فصل گذشته و پس از او به اتهام حمله occasioning واقعی آسیب جسمی و مشترک حمله به نامزد خود — قبل از اینکه پیدا کردم نه گناه است.

یکی دیگر از عقاب های دریایی, بازیکن, فاحشه عالی Manase Fainu شده بود پس از او به اتهام شدید آسیب بدنی بیش از یک اتهام حمله با چاقو در خارج از یک کلیسا رقص در غرب سیدنی است.

خواهد رینولدز شده اند مجاز به بازی اگر نه همکار نیل Breen تا به حال صرف هفته در داستان است که پخش شد در روز پنج شنبه شب ؟

منابع در NRL می گویند او را به دلیل رینولدز شده بود “فعال” در نظر گرفتن این موضوع به آنها را برای اولین بار — اما چگونه است باید واکنش نشان داد? آن را بعید است که سر دفتر را در ارائه بسیاری از اطلاعات موجود در Breen گزارش.

این NRL همچنین تایید کرد دلم Busso بود در مصاحبه با یکپارچگی واحد.

تحت حکومت بازیکنان مانند ده Belin و Fainu که به اتهام جرائمی که انجام حداقل 11 سال حکم زندان به طور خودکار ایستاده بود پایین.

بقیه در اختیار گرینبرگ که در انتظار شواهد بیشتر برای تعیین اگر کانبرا Curtis اسکات و Parramatta را Maika Sivo خواهد شد بازی در این فصل است.

شما می توانید شرط می بندم در هر صورت که برخی از طرفداران را خوشحال خواهد شد برخی نیست و RLPA خواهد استدلال می کنند که “هیچ تقصیر ایستادگی کردن” قانون کار نمی کند در حالی که عدم به آمده تا با هر سیستم واقعی نگه می دارد که خود بازیکنان در چک.

اما آنچه در حال تبدیل شدن روشن است که قانون آن را دوست دارم یا نه — بیشتر خوش طعم راه حل برای این بازی مبرم ترین معضل است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de