“BoJack Horseman” star, Will Arnett, گفت: آن را “سخت به اجازه رفتن” از تازه به این نتیجه رسیدند Netflix, اصلی, در حالی که اعتراف به این که بازیگران هنوز فکر آینده تکرار نشان می دهد.

Arnett که ابراز شسته-Hollywoo ستاره BoJack پس از نمایش را برای اولین بار در سال 2014 می گوید تنوع: “این تلخ و شیرین. من احساس می کنم راضی به آنچه ما انجام داد. [خالق رافائل باب-Waksberg] است که نویسنده باور نکردنی و من احساس می کنم خوش شانس من به بخشی از چیزی شبیه به آن و سوار خود را coattails کمی.”

این بازیگر که در بی بی سی ویترین در لیورپول برای ترویج جدید BBC کمدی “تیم” با “Conners” تولید کننده تام ورنر اضافه می کند که او “بسیار خوشحال با راه هواداران در واکنش به ‘BoJack’ آخر) و چگونه مخاطبان رشد کرده است.”

اما “Arrested Development” و “Riviera” بازیگر اذعان می کند هنوز هم “hard to say goodbye.”

“هفته گذشته ما تا به حال کمی غربالگری در L. A. و رافائل [Paul F. Tompkins] و [Aaron Paul] و من صحبت شد. ما مثل ” چه (چیز دیگری) کنیم؟” ما همیشه در حال انجام است که به خاطر آن سخت به اجازه رفتن” او می گوید.

“شما انجام بسیاری از چیزهایی که در طی زندگی خود و (هنگامی که) شما متوجه شما بخشی از چیزی است که واقعا بسیار ویژه و مهم برای یک لحظه به رسمیت شناختن آن است. آن بوده است سرد و عجیب و غریب ،

انیمیشن فیلم کمدی است که با تشکیل یک فرقه زیر در طول زمان تصدی خود در Netflix بکشد, به پایان رسید, در ماه گذشته پس از شش فصل است. به عنوان انواع تلویزیون منتقد کارولین Framke نوشت: “شده است وجود دارد هرگز یک نشان می دهد مانند” BoJack Horseman.’ Netflix بکشد سری که در زمان نهایی آن تعظیم در Jan. 31 مبارزه طلبیده طبقه بندی آسان از روز اول با آن انسان reimagining از Hollywoo(d) تیز تبدیل به وجودی سودا, برش, جوک و آغوش همه چیز عجیب و غریب و تند و تلخ.”

اما Arnett به نظر می رسد که برای لحظه ای ساخته شده صلح با نشان می دهد پایانه و یک تخته سنگ از دیگر پروژه های در رفتن است.

او اولویت در لیورپول بود تبادل فوتبال کمدی “مرد اول” – دوم انگلستان کمدی تفرج زیر کانال 4 “به طور فزاینده ای فقیر تصمیمات تاد مارگارت – است که تولید شده توسط “The Inbetweeners” سازندگان Iain Morris and Damon Beesley از طریق خود شرکت تولید فاج پارک.

تهیه کننده اجرایی در این نمایش به خوبی همسان ورنر که علاوه بر خدمت به عنوان رئیس برای Boston Red Sox همچنین می پوشد کلاه برای انگلستان باشگاه فوتبال لیورپول, F. C.

انواع مختلفی می داند که آمازون است که به شدت سرمایه گذاری در ورزش های مربوط به اصل در دو سال گذشته است که در میان سیستم عامل به دنبال نشان می دهد که به شرح زیر سه نفر از جوان بازیکنان فوتبال با بیش از حد زمان و پول در دست خود. این پرچم در حال اهتزاز است و اعتقاد بر این گرفته اند زمین به عنوان امروز است.

شش قسمت سریال که ارائه خواهد شد در ماه آینده است که در حال حاضر در حال تکمیل اضافی تیر اندازی است و قرار است به فیلم cameo با جشن Liverpool F. C. مربی Jürgen Klopp این هفته – یکی از فوق العاده محبوب, آلمانی, ورزشی, کشف اولین هجوم به سرگرمی است.

در جای دیگر Arnett دوباره صدای یک سری برای یک پرچم در حال اهتزاز در نقش سرب در یک متحرک جدید فال روزانه نشان می دهد برای Quibi که او در حال ساخت در کنار ورنر.

“وجود دارد هیچ چیز مانند آن را قبل از آن را بسیار منحصر به فرد می گوید:” این بازیگر از این untitled نشان می دهد. “روز متفاوت خواهد بود متمرکز طالع بینی روز که اما (گفته شده) در یک, خنده دار, هتاک راه است. آن را به نقطه که در آن این را تکذیب می کند اما یک راه سرگرم کننده به هضم اطلاعات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im