خواهد یک مالاریا مواد مخدر کمک به مبارزه با کروناویروس?

صادر شده در: اصلاح شده:

هیدروکسی کلروکین استفاده شده است و برای حدود 70 سال برای درمان مالاریا شرایط روماتیسمی و بیماری های دیگر است. در حال حاضر استفاده بالقوه خود را در مبارزه با کروناویروس تبدیل به یک منبع امید برای بسیاری از زیر نتایج دلگرم کننده از یک کارآزمایی بالینی در فرانسه در روز دوشنبه. اما کارشناسان هشدار می دهند که هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان در مورد اثربخشی آن است.

تبلیغات

بسیار قدیمی مواد مخدر در حال آمدن است به جلو. موفق تست هیدروکسی کلروکین برای استفاده در برابر coronavirus در فرانسه دومین شهر مارسی در مارس 16 ایجاد انتظارات بالا در میان این کنگره بیماری همه گیر — به خصوص در نور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز پنج شنبه که سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است استفاده از آن برای این منظور

Didier Raoult مدیر دانشگاه بیمارستان موسسه در مارسی توضیح داد که او تا به حال انجام یک کارآزمایی بالینی است که در آن او تحت درمان 25 Covid-19 بيمار با هیدروکسی کلروکین. پس از شش روز گفت: تنها 25 درصد از بیمارانی که در زمان این دارو هنوز هم تا به حال این ویروس در بدن خود است. در مقابل 90 درصد از کسانی که تا به حال گرفته نشده هیدروکسی کلروکین به حمل Covid-19.

در پی این اعلام, فرانسوی, غول دارویی سانوفی ارائه شده به کمک میلیون ها نفر از Plaquenil (یک نام تجاری برای هیدروکسی کلروکین) به ادامه آزمایشات در حالی که دولت فرانسه سخنگوی Sibeth Ndiaye محور “نتایج امیدوار کننده” و وعده داده شده برای گسترش مطالعات بالینی برای این درمان است.

شناخته شده و ارزان

در فرانسه برخی از داروخانه ها گزارش شده است ضعف تقاضا برای مواد مخدر طی چند روز گذشته. بسیاری از صداها به زودی با اشاره به این که مردم باید به این نتیجه پرش نیست که هیدروکسی کلروکین ثابت معجزه درمان است.

“این مطالعه به نظر می رسد امیدوار کننده اما ما باید واقعا مراقب باشید قبل از بالا بردن امید وقتی که می آید به یک ویروس جدید به این یکی که ما هنوز نمی باید مقدار زیادی از داده ها” گفت: سارا d’alessandro یک استاد پزشکی مولکولی در دانشگاه میلان و مالاریا متخصص که کار کرده است در هیدروکسی کلروکین.

این دارو به طور منظم تبلیغ به عنوان یک راه حل بالقوه هر زمان که یک ویروس به نظر می رسد. یک “احتمال این است که کلروکين را تغییر دهد توانایی ویروس برای اتصال به خارج از سلول میزبان در وهله اول (که اولین گام ضروری برای ورود)” اشاره کرد رابین ممکن است یک استاد بیماری های عفونی در دانشگاه بیرمنگام.

دیدن آن را به عنوان در دسترس بوده و مورد استفاده برای دهه هیدروکسی کلروکین است “به خوبی شناخته شده و ارزان است و می تواند به سرعت در مقادیر زیاد تولید”, d’alessandro اضافه شده است. در نور از این ویژگی, 25 آزمایش های بالینی انجام شده یا در حال انجام در چین برای دیدن اینکه آیا یا نه این درمان باید مورد استفاده قرار گیرد برای درمان Covid-19 بيمار. که در حالی که تحقیقات انجام شده به هیدروکسی کلروکین اثربخشی برابر آمريکا MERS و Zika زمانی که این بیماری برای اولین بار گرفت.

آن را یک مطالعه منتشر شده در مارس 9 که اولین کانون توجه قرار دادن این ضد مالاریا مواد مخدر در چارچوب زمان بیماری همه گیر. محققان در دانشگاه پکن نشان داد اثربخشی آن در in vitro trial – است که می گویند یک آزمایش بر روی سلول ها در یک آزمایشگاه.

‘دشوار’ به تفسیر نتایج

اما وقتی که می آید به آزمایش های انسانی, تصویر foggier. “آزمایشات بر روی بیماران انسانی [به جز مالاریا] که تا کنون تولید شده متضاد نتایج است که دشوار است به تفسیر” d’alessandro مشاهده شده است.

از این رو علاقه Didier Raoult کار در مارسی: او اولین دانشمند به انجام آزمایشات با بیماران انسانی است که به نظر می رسد که تولید نتیجه قطعی. اما هنوز هم وجود دارد شک و تردید ها: اطلاعات دقیق از این کارآزمایی بالینی نشده است منتشر شده در یک مجله علمی و غیره نشده است موضوع را به داوری اشاره کرد MedScape متخصص نشریه برای متخصصان مراقبت های بهداشتی.

دلیل دیگری برای احتیاط این است که محاکمه شد “تنها با انجام چند بيمار”, d’alessandro تاکید کرد. چینی مطالعه در مارس 9 بود که مورد انتقاد بسیاری در جامعه علمی به دلیل آن انجام شد یک گروه از “تنها” 100 بيمار – چهار برابر بیشتر از آزمایش انجام شده در مارسی. دولت فرانسه سخنگوی این نقطه برجسته تاکید بر اهمیت انجام آزمایشات در مقیاس بزرگتر قبل از تلاش برای رسیدن به نتیجه گیری در هیدروکسی کلروکین اثربخشی.

اروپا برنامه از آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ راه اندازی شد در مارس 12, هدف آزمایش اثر از چهار درمان است که در حال حاضر اثبات شده خود در برابر ویروس های دیگر مانند ابولا. هیدروکسی کلروکین بود نه انتخاب.

یک خطر خاص است که آن کار نمی کند به خوبی با دیگر داروهای که ممکن است لازم باشد برای برخی از بیماران مبتلا از قبل موجود مشکلات سلامتی به ویژه برخی از شرایط خود ایمنی. هیدروکسی کلروکین همچنین خطرات مسمومیت و می تواند کشنده باشد اگر اشتباه دوز بندی شوند. حتی اگر این خطر است که با دقت کنترل شده در یک بیمارستان در معرض خطر تصادف را نمی توان به طور کامل رد کرد.

اما فرانسه موسسه ملی بهداشت و تحقیقات پزشکی است که خلبانی اروپا کارآزمایی بالینی برنامه گفته است که در صورت وجود مدارک اضافی در بیماران انسانی از هیدروکسی کلروکین اثربخشی آن می تواند اضافه شده به لیست داروهای مورد استفاده در اروپا و در مقیاس بزرگ آزمایش های بالینی.

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>