استرالیا bushfires بودند آغاز شده توسط arsonists. نادرست است.

اطلاعات غلط دور انجام شده است در رسانه های اجتماعی این سال – ارسال به مردم در اشتباه منجر به ایجاد سردرگمی و یا در بدترین حالت آن وحشت.

تا چندی پیش آن را به نام جعلی اخبار. اما این اصطلاح شده است تا حد زیادی خالی از معنا پس از سیاستمداران شروع به استفاده از آن برای منحرف کردن اخبار منفی در مورد آنها.

در عین حال زمانی که حوادث مانند bushfires رخ می دهد و مردم واقعا نیاز به دانستن آنچه در جریان است در اثر اطلاعات غلط آمار صفحه اصلی.

آنلاین واقعیت-چکرز در مواجه با سیل از “گمراه کننده تصاویر, گزارش در مورد مقیاس آتش سوزی و علت آن” باعث وزیر ارتباطات Paul Fletcher به اصرار به حفظ “سالم شکاکیت” در مورد bushfire-اطلاعات مربوط به آنها به عنوان خوانده شده آنلاین.

تبلیغات

گذشته گزارش عصر و صبح سیدنی هرالد به اشتراک گذاشته شده توسط alt سمت راست سایت های خارج از کشور به عنوان شواهدی وجود دارد که bushfires شد ناشی از arsons. به عنوان بسیار واقعی هرج و مرج و ترس از آتش گریبانگیر این چشم انداز مثبت در اطلاعات نادرست آنلاین بدتر سردرگمی و ترس است.

این قسمت کالبدشکافی چگونه است “جعلی اخبار” تحت تاثیر ما در این تابستان. و به نظر می رسد در چه پشت سر خود را گسترش.

[درج قراردادن]

تبدیل شدن به یک مشترک

حامیان ما قدرت ما در اتاق های خبر و حیاتی برای پایداری پوشش خبری.

تبدیل شدن به یک مشترک نیز می شود شما منحصر به فرد در پشت صحنه محتوا و دعوت به رویدادهای خاص. بر روی لینک کلیک کنید برای عضویت در این عصر و یا صبح سیدنی هرالد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su